Lubisz czy nie lubisz - str 124/125

Dodano na Hydepark przez Klaudix, 2482 postów, ostatni post 3 godz. temu

  • Użytkownik Klaudix
    · 23 paź 2015

    Kolejna gra... Zasady proste :D  
    Jedna osoba piszę np. Lubisz zimę? -> i osoba odpowiada Lubię albo nie lubię i tak dalej :)  

    To zaczynam :D

    Lubisz chodzić po centrach handlowych? :D

  • Użytkownik wram
    · tydz. temu

    Nie lubię/filmy tak/

    Lubisz mini ?

  • Użytkownik iskra957
    · tydz. temu

    Lubię

    Lubisz szpilki?

  • Użytkownik wram
    · tydz. temu

    Lubię

    Lubisz mocny makijaż ?

  • Użytkownik cicha2591
    · tydz. temu

    Nie lubie.  
    Lubisz ostre potrawy ?

  • Użytkownik wram
    · tydz. temu

    Lubię /takie, bez przesady/

    Lubisz psocić?

  • Użytkownik cicha2591
    · tydz. temu

    Nie lubię.  

    Lubisz gry planszowe?

  • Użytkownik iskra957
    · tydz. temu

    Lubię

    Lubisz gry karciane?

  • Użytkownik wram
    · tydz. temu

    Lubię

    Lubisz pasjanse?

  • Użytkownik iskra957
    · 6 dni temu

    Lubię  


    Lubisz szachy?

  • Użytkownik ConstraintMasterLOL
    · 6 dni temu

    Lubię


    Lubisz  poziomki?

  • Użytkownik wram
    · 6 dni temu

    Lubię

    Lubisz jajecznicę?

  • Użytkownik iskra957
    · 5 dni temu

    Lubię


    Lubisz omlet?

  • Użytkownik wram
    · 5 dni temu

    Lubię

    Lubisz chodzić boso?

  • Użytkownik Zdrowynapalony
    · 5 dni temu

    Lubię  
    Lubisz grać na gołym niebem?

  • Użytkownik iskra957
    · 4 dni temu

    Lubię

    Lubisz obiady z Żabki?

  • Użytkownik wram
    · 4 dni temu

    Nie wiem/nie jadłem/

    Lubisz KFC ?

  • Użytkownik iskra957
    · 3 dni temu

    Lubię

    Lubisz Pizzę Hut?

  • Użytkownik wram
    · 3 dni temu

    Lubię

    Lubisz gotować?

  • Użytkownik iskra957
    · Przedwczoraj

    Lubię

    Lubisz wychodzić do restauracji?

  • Użytkownik wram
    · Wczoraj 16:16

    Lubię

    Lubisz burzę ?

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż konto za darmo.