Mam dla Was taką zabawę forumową.
Reguły są bardzo proste: - Jedna osoba pisze: KAWA CZY HERBATA?
- Druga pisze które woli...
Ta sama osoba, która odpowiadała pisze kolejną propozycję...
Start!
Zima czy lato ?
· 20 mar 2014
Dodano na Hydepark przez Misia, 4955 postów, ostatni post 14 godz. temu

Mam dla Was taką zabawę forumową.
Reguły są bardzo proste: - Jedna osoba pisze: KAWA CZY HERBATA?
- Druga pisze które woli...
Ta sama osoba, która odpowiadała pisze kolejną propozycję...
Start!
Zima czy lato ?

Zygzakiem
Lody na patyku czy w różku?

Na patyku
Lody czy sorbet ?

Lody
Ryba smażona czy na parze?

Smażona
Jajko, twarde czy miękkie ?

Twarde
Bakłażan czy cukinia?

Cukinia
Johny Walker czy Wyborowa /

Wyborowa (ale obowiązkowo mrożona😉)
Grzybki czy śledź?

Grzybki
Kurki w śmietanie czy z jajecznicą?

Jajecznicą
Jabłko czy gruszka?

Gruszka
Omlet czy płatki?

Platki
Film czy serial?

Film
Motocykl czy auto?

Auto
Herbata czy kawa?

Herbata
Pończochy czy rajstopy?

Pończochy
Bardotka czy stanik?
Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż konto za darmo.