Kolejna gra... Zasady proste
Jedna osoba piszę np. Lubisz zimę? -> i osoba odpowiada Lubię albo nie lubię i tak dalej
To zaczynam
Lubisz chodzić po centrach handlowych? ![]()
· 23 paź 2015
Dodano na Hydepark przez Klaudix, 2482 postów, ostatni post 3 godz. temu

Kolejna gra... Zasady proste
Jedna osoba piszę np. Lubisz zimę? -> i osoba odpowiada Lubię albo nie lubię i tak dalej
To zaczynam
Lubisz chodzić po centrach handlowych? ![]()

Nie lubię/filmy tak/
Lubisz mini ?

Lubię
Lubisz szpilki?

Lubię
Lubisz mocny makijaż ?

Nie lubie.
Lubisz ostre potrawy ?

Lubię /takie, bez przesady/
Lubisz psocić?

Nie lubię.
Lubisz gry planszowe?

Lubię
Lubisz gry karciane?

Lubię
Lubisz pasjanse?

Lubię
Lubisz szachy?

Lubię
Lubisz poziomki?

Lubię
Lubisz jajecznicę?

Lubię
Lubisz omlet?

Lubię
Lubisz chodzić boso?

Lubię
Lubisz grać na gołym niebem?

Lubię
Lubisz obiady z Żabki?

Nie wiem/nie jadłem/
Lubisz KFC ?

Lubię
Lubisz Pizzę Hut?

Lubię
Lubisz gotować?

Lubię
Lubisz wychodzić do restauracji?

Lubię
Lubisz burzę ?
Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż konto za darmo.