Zamachy

Dodano na Hydepark przez ANITA, 16 postów, ostatni post 2 paź 2017

 • ANITA
  · 24 mar 2016

  Każdy może się wypowiedzieć na temat ostatnich zamachów terrorystycznych, wyrazić swoje zdanie i obawy jeśli takowe są.

 • Kuri
  · 25 mar 2016

  Co do zamachów...  
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/sily-bezpieczenstwa-udaremnily-zamach-we-francji-sa-zatrzymania-w-brukseli/4v81bz  
  Sory, że Onet, wiem, że nie każdy na serio podchodzi do Onetu, czy WP, sam nie podchodzę do nich na poważnie, ale nie chcę zamieszczać linków do skrajnie politycznych stron, żeby nikogo nie prowokować ;) Jak widać, nie ma co wypowiadać się na temat ostatnich zamachów, to już przeszłość, trzeba podjąć konieczne środki do obrony przed kolejnymi, nie ma co udawać, że nic się nie dzieje. Ludzie, pobudka! Włażą Wam w buciorach na podwórko i depczą po kwiatkach, śmiejąc się przy tym w twarz, nie zamierzacie nic z tym robić!?

 • ANITA
  · 19 lip 2016

  Współczuję obywatela Francji :( tyle tam ludzi zginęło i tyle rodzin w żałobie. Teraz jeszcze z tą ciężarówką... Co się dzieje na tym świecie.

 • Aequor
  · 4 cze 2017

  Nie każdy Muzułmanin jest Terrorystą. :)

 • Somebody
  · 16 cze 2017

  Aequor

  Aequor: Nie każdy Muzułmanin jest Terrorystą.  

  Otóż to. Nienawidzę generalizowania.  
  Co do zamachów, to przykre. Niemniej taka jest kolej rzeczy. Świat od dłuższego czasu zmierza do wojny.

 • Aequor
  · 16 cze 2017

  Somebody

  Somebody:  Otóż to. Nienawidzę generalizowania.  Co do zamachów, to przykre. Niemniej taka jest kolej rzeczy. Świat od dłuższego czasu zmierza do wojny.

  Co prawda to prawda.  :rolleyes:

 • ANITA
  · 26 lip 2017

  Aequor

  Aequor: Nie każdy Muzułmanin jest Terrorystą.  

  Oczywiście że nie. Nie mówię tutaj o muzulmaninach tylko o zamachach.

 • MrHyde
  · 26 lip 2017

  Aequor

  Aequor: Nie każdy Muzułmanin jest Terrorystą.  

  i vice versa

 • Fanka
  · 30 wrz 2017

  Niech Państwa dalej na tak zaistniałe rzeczy pozwalają. Niech dalej rozpowszechniaja w mediach takie rzeczy. Wszystko na prawdę zmierza w złym kierunku. Nie wolno oceniać że każdy Muzułmanin czy Arab jest terrorysta,ale niestety większość z nich już tak. Dopóki granice nie zostały otworzone i Niemcy ich chętnie tak nie wpuszczali,do tej pory był w miarę spokój. Oni nie rozumieją Naszej religii i zawsze będzie dochodzić do konfliktów i ataków. To przykre.

 • avicci69
  · 30 wrz 2017

  Jak ktoś mówi żeby nie generalizować że nie każdy muzułmanin jest terrorystom i żeby nie mieszać islamu do terroru, to może zapytam - jaki procent zamachów był podyktowany naukami islamu? Co łączy zamachowców? Jaka religia lub pochodzenie? Czy zdarzył się jakiś zamach gdzie było głośne ALLELUJA ? czy jednak częściej allahu akbar?

 • Somebody
  · 1 paź 2017

  To nie wina generalnie islamu. Za zamachy odpowiada odłam islamu, sekta powstała na bazie tej religii, a nie cała wiara. Poza tym jeszcze nie tak dawno Europejczycy tak samo atakowali inne, niż katolickie, wyznania. Przypuszczam, że gdyby wówczas mieli materiały wybuchowe to 'Alleluja' poprzedzające BUM byłoby dość częstym zjawiskiem. Natomiast rzeczywiście, sytuacja jest obecnie bardzo krytyczna i nie jesteśmy w stanie odróżnić, pośród przybywających, ofiar od myśliwych. Dlatego uważam, że polska polityka antyimigracyjna jest jak najbardziej stosowna.

 • MrHyde
  · 1 paź 2017

  sorki, bredzicie.

 • MrHyde
  · 1 paź 2017

  moi mili, równo tydzień temu zakończyły się wybory do Bundestagu. Niemcy przy 70 % frekwencji przedłużyli partii chadeckiej i pani Merkel mandat do rządzenia (po raz 4 z rzędu). Zastanówcie się chwilę, czy gdyby było tak źle, jak to malują histeryczne "internety" i polskie media, Niemcy by tak zagłosowali, jak zagłosowali. @Avicci69 Co łączy terrorystów? NSU i Franco A na przykład rasizm i nacjonalizm.

 • avicci69
  · 2 paź 2017

  MrHyde czyli nie łączysz islamu z współczesnym zagrożeniem w Europie? Dlaczego kraje w których muzułmanie stanowią całkiem duży procent społeczeństwa wyjątkowo często muszą sięgać po drastyczne środki ( np. malunki kredą na asfalcie ) niż kraje homogeniczne gdzie procent wyznawców islamu jest bardzo mały? A co do Niemców to imigranci mający obywatelstwo głosują na partie która im nie ukróci świadczeń socjalnych, zasiłków itp. Niemiecka klasa średnia i wyższa też nie ma zbyt dużego kontaktu z imigranckimi gettami więc póki co są zadowoleni z dobrobytu i żyją sobie na bogatych przedmieściach. No i przypomnę że skrajnie prawicowa partia dostała tam ok 14 %, więc chyba nie każdy Niemiec jest zadowolony z polityki Merkel.

 • MrHyde
  · 2 paź 2017

  ta "prawicowa" partia ma całkiem spore poparcie wśród migrantów, zwłaszcza z byłego ZSRR. To na marginesie. Łączę Islam z zagrożeniem. Każda religia jest niebezpieczna. Nie podoba mi się tylko histeria i powielanie stereotypów. Są znacznie większe zagrożenia niż Islam. Zwłaszcza w Europie wschodniej. W Polsce to samozwańczy obrońcy przed  islamizacją, ci spod znaku różańca i Kotwicy są groźni, a nie Islam i uchodźcy (tudzież migranci, jeśli wolisz), którzy płaczą, kiedy się dowiadują, że zamiast do Niemiec przemycono ich do Polski. W Polsce prezydent i premier notorycznie umyślnie łamią konstytucję, minister obrony sabotuje armię, minister edukacji demoluje szkoły, minister nauki defrauduje środki przeznaczone na naukę na beletrystykę religijną, a wy się zajmujecie jakimiś terrorystami, których ani widu ani słychu.

 • avicci69
  · 2 paź 2017

  Zajmujemy się zamachami i terroryzmem jak wskazuje nazwa tematu, a jak chcesz uprawiać agitacje w stylu KODu to załóż sobie osobny temat. Reszty nie komentuje, pozdrawiam

 • MrHyde
  · 2 paź 2017

  A ja widzę, że zajmujecie się Arabami i uprawiacie agitację w stylu Pegidy. Miłego.

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto