RP

Dodano na Hydepark przez xnobodyperfectx, 63 postów, ostatni post 15 lut 2015

 • xnobodyperfectx
  · 10 lut 2015

  Inaczej roleplaying. Co Wy na to by stworzyć nasze własne wspólne opowiadanie? Zabawa polega na stworzeniu własnej postaci i poprowadzeniu jej przez rozgrywkę. Postacie wchodzą w interakcje, tworzą więzi: nienawiść, przyjaźń, a może miłość. Mniej więcej jak wspólna gra w simsy. :) Osoby zainteresowane (mam nadzieje, że takie będą) pod spodem zgłaszają swoje postacie: imie, wiek, wygląd, charakter, krótka historia. Licze na Was! :D W razie pytań piszcie. ;)

 • Lena3003
  · 10 lut 2015

  Powiem tak: podoba mi się ten pomysł ! :)

 • xnobodyperfectx
  · 10 lut 2015

  Lena3003

  Lena3003: Powiem tak: podoba mi się ten pomysł !

  To się cieszę, mam nadzieję, że będzie więcej takich osób. :p

 • nemfer
  · 10 lut 2015

  Melduje łapki gotowe do działania :D

 • xnobodyperfectx
  · 10 lut 2015

  Czekam na dalsze zgłoszenia. ^^ Jeśli ktokolwiek ma jakieś wątpliwości, pytać! Nie gryzę. ;)

 • nemfer
  · 11 lut 2015

  Ja już wcześniej myślałem nad podobnym opowiadaniem... :D

 • ZicO
  · 11 lut 2015

  Jestem za! :D

 • xnobodyperfectx
  · 11 lut 2015

  Fajnie gdyby zgłosiło się jeszcze kilka osób. :)

 • xnobodyperfectx
  · 11 lut 2015

  Moi mili dołączy do nas moja koleżanka, tak więc zaczynamy! Piszcie swoje postacie. ;)
  Zacznę:
  Alison Lövger, lat 17, dziewczyna po przejściach. Średniego wzrostu. Miodowe oczy. Uważa szkołę za zbędny problem w jej życiu, po prostu wagaruje. Pali, a i piwem nie pogardzi. Szatynka z mocnym czarnym makijażem i z ciemnym stylem ubioru. Jej nadgarstki zdobią blizny. Wredna, opryskliwa i co zaskakujące mądra. Ojciec i matka nie żyją wychowuje ją ciotka. Ukojenie znajduje w grze na gitarze, której oddała się całkowicie.

 • nemfer
  · 11 lut 2015

  Jedna kwestia mnie nurtuje...
  Jak to bedzie wyglądać od strony technicznej??

 • Lena3003
  · 11 lut 2015

  Mnie tez to ciekawi ;>

 • xnobodyperfectx
  · 11 lut 2015

  Technicznej? W jakim sensie? Będziemy pisać posty na forum. :)

 • nemfer
  · 11 lut 2015

  xnobodyperfectx

  xnobodyperfectx: Technicznej? W jakim sensie? Będziemy pisać posty na forum.

  I o to sie mi rozchodziło :) dzięki za oświecenie
  (wciąż jestem na tak)

 • xnobodyperfectx
  · 11 lut 2015

  nemfer

  nemfer: I o to sie mi rozchodziło  dzięki za oświecenie(wciąż jestem na tak)

  Spoko, spoko. ^^

 • nemfer
  · 11 lut 2015

  A kolejność jak przypuszczam będzie wynikała z treści...??

 • Lena3003
  · 11 lut 2015

  Dobra ! :D
  Witajcie serdecznie, nazywam się Nina Bliss i jestem wychowawczynią Alison Lovger - uwielbiam prace w szkole, ponieważ daje mi mase satysfakcji, niestety od dłuższego czasu mam spore problemy wychowawcze z Alison. Dwa dni temu przyłapałam ją palącą na długie przerwie. Naprawdę staram się ją zrozumieć, bo sama nie jestem aż taka stara, niestety bez skutku.

 • nemfer
  · 11 lut 2015

  @Nobody... Cza chyba bedzie do tego podejść bardziej końkretnie...
  Może najpierw... Przedstawić swoje postacie, w jakim to ma być temacie (tj. sf, choror, romans czy co), wątek wprowadzający...

 • xnobodyperfectx
  · 11 lut 2015

  Ogólnie moje drogie zgromadzenie jak mówiłam, najpierw robimy opis własnych postaci, tak jak podałam wyżej. ;) Wiek, wygląd, krótka historia.  

  nemfer

  nemfer: @Nobody... Cza chyba bedzie do tego podejść bardziej końkretnie...Może najpierw... Przedstawić swoje postacie, w jakim to ma być temacie (tj. sf, choror, romans czy co), wątek wprowadzający...

  Wszystko się pomyśli jak będą bohaterzy. ;) Gatunki wprowadzamy w trakcie akcji.  

  KontoUsunięte

  KontoUsunięte: Chyba jestem zielona i nie do końca zrozumiałam. Akcja rozgrywa się w jakimś konkretnym miejscu, dialogi wyglądają tak, jak w przypadku pisanych? Ciekawy pomysł, prawdopodobnie będę chętna.  

  Dokładnie. Piszesz swoją postać, jednak nie masz wpływu na bohatera kogoś innego. :D

 • Hans
  · 11 lut 2015

  So.. Zacznę od swojej postaci, jako iż z panią xnobody znamy się nie od dziś. :D
  Hans Hövart, lat 19. Student sztuki.
  Chory na narkolepsję, średniego wzrostu i blady. Traktuje sztukę ponad wszystko, oddaje się jej w całości. Jest dosyć chorowity i nieśmiały, jednak potrafi wykazać się odwagą i intelektem. Nie gardzi drugim człowiekiem, okazuje zaufsnje niewielu osobom. Kiedyś doświadczał retrokognicji, jednak umiejętność ta znikĺa z wiekiem. Hövart ma czarne włosy, ścięte dosyć niechlujnie, okulary z grubymi oprawkami i spierzchnięte usta. Często ubiera się w luźne ciuchy, porusza się na wózku inwalidzkim.

 • Lilith
  · 12 lut 2015

  Sam pomysł na "mała integrację" ludzi zdobywa u mnie dużego plusa. Rzucę tylko taką drobną dygresję od siebie:  

  Kiedyś brałam w czymś takim udział na innym portalu i nie opierało się to w głównym celu na tworzeniu opowiadania, co wydaje mi się być trochę na "wyższym" poziomie (wiecie - prócz dialogów wypadałoby dorzucić jakieś opisy miejsc, indywidualne opisy, emocje; potrzeba w takim czymś jednak współgrać). Na tamtej stronce wyglądało to w dużej mierze na wspólnej małej zabawie "w dom". Codziennie coś nowego, co jakiś czas dochodziły nowe twarze, postaci. I to się trzymało siebie (nie biorąc pod uwagę, że stworzyliśmy psychiatryk xD).  

  Ale - jak powiedziałam - to tylko moje spostrzeżenia, także... xD Zabawa sama w sobie BARDZO mi się podoba i jak najbardziej Lilith się na to pisze! :lol2:

 • Lilith
  · 12 lut 2015

  Drobne ogarnięcie mojej postaci:  

  Cara Smith Parker. Liczy 18 wiosen. Ciemna szatynka; średniego wzrostu, przewyższa jednak minimalnie swoje rówieśniczki. Jej duże szare oczy okalane długimi i ciemnymi rzęsami odzwierciedlają ból siedlący się gdzieś głęboko w duszy; ciało zdobią liczne tatuaże, pokrywające jej długie palce, drobne ręce, sięgając wyższych partii ud. Narkomanka i palaczka w jednym. Wychowana przez wyidealizowanych i wiecznie pracujących rodziców, których nienawidzi za podejmowanie jej własnych decyzji. Ma przyrodniego brata w wieku 21 lat. Nieufna, problematyczna, egoistyczna. Zimna suka. Nie uczuciowa. Toleruje jedynie garstkę swoich znajomych z paczki. Odpręża ją gra na pianinie oraz opera. Uczennica drugiej klasy LO na profilu humanistycznym.  

  Statusu nie podaję, gdyż, iż, ponieważ, na chwilę obecną nie mam na to pomysłu. Ano przetarg na brata otwarty! :lol2: Znajomków jeszcze się ustali. Może jakaś przyjaciółka dla mojej zołzy? :D

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto