Szczepienia ochronne covid - str 7/8

Dodano na Hydepark przez AnonimS, 153 postów, ostatni post 31 gru 2021

 • AnonimS
  · 29 gru 2020

  Jeśli ktoś z Was w najbliższym czasie, zaszczepi się na covid, to proszę podzielcie się wrażeniami. Chodzi o samopoczucie po i ewentualnie skutki uboczne. Pozdrawiam

 • MrHyde
  · 19 cze 2021

  MEM

  MEM: W dzisiejszych czasach należy się chyba cieszyć, że nie straszą bardzo groźnym związkiem chemicznym H2O, bo byśmy mieli nawet mineralną dostępną tylko w proszku.

  I dobrze, że jeszcze nie zauważyli, że w czarnej wodzie z bąbelkami jest gaz cieplarniany ;)

 • MEM
  · 19 cze 2021

  MrHyde

  MrHyde: I dobrze, że jeszcze nie zauważyli, że w czarnej wodzie z bąbelkami jest gaz cieplarniany

  Prawdopodobnie dlatego, że gazy cieplarniane to działka "ekoterrorystów", ;) a z tymi zwolennikom tego, "żeby było tak jak było", nie bardzo jest po drodze. :)

 • MrHyde
  · 19 cze 2021

  MEM

  MEM: Prawdopodobnie dlatego, że gazy cieplarniane to działka "ekoterrorystów",  a z tymi zwolennikom tego, "żeby było tak jak było", nie bardzo jest po drodze.

  dziwne.

 • MEM
  · 19 cze 2021

  MrHyde

  MrHyde: dziwne.

  Dlaczego dziwne?

 • MrHyde
  · 19 cze 2021

  Bo ultrakonserwatywny slogan "żeby było tak jak było" jest idealnie wspólny dla antyszczepców, ultrakatoli, "ekoterrystów" i wszelkiej innej konserwy. To ich wspólny mianownik.

 • MEM
  · 19 cze 2021

  MrHyde

  MrHyde: Bo ultrakonserwatywny slogan "żeby było tak jak było" jest idealnie wspólny dla antyszczepców, ultrakatoli, "ekoterrystów" i wszelkiej innej konserwy. To ich wspólny mianownik.

  Owszem. :) Ale wymagasz tu logiki i rozsądku od ludzi, których wspólnym mianownikiem jest też skrajność często posunięta aż do oszołomstwa. A oni nie myślą wyłącznie kategoriami racji rozumowych (o ile w ogóle zdarza im się racjonalizmem kierować). Dlatego, choć trochę uogólniając, przeciętny przeciwnik np. szczepionek, który tak przecież dba o swoje zdrowie, unikając tych wstrętnych "preparatów inżynierii genetycznej", nie ma nic przeciwko odbijającym się na jego zdrowiu niszczeniu środowiska (zwłaszcza gdy sam je niszczy, bo np. może oszczędzić parę groszy na spalaniu jakiegoś syfu w piecu), no bo przecież ekologia albo ocieplenie klimatu to "lewackie wymysły" prosto od Billa Gatesa. I odwrotnie – ekoterrorysta może chętnie pójść na szczepienie, pukając się w głowę antyszczepionkowcom, że nie idą się zaszczepić.  

  Oni wszyscy się, mimo wszystko, od siebie różnią, a wiara w daną ideologię (z definicji pozbawioną racjonalizmu) nie pozwala im ani dostrzec wspólnego mianownika, ani szkodliwości tego co głoszą, ani nawet tego, że są używani jako "pożyteczni idioci" przez ludzi wykorzystujących ich do swoich różnych celów (w tym też do celów, które są szkodliwe i dla tych wykorzystywanych do ich realizacji).

 • MrHyde
  · 19 cze 2021

  MEM

  MEM: Owszem.  Ale wymagasz tu logiki i rozsądku od ludzi, których wspólnym mianownikiem jest też skrajność często posunięta aż do oszołomstwa.

  Ależ ja niczego wymagam. ;) Wyjaśniłem tylko, dlaczego linijkę wyżej uznałem, że coś jest dziwne ;)

 • AlexAthame
  · 22 cze 2021

  Według ostatnich oficjalnych danych, oczywiście nie podowanach oficjalnie w RP, liczba osób umierających na wariant delta z obiema dawkami jest 6 razy większy niż w przypadku umieralności osób, ktore wcale się nie zaszczepiły. Możecie dalej twierdzić ze szczepionka na covid pomaga. Według prawdziwych informacji, tylko szkodzi a skutki będą widoczne później. Każdy kto walczy z matką naturą zapłaci wielką cenę.

 • MrHyde
  · 22 cze 2021

  AlexAthame

  AlexAthame: Według ostatnich oficjalnych danych, oczywiście nie podowanach oficjalnie w RP, liczba osób umierających na wariant delta z obiema dawkami jest 6 razy większy niż w przypadku umieralności osób, ktore wcale się nie zaszczepiły. Możecie dalej twierdzić ze szczepionka na covid pomaga. Według prawdziwych informacji, tylko szkodzi a skutki będą widoczne później. Każdy kto walczy z matką naturą zapłaci wielką cenę.

  :lol2:

 • MEM
  · 22 cze 2021

  AlexAthame

  AlexAthame: Według ostatnich oficjalnych danych, oczywiście nie podowanach oficjalnie w RP, liczba osób umierających na wariant delta z obiema dawkami jest 6 razy większy niż w przypadku umieralności osób, ktore wcale się nie zaszczepiły. Możecie dalej twierdzić ze szczepionka na covid pomaga. Według prawdziwych informacji, tylko szkodzi a skutki będą widoczne później. Każdy kto walczy z matką naturą zapłaci wielką cenę.

  Czemu tylko sześć razy? Bez kozery powiedz pińcet. Co sobie będziesz żałował... :lol2:

  PS. I oczywiście wiesz, że ten wariant Delta, a co za tym idzie jego ofiary, mógł się pojawić przez ludzi, którzy wciskają innym ciemnotę o szkodliwości szczepionek, przez co wielu nie chce się szczepić? Fajnie się w lustro patrzy ze świadomością, że przez to jest się współwinnym tych wszystkich śmierci i innych nieszczęść z powodu tej choroby?

 • MEM
  · 22 cze 2021

  AlexAthame

  AlexAthame: Każdy kto walczy z matką naturą zapłaci wielką cenę.

  Dlaczego jeszcze wobec tego mieszkasz w domu, korzystasz z internetu i wszelkich innych rzeczy, robisz zakupy w sklepie? Przecież to wszystko jest wbrew naturze i kosztem natury. Alex, wziąłbyś się w końcu w garść jak facet (słowo ma się jedno, nie?), i żył faktycznie według tego, co tak gorliwie głosisz, a nie stawał na pozycji: "Bogu świeczkę a diabłu ogarek", bo wychodzi na to, że sam w to nie wierzysz (i jeśli chcesz kogoś przekonać, to zły przykład tym dajesz).

  A poza tym, z jaką naturą? Czyżbyś zapomniał już tego, co sam pisałeś o tym, że wirus został stworzony sztucznie? A skoro sztucznie, to jaka to "walka z naturą"?

 • ElisaFrut
  · 8 lip 2021

  słaba ta analiza mojej wypowiedzi... rozumiem, ze wy już po szprycy. Będziecie bronić rękami i nogami swej głupoty... to subiektywna ocena. nie wciskajcie kitu innym, o to proszę, bo nie tylko wy jesteście mało odporni na sugestie i propagandę. Kiedyś do was dotrze, że nie było żadnej pandemii. zaszczepiliście się niczym zakolczykowano bydło... Próby ośmieszania rodem z tvp lub tvn... żal... tego hajda miałam za światłą osobę a głupek jak i inni.... :)

 • ElisaFrut
  · 8 lip 2021

  dopiszę, // trzeba być skończonym debilem, by się szczepić. wasza wiedza wynika jedynie z przekazu na yt, google i innych mediach. z tv łącznie.  

  nie ma debaty, nie ma dyskusji, jest tylko vaccine... bierzcie i jedzcie z tego wszyscy... :) na raka nie ma szczepionki od 100 lat, na hiv, grypę itd.. a wy uwierzyliście korporacjom w szczepionkę na wirusa który wywoduje grypę... tak ... ponad 30% wszystkich zakażeń wirusowych od lat wywoływane były przez koronawirusy... to nie jest wiedza tajemna.. wystarczy wziąć pierwszą lepszą książkę od medycyny ... ale wy macie ekspertów... ha... śmiech. zaszczepieni są jak plemniki w kondomie, niby jeszcze żyją ale po co.... :)

 • MEM
  · 8 lip 2021

  ElisaFrut

  ElisaFrut: rozumiem, ze wy już po szprycy.

  Owszem. Po drugiej niedawno.

  ElisaFrut

  ElisaFrut: nie wciskajcie kitu innym, o to proszę, bo nie tylko wy jesteście mało odporni na sugestie i propagandę

  Powiedział ktoś, kto w ciemno uwierzył "ekspertom-producentom" teorii spiskowych i handlarzom wynalazków takich jak strukturyzatory wody Zięby itp. :lol2: Wstrzyknij sobie jeszcze perhydrol jak "doktorek" Z. radził. :P

  ElisaFrut

  ElisaFrut: Kiedyś do was dotrze, że nie było żadnej pandemii.

  Taaak... W końcu powszechnie wiadomo, że na cmentarzach to sami statyści leżą. :rotfl:

  ElisaFrut

  ElisaFrut: dopiszę, // trzeba być skończonym debilem, by się szczepić. wasza wiedza wynika jedynie z przekazu na yt, google i innych mediach. z tv łącznie.

  Powiedział ktoś, kto "wiedzę" czerpie za pomocą tych samych środków przekazu tyle, że nadawaną przez rozmaitych przestępców, hochsztaplerów i ruskie farmy trolli, klepiące, co oficer prowadzący każą itp... :rotfl:

  No ale przecież "myśli samodzielnie"... W końcu tak jej powiedzieli we wspomnianych źródłach powtarzanych przez nią rewelacji. :lol2:

  ElisaFrut

  ElisaFrut: nie ma debaty, nie ma dyskusji,

  Nie ma, bo jak swego czasu Mark Twain słusznie powiedział: "nie dyskutuje się z idiotą".  

  Można go najwyżej wyśmiać. Bo co innego zostaje, skoro cywilizacja zabrania bardziej... radykalnych środków (cała nadzieja w darwinizmie... - "złe geny" wyeliminują się same). Z głupotą pewnie się nie wygra, ale w miarę możliwości należy ją bezwzględnie tępić.

  ElisaFrut

  ElisaFrut: na raka nie ma szczepionki od 100 lat, na hiv, grypę itd..

  Pominąwszy to, że szczepionki na grypę istnieją (a nad szczepionkami HIV i nowotwory prowadzone są prace), wot i wyższa logika... :lol2: Skoro nie latamy z prędkością nadświetlną, to zlikwidujmy w ogóle transport. :rotfl:  

  Jeszcze jakieś "mundrości" i objawienia?  

  ElisaFrut

  ElisaFrut: a wy uwierzyliście korporacjom w szczepionkę na wirusa który wywoduje grypę...

  No i są kolejne "mundrości"...  

  Bo o tym, że grypę wywołują ortomyksowirusy, a nie koronawirusy, to nie wiemy, prawda? Co oczywiście w zupełności nie przeszkadza z pełnym przekonaniem bredzić...

  A tak przy okazji... Skoro to jest zwykła grypa, na którą, w domyśle, ludzie są odporni, to skąd w tym wypadku tak wielka ilość zgonów oraz przypadków ciężkich powikłań?
  No i co? System się już "oświeconej inaczej" zawiesił? :P

  ElisaFrut

  ElisaFrut: tak ... ponad 30% wszystkich zakażeń wirusowych od lat wywoływane były przez koronawirusy...

  Etanol i metanol to alkohole. Ale jeden powoduje tylko to, że człowiek po nim głupoty robi i wygaduje, drugi może go oślepić lub uśmiercić.

  Wirusy brodawczaka mogą wywołać pojawienie się na ciele brodawek, ale może też skończyć się nowotworem.

  Ot, takie proste dwa przykładziki, że nie wszystko, co ma taką samą nazwę, czy jest w jakimś stopniu ze sobą "spokrewnione", ma te same konsekwencje... I właściwie powinno to być czymś oczywistym, bo to elementarna logika. No ale jak się jest "oświeconym inaczej"...

 • MrHyde
  · 8 lip 2021

  O, nareszcie się coś dzieje w temacie.  
  Wiecie, że cukry to też alkohole?  ;)

 • MEM
  · 9 lip 2021

  MrHyde

  MrHyde: Wiecie, że cukry to też alkohole?  

  Być nie może... Czary, panie, czary... :lol2:

  A czy landrynki to też alkohole? Bo drzewiej, w mrocznych czasach, kiedy cukier był na kartki a wódka (też na kartki) sprzedawana od trzynastej, u mnie w domu na strasznie duże ich ilości było zapotrzebowanie. Do, jak nas uczy Bareja, "produkcji krajowych środków oszałamiających". ;)

 • MrHyde
  · 9 lip 2021

  MEM

  MEM: A czy landrynki to też alkohole?

  Tego nie wiem, ale na wirusy na pewno są dobre. ;)
  To kto tam jeszcze się nie szczepi, żeby nie niszczyć naturalnej odporności?
  Kto nie leczy zębów, czekając, aż naturanie spróchnieją? ;)

 • MEM
  · 9 lip 2021

  MrHyde

  MrHyde: Tego nie wiem, ale na wirusy na pewno są dobre.

  Może powinni zrobić akcję rozdawania w punktach szczepień po paczce landrynek od łebka. ;)

  A swoją drogą, rząd zrobił źle, zachęcając do szczepień. Wykazał się tu dogłębną nieznajomością ludzkiej psychiki i mentalności (a już zwłaszcza tej polskiej ;)). Bo nie powinien zachęcać do szczepienia, tylko powinien sam się oficjalnie zaszczepić a społeczeństwu zakazać szczepienia. Wtedy by się ludzie potratowali o miejsce w kolejce, a wielbiciele spiskowej teorii dziejów twierdziliby z równie wielkim przekonaniem, jak teraz, gdy mówią, że szczepionki są złe, że zakaz szczepień to element depopulacyjnego spisku, czy co im tam ślina na język przyniosła. ;)

  MrHyde

  MrHyde: Kto nie leczy zębów, czekając, aż naturanie spróchnieją?

  :rotfl:

 • MrHyde
  · 9 lip 2021

  MEM

  MEM: A swoją drogą, rząd zrobił źle, zachęcając do szczepień.  

  A czy ten rząd zrobił coś dobrze? Ktoś tu kiedyś wrzucił wywiad z ekspertem rządu ds. covida, profesorem o rzucającym się w pamięć nazwisku Gut. Popatrzysz, posłuchasz i zdawszy sobie sprawę, że to najbardziej ekspercki ekspert rządowej ekipy - reszta, z ministrami na czele, to jawni debile - wiesz, że nic dobrego się temu rządowi nie uda. Choćby nawet miał dobre chęci.

 • MEM
  · 9 lip 2021

  MrHyde

  MrHyde: A czy ten rząd zrobił coś dobrze?

  No wiesz... Jak możesz nie wierzyć w wielkie dzieło dobrej zmiany... Tyle miliardów wydano na TVP, żeby Cię przekonać. Tyle się jeszcze wyda... Już z samego szacunku dla poniesionej kwoty, powinieneś przynajmniej docenić wysiłek, zamiast wierzyć jakimś tam TVN-om, czy gdzie tam rządowy ekspert (a jeśli jego nazwisko rzuca Ci się w pamięć z powodu jego znaczenia w języku niemieckim, to może powinieneś rozważyć, czy znaczenie w języku angielskim nie jest jednak w tym wypadku trafniejsze ;)) raczył był wywiadu udzielić. ;)

  MrHyde

  MrHyde: "reszta, z ministrami na czele, to jawni debile"

  Ale musisz przyznać, że są w swej specjalności najlepsi. To jest naprawdę wyselekcjonowany sort. ;)

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto