Ludzie

Dodano na Hydepark przez zalukaj1111, 9 postów, ostatni post 26 sty 2016

 • zalukaj1111
  · 29 gru 2015

  Jakiego typu ludzi nie lubicie,
  Ja osobiscie nie lubie chamskich,nietolerancyjnych,nie lubie tez zmyslania,i poprostu ciaglego klamania....ą,ę,ł. itp. nie ma...nie chcialo mi sie pisac jak by cos. ;)

 • Lils
  · 30 gru 2015

  Nie określę typu ludzi.. aczkolwiek jedno zachowanie, które ostatnimi czasy wychwyciłam. Cisnął mi się na język słowa.. nieprzyjemne..
  gdy na pytanie "chcesz czy nie?" otrzymuję odp. "Nie wiem. Jak chcesz". Japierdzielę.. Czy naprawdę trudno jest się okreslić?  
  Jedna sytuacja.. Wyobraźcie sobie, że skończyliście ogladać film, macie chęć na drugi i macie kogoś w towarzystwie, z kim rozpoczęliście owy maraton, przynajmniej tak sie zapowiadalo.. "oglądamy coś jeszcze?" pytacie.. odpowiedź pada "nie wiem, jak chcesz". - chcę, a Ty?
  -Jak chcesz. - A ty chcesz? - Nie wiem.  
  ...
  I w tym momencie wyłączam film. Wybaczcie.. Czy tak trudno odp. "tak" vs "nie"? Nie sądzę...
  Inna sytuacja.. niegdyś słyszałam rozmowę brata z dziewczyną.. wybierali się z przyjaciolmi na jakiś wyjazd.. Mój brat chcial w góry, pozostała dwójka w inne miejsce, tylko mego brata dziewczyna byla bez zdania. na pytanie " gdzie bys wolala?", odpowiedziala "nie wiem, gdziekolwiek mi to obojętne".  
  I weź się za przeproszeniem.. nie wkurr... zdenerwuj.  
  ;) Niegdyś sama tak odpowiadałam, ale w końcu doświadczylam sama takich sytuacji i jestem swiadoma, ze to nijak wygląda.

 • zalukaj1111
  · 30 gru 2015

  Lils

  Lils: Nie określę typu ludzi.. aczkolwiek jedno zachowanie, które ostatnimi czasy wychwyciłam. Cisnął mi się na język słowa.. nieprzyjemne.. gdy na pytanie "chcesz czy nie?" otrzymuję odp. "Nie wiem. Jak chcesz". Japierdzielę.. Czy naprawdę trudno jest się okreslić?  Jedna sytuacja.. Wyobraźcie sobie, że skończyliście ogladać film, macie chęć na drugi i macie kogoś w towarzystwie, z kim rozpoczęliście owy maraton, przynajmniej tak sie zapowiadalo.. "oglądamy coś jeszcze?" pytacie.. odpowiedź pada "nie wiem, jak chcesz". - chcę, a Ty? -Jak chcesz. - A ty chcesz? - Nie wiem.  ... I w tym momencie wyłączam film. Wybaczcie.. Czy tak trudno odp. "tak" vs "nie"? Nie sądzę... Inna sytuacja.. niegdyś słyszałam rozmowę brata z dziewczyną.. wybierali się z przyjaciolmi na jakiś wyjazd.. Mój brat chcial w góry, pozostała dwójka w inne miejsce, tylko mego brata dziewczyna byla bez zdania. na pytanie " gdzie bys wolala?", odpowiedziala "nie wiem, gdziekolwiek mi to obojętne".  I weź się za przeproszeniem.. nie wkurr... zdenerwuj.    Niegdyś sama tak odpowiadałam, ale w końcu doświadczylam sama takich sytuacji i jestem swiadoma, ze to nijak wygląda.

  No trochę to wkurzające :)

 • Lonelyqueen
  · 6 sty 2016

  Przemądrzałych, co uważają siebie za lepszych od innych

 • ANITA
  · 6 sty 2016

  Takich którzy we wszystko się wpierdalaja...

 • Margo
  · 6 sty 2016

  Nie lubie takich którzy sie wtrącaja i wiedzą lepiej ode mnie. Aroganckich i zbyt pewnych siebie.

 • Lonelyqueen
  · 7 sty 2016

  Egoistów XD

 • DziecieChaosu
  · 8 sty 2016

  Nie znoszę ludzi, którzy w kółko użalają się nad sobą, ale nie robią absolutnie nic, żeby było im lepiej  :smh:

 • Siatkarka
  · 26 sty 2016

  Takich, którzy kłamią i nie są sobą

 • Pina
  · 26 sty 2016

  Nie lubię osób które uwielbiają mówić tak bardzo opisowo ze po kilku zdaniach mój mózg się wyłącza i nie słucha. Egoistów, egocentryków, chwalipięt. Oczywiście aby wymagać od innych zacznijmy wymagać od siebie, bo raczej świeci też nie jesteśmy :kiss:

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto