e papierosy

Dodano na Hydepark przez MisieQ420_PL, 16 postów, ostatni post 7 paź 2014

 • MisieQ420_PL
  · 14 lip 2014

  Ma ktos z was,? :D

 • Jabber
  · 14 lip 2014

  Gówno, ale mniej szkodliwe niż zwykły papieros. Pewnie design i wygoda przyciąga. Najlepsze w nich jest to, że nie śmierdzą. Niektóre olejki zostawiają po sobie leciutki zapach, powtarzam zapach, a nie smród jak tradycyjny papieros, a bywa i tak, że nikt go nie wyczuwa. Palce nie żółkną, gile nie czernieją :cool: W sumie po odstawieniu fajek dla e-shita smród papierosów zaczyna przeszkadzać - kiedyś było to całkiem normalne i nic się nie czuło. Jedyne co, to nie wiadomo, co tak naprawdę chińczyki tam dolewają.

 • Mattunel
  · 16 lip 2014

  Jabber

  Jabber: W sumie po odstawieniu fajek dla e-shita smród papierosów zaczyna przeszkadzać.  No dokładnie.. Moja mama pali i jak teraz przyjechałem teraz do Niemczech (a moja babcia pali) to jest straszne po prostu i każę jej wyjść ._.

 • Jabber
  · 17 lip 2014

  Ano i cenowo się bardziej opłaca. Co prawda na początku trzeba zainwestować w samą fajkę, potem dla nadmiernego palacza kupić dodatkową baterię, bo jedna ładuje się 8 godzin do pełna, a min. 4 godziny musi się podładować, żeby działała. No i ustnik. A potem już z górki - fajki chodzą po ok. 10 zł za paczkę, olej za 20 zł, jednak olejek starcza na o wiele dłużej niż paczka fajek.

  Znam też ludzi, którzy palą i efaję i papierosy - ta opcja na pewno jest najdroższa :smile:

 • Misia
  · 20 lip 2014

  Nie mam, nie palę i nie mam zamiaru palić. Ale e-papierosy zdecydowanie przeważają.  Te zniosę, ale nienawidzę jak ktoś na mnie kopci fajkami. :x

 • Meggi
  · 28 lip 2014

  Wszystko jest szkodliwe. Z poczatku nie czjesz dymu, pozniej zaczyna ci on przeszkadzac. Na cos trzeba umrzec. Wiec polecam rodzicom bo przynajmniej tulac dziecko nie beda smierdziec jak popielniczka.

 • Insane
  · 22 sie 2014

  Ja mam moja mama też, jednak po jakimś czasie jej się znudził, wróciła do palenia papierosów a e-papierosa oddała mi. Zależy kto co woli. Ja lubię różnorodność w smakach  :faja:

 • Lils
  · 24 sie 2014

  U mn pali partner mojej mamy, palił ojciec i chyba się przyzwyczailam stopniowo do smrodu papierosów. Była próba z e-papierosem, ale.. Pozostało tylko na próbie. ^^ jeszcze polbiedy jeśli taki palacz kupuje papierosy za około 5zl, gorzej w przypadku takim jak pisze jabber- 10zl.. ^^ wolalabym jednak wgl w tym dymie nie siedzieć, dlatego żałuje, ze e-papieros nie przyniósł skutku. Taniej by wyniosło i może byłoby lepiej

 • Misia
  · 8 wrz 2014

  Meggi

  Meggi: Wszystko jest szkodliwe. Z poczatku nie czjesz dymu, pozniej zaczyna ci on przeszkadzac. Na cos trzeba umrzec. Wiec polecam rodzicom bo przynajmniej tulac dziecko nie beda smierdziec jak popielniczka.


  Jak ja nienawidzę cytatu "na coś trzeba umrzeć"... Później o dziwo nagle taka osoba chce wielce żyć. ;] Ta hipokryzja...

  Lils, to są jeszcze papierosy za 5 zł ? :> Chyba jakieś ruskie :D

 • Lils
  · 8 wrz 2014

  Misia

  Misia: Jak ja nienawidzę cytatu "na coś trzeba umrzeć"... Później o dziwo nagle taka osoba chce wielce żyć. ;] Ta hipokryzja... Lils, to są jeszcze papierosy za 5 zł ? :> Chyba jakieś ruskie


  Ruskie ;P.. Dziwne jak to szybko cena rośnie na metrach XD. Pamiętam jeszcze czasy gdy tato kupował za 2zl XD. A teraz..? Na te fajki idzie co raz więcej xd

 • Lils
  · 8 wrz 2014

  Na metach *

 • Misia
  · 9 wrz 2014

  Dlatego ja się cieszę, że mnie nigdy nie ciągnęło do tego... Jak pomyślę, ile bym mogła kasy puścić z dymem to mi się słabo robi :ninja:

  A tak w młodości paczka fajek czasem na jakiejś imprezie to jeszcze przeszła. ;-D

 • Lilith
  · 17 wrz 2014

  Niby wydajniejsze i bardziej oszczędnościowe, ale niektóre liquidy śmierdzą gorzej od zwykłych fajek :x

 • PseudoPisarz
  · 22 wrz 2014

  Lilith

  Lilith: Niby wydajniejsze i bardziej oszczędnościowe, ale niektóre liquidy śmierdzą gorzej od zwykłych fajek :x


  zgadza się.

  A tak swoją drogą ... u Was w szkole też jest 'moda' na palenie e-fajek na przerwach/lekcjach?

 • xnobodyperfectx
  · 22 wrz 2014

  PseudoPisarz

  PseudoPisarz: zgadza się. A tak swoją drogą ... u Was w szkole też jest 'moda' na palenie e-fajek na przerwach/lekcjach?


  U mnie popalają w toalecie. Choć znalazł się u mnie w klasie taki jeden, który "zabawiał" się nią podczas lekcji. :)

 • Lils
  · 22 wrz 2014

  ja tam nie popre... juz wole scierpiec ten "zapach" i wgl.. Zwykle fajki mnie az dusza,  gdy ktos pali w pomieszczeniu.. Okropnosc.

  Lilith

  Lilith: Niby wydajniejsze i bardziej oszczędnościowe, ale niektóre liquidy śmierdzą gorzej od zwykłych fajek :x  A u mn w klasie to normalne :/ banda debili.. Oby na pokaz :)

  PseudoPisarz

  PseudoPisarz: zgadza się. A tak swoją drogą ... u Was w szkole też jest 'moda' na palenie e-fajek na przerwach/lekcjach?

 • niematakdobrzex3
  · 7 paź 2014

  ja mam. Niby wszyscy mówią że taniej i w ogóle ale to nie prawda. Małe Olejki są w takiej samej cenie co paczka papierosów. Olejek wystarcza na 3-4 dni. No ale co z tego skoro trzeba wymieniać grzałkę co jakiś czas. Wychodzi na to samo. A do tego jeszcze dochodzi prąd po ładowaniu baterii.

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto