Co myślicie o kościele Katolockim i Katolikach? - str 3/3

Dodano na Hydepark przez Kat, 43 postów, ostatni post 27 paź 2018

 • Kat
  · 14 paź 2014

  Od razu mówię że nie mam zamiaru nikogo obrażać jednak dla mnie większość Katolików jest ''psychiczna''  sama przestałam praktykować większości ponieważ Katolicy się bardzo źle zachowują chodzi mi tu o to że chodżą od drzwi do drzwi i wręcz proszą aby ''kochać'' boga, uważają że wszystko i każdy jest zły, rzucają się na ciebie jeśli nie zgadzasz się z ich poglądami, nie mówię że każdy taki jest ale no sami zobaczcie https://www.youtube.com/watch?v=EIobDWK40JA (przepraszam że video nie krytego krytyka jednak nie mogłam znaleźć oryginalnego video) tutaj już wszystko jest złe dla tego księdza, takie jest moje zdanie nikogo nie chciałam urazić a co wy myślicie?

 • MrHyde
  · 25 paź 2018

  ... z fusów i kart nie wróżę. Chyba że ktoś dobrze płaci ;)

 • AnonimS
  · 27 paź 2018

  He,he. Żebyś wiedział ilu polityków czy biznesmenów korzysta z usług różnego rodzaju wróżbitów czy jasnowidzów. I to nie jacyś lokalni, tylko z pierwszego szeregu . Rozpoznawalni jako awangardziści, propagujący oficjalnie nowoczesność a w duchu zabobon.

 • MrHyde
  · 27 paź 2018

  AnonimS

  AnonimS: He,he. Żebyś wiedział ilu polityków czy biznesmenów korzysta z usług różnego rodzaju wróżbitów czy jasnowidzów. I to nie jacyś lokalni, tylko z pierwszego szeregu . Rozpoznawalni jako awangardziści, propagujący oficjalnie nowoczesność a w duchu zabobon.

  Może dobrze, że nie wiem. Jak mawiał podobno żelazny kanclerz, ludzie nie powinni wiedzieć dwóch rzeczy: jak się robi kiełbasę i politykę. PS jak się dostać do tych biznes- i polityków z ofertą wróżbiarską? PS2 Wróciłem dziś do pamiętników Klaudiusza ("Ja, Klaudiusz", R. Graves). Juz na samym początku, dokładnie w pierwszym rozdziale jest mowa, o czym napisałeś. O tym, jak ci naj-naj-naj-ważniejsi korzystają z wyroczni i  co z tego wynika. ;)

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto