Latarnik Wyborczy czyli ankieta preferencji politycznych.

Dodano na Hydepark przez AnonimS, 12 postów, ostatni post 24 paź 2019

 • AnonimS
 • AnonimS
  · 24 wrz 2019

  Wykres przedstawia zgodność moich  poglądów z deklaracjami poszczególnych komitetów wyborczych.

  1. KW Prawo i Sprawiedliwość- 72 %

  2. KW Polskie Stronnictwo Ludowe - 65 %

  3. KW Konfederacja Wolność i Niepodległość - 58 %

  4. KKW Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni - 52 %

  5. KW Sojusz Lewicy Demokratycznej - 37 %

  Jak widać gdyby dyskusja była merytoryczna to wyniki wyborcze mogły być inne niż wskazują sondaże. Poza tym przesunięcie akcentów programu też mogłoby zmienić wyniki. Miłej zabawy . Pozdrawiam

 • Jagna
  · 25 wrz 2019

  Jak dla mnie, to inicjatywa zacna, ale nie bez wad. Super opcja dla ludzi, którzy się średnio, albo wcale nie interesują polityką i jednak chcą iść na wybory i głosować zgodnie z poglądami i sumieniem. Ja rozwiązując ten test, przy kilku pytaniach miałam problem, jak odpowiedzieć. Czy to dotyczy hipotetycznego założenia utopijnej Rzeczypospolitej, czy sytuacji tu i teraz? Brakowało mi też skalowania odpowiedzi, w sensie, jak mocno zgadzam się z danym stwierdzeniem, albo jak mocno się nie zgadzam. Łatwiej byłoby mi wtedy na część pytań odpowiedzieć.
  @Anomimie szanowny, co masz na myśli pisząc, że gdyby dyskusja była merytoryczna, to wyniki mogłyby być inne, niż wskazują sondaże?  
  Oczywiście pomijając fakt, że w polityce o merytoryczną dyskusję bardzo trudno, a mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że to niemalże niemożliwe. Polityka to moim zdaniem, głównie emocje, niedopowiedzenia, akcenty i cała reszta, którą zajmują się spin - doktorzy.

 • AnonimS
  · 25 wrz 2019

  Chodzi mi o dyskusję pokazania celów z miarę realnym zabezpieczeniem finansowania. Poza tym o promocję wlasnego programu a nie tylko negacji tego co przeciwnik polityczny wymyśli.  Bo.już genialny vce premier i.minister finasow Rostowski wieszczył ze 500 plus zje budżet  a nie zjadlo. I.ludzie teraz inaczej.podchodza do.negacji

 • AnonimS
  · 25 wrz 2019

  KontoUsunięte

  KontoUsunięte: Lewica =KO 72%, PSL 55%, dalej 38% i 27%. Trochę głupawa ta zabawa: są pytania z "tezą", na które nie da się odpowiedzieć. Czy ten test układał jakiś korwinista?

  To zabawa trochę.

 • AnonimS
  · 25 wrz 2019

  KontoUsunięte

  KontoUsunięte: Tam są jeszcze odpowiedzi przypisane komitetom wyborczym. Patrzę na 18 i oczom nie wierzę. Odpowiedziałem, że nie mam zdania, bo pytanie jest bzdetne, ale co mieli na myśli odpowiadacze partyjni, którzy jakoby dali "tak" i "nie", szczególnie PiS i PSL? Spodziewałbym się,  że dadzą przeciwne odpowiedzi, ale że akurat takie, to mnie dziwi.

  Też mnie trochę zaskoczyła ta odpowiedź PiS " KW Prawo i Sprawiedliwość
  KOMENTARZ KOMITETU:

  Dzięki zmianom w KE mamy duże szanse na uzyskanie odpowiedniej równowagi pomiędzy instytucjami UE i państwami członkowskimi. Dotychczasowe problemy wynikały bardziej z przekonań politycznych komisarzy i kierownictwa KE niż zapisów w traktatach.

 • AnonimS
  · 26 wrz 2019

  KontoUsunięte

  KontoUsunięte: Komentarz do komentarza: tak, wiem, że od zawsze walczy z nami Oceania a Eurazjato nasz wieczny sojusznik

  A waści zawsze krotochwile w glowie:)

 • AnonimS
  · 29 wrz 2019

  Jestem rozczarowany że tak malo ludzi wzięlo udział w tej zabawie. Albo brak wam dystansu albo lejecie na wszysykie inicjatywy ns tym portalu.

 • AnonimS
  · 8 paź 2019

  KontoUsunięte

  KontoUsunięte: Polityka jest jak kurwa. Tylko nieliczni to lubią  zwłaszcza gdy jej za dużo.  I zawsze trafi się jakaś wsza co ludzi do niej przymusza. Trzeba być debilem by wybierać mniejsze zło.... a wyboru nie ma... dyskusja bez sensu.

       . Jedno jest pewne . CI co nie głosująniech potem.nie narzekają.

 • Morfina
  · 23 paź 2019

  To druga ankieta, którą wypełniałam - z czystej, żywej ciekawości. W obu wynik mam taki sam - Lewica. Głosowałam. Narzekam.

 • AnonimS
  · 24 paź 2019

  Morfina

  Morfina: To druga ankieta, którą wypełniałam - z czystej, żywej ciekawości. W obu wynik mam taki sam - Lewica. Głosowałam. Narzekam.

  Dziękuję za wpis. Czy dobrze pamietam czy to lewica ma wpisane w programie rolę służebną?  :P

 • Morfina
  · 24 paź 2019

  Ha  ha ha .... Nie śledzę programów wyborczych - a może powinnam … Jak widać wszystko co powiem może być użyte przeciwko mnie.  A może to jest użyte "za"  :P

 • AnonimS
  · 24 paź 2019

  Morfina

  Morfina: Ha  ha ha .... Nie śledzę programów wyborczych - a może powinnam … Jak widać wszystko co powiem może być użyte przeciwko mnie.  A może to jest użyte "za"  

  Intencja byla za.. a wyszło jak zawsze :P

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto