Opowieści historyczne

Dodano na Hydepark przez AuRoRa, 10 postów, ostatni post 23 kwi 2018

 • AuRoRa
  · 12 kwi 2018

  Witam! Patrząc na tematykę opowiadań, to prawie wszystkie mają dużo autorów. Klikam na historyczne, a tam tylko jedno opowiadanie . Co o tym sądzicie?

 • Somebody
  · 12 kwi 2018

  To względnie  nowa  kategoria, podobnie jak thrillery. Poza tym dość specyficzna. Bo niby co tam napisać? Większość autorów tworzy radosną fikcję, która raczej się nie wpasowuje w klimat historii. Może ktoś spróbuje swoich sił. Zobaczymy.  :)

 • AnonimS
  · 12 kwi 2018

  Tu się chyba kłania zaszeregowanie przez autora.  
  Nefer na pisał Pani Dwóch Krain i oznaczył ją jako erotyczna. Natomiast w pierwszym zdaniu okreßlil to tak
  " Przedstawiam tekst w klimacie femdom, osadzony w nieco ubarwionej scenerii starożytnego Egiptu. ". I teraz dywagacje . Jak zaliczyc tą opowieść?  Imię królowej Egiptu jest zmyślone , ale reszta jest oparta na realiach historycznych tamtej epoki.  
  I drugą przyczyną wg mnie . Myślę że większość czytelników trafiła na ten portal szukając erotyki. Więc historyczne mają mniej wejść.

 • AnonimS
  · 12 kwi 2018

  Pomyliłem tytuł  powinno być OPOWIADANIA EROTYCZNE Pani Dwóch Krajów . Przepraszam Autorze

 • Somebody
  · 12 kwi 2018

  AnonimS

  AnonimS: Tu się chyba kłania zaszeregowanie przez autora.  Nefer na pisał Pani Dwóch Krain i oznaczył ją jako erotyczna. Natomiast w pierwszym zdaniu okreßlil to tak " Przedstawiam tekst w klimacie femdom, osadzony w nieco ubarwionej scenerii starożytnego Egiptu. ". I teraz dywagacje . Jak zaliczyc tą opowieść?  Imię królowej Egiptu jest zmyślone , ale reszta jest oparta na realiach historycznych tamtej epoki.  I drugą przyczyną wg mnie . Myślę że większość czytelników trafiła na ten portal szukając erotyki. Więc historyczne mają mniej wejść.

  Opowiadanie, o którym wspominasz powstało w czasach, gdy na portalu nie było opcji zaszeregowania opowiadania do 2 kategorii, a kategoria 'historyczne' nie istniała. Poza tym masz rację - chodliwe teksty to głównie erotyki.

 • AnonimS
  · 12 kwi 2018

  Tego nie wiedziałem bo jestem od tego roku. Ale ja tu zajrzałem dla erotyków i stąd przypuszczenie że większość tak robi.

 • AlexAthame
  · 17 kwi 2018

  Moim skromnym zdaniem opowiadanie historyczne jest trudne technicznie. Trzeba znać historię. Poza tym byłoby to powielanie znanego. Swojego czasu mój przyjaciel zaproponował mi bym napisał coś o Noe. To by było jeszcze trudniej. Narazić się komuś kto zna lepiej, jest niebezpiecznie. A narazić się Najwyższemu byłoby jeszcze gorzej. W moim opowiadaniu Księżycowa księżniczka napisałem że ludzie przyjechali z biała flagą. A historia działa się w XII wieku. Nie wiedziałem że symbol pokojowej, białej flagi  wprowadzono dużo później. Odnośnie erotycznych? To też ciekawe. Wystarczy, że jest erotyczne i czyta tysiące. Może być gniot. I co dziwne takie erotyczne, które są tanim porno czyta najwięcej. To też o czymś świadczy. Reasumując, napisać dobre opowiadanie historyczne, byłoby niezwykle trudno.

 • MrHyde
  · 19 kwi 2018

  Czy bajka o podróży w czasie kwalifikuje się do tej kategorii? Jeśli tak, to może dorzucę trzy pfenigi ;)

 • agnes1709
  · 21 kwi 2018

  Somebody

  Somebody:  Opowiadanie, o którym wspominasz powstało w czasach, gdy na portalu nie było opcji zaszeregowania opowiadania do 2 kategorii, a kategoria 'historyczne' nie istniała. Poza tym masz rację - chodliwe teksty to głównie erotyki.

  "...chodliwe teksty to głównie erotyki." - czego szczerze nie pojmuję:sad2:

 • AuRoRa
  · 23 kwi 2018

  No i mamy dwa opowiadania historyczne ;) MrHyde poprawiasz statystyki  :danss:

 • MrHyde
  · 23 kwi 2018

  Mam z zanadrzu dziełko o roku 2050. Może też się nada? W końcu to też historia, tyle że futurystyczna. ;)

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto