Lubisz czy nie lubisz - str 125/125

Dodano na Hydepark przez Klaudix, 2482 postów, ostatni post 2 godz. temu

  • Użytkownik Klaudix
    · 23 paź 2015

    Kolejna gra... Zasady proste :D  
    Jedna osoba piszę np. Lubisz zimę? -> i osoba odpowiada Lubię albo nie lubię i tak dalej :)  

    To zaczynam :D

    Lubisz chodzić po centrach handlowych? :D

  • Użytkownik iskra957
    · 5 godz. temu

    Lubię


    Lubisz żywioły?

  • Użytkownik wram
    · 2 godz. temu

    Lubię

    Lubisz upały?

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż konto za darmo.