Zjawiska Paranormalne - str 2/2

Dodano na Hydepark przez Mattunel, 32 postów, ostatni post 6 lis 2016

 • Mattunel
  · 5 lip 2014

  Założyłem temat ze względu na to, że przypomniała mi się historia mojej babci z dzieciństwa lat. Macie jakieś do czynienia ze zjawiskami paranormalnymi? Tylko proszę o prawdziwe historie.. :)    Osobiście (chyba) nie spotkałem się z takim zjawiskiem, aczkolwiek moja babcia tak. Zasnęła około godziny 20. Miała jakiś sen (prawdopodobnie koszmar) i obudziła się z wielkim bólem w klatce piersiowej. Po chwili zaczęło ją coś dotykać i czuła obecność innej osoby, której nie widziała oczami (na łóżku po drugiej stronie pokoju leżał jej dziadek). Nagle czuła się, jakby ktoś zarzucił na nią folię i zaczął ją dusić. Trzymał ją za ręce. Próbowała się wydostać ale nic nie pomagało. Babcia zaczęła tak krzyczeć, że po chwili obudził się wujek który szybko zapalił górne światło i w tym momencie "to coś" przestało ją dusić. Babcia do teraz nie wie co się działo.. I nie był to sen :P

 • Insane
  · 7 lip 2014

  Kolega mi opowiedział taką historię :
  Jego mama wychowywała się na wsi i gdy była jeszcze młoda ze znajomymi długo przesiadywała na pobliskim cmentarzu, zazwyczaj do późna. Byli oni dziećmi, dlatego nie widzieli w tym nic złego, a że było tam dużo miejsca mogli grać w berka, w chowanego i różne inne gry. Pewnego dnia gdy wieczorem siedzieli tam i rozmawiali jego mama spostrzegła z daleka postać. Nie przestraszyła się tylko powiedziała, że widzi kogoś na rowerze. Gdy wskazała na to miejsce postać było widać jedynie przez chwilę. Jej kuzyn wtedy podszedł do niej żeby nie wystraszyć reszty i powiedział, że to co widziała to nie człowiek tylko duch, a wydawało jej się, że postać jedzie na rowerze, ponieważ duchy nie chodzą tylko unoszą się w powietrzu.

 • Insane
  · 7 lip 2014

  Mattunel

  Mattunel: Założyłem temat ze względu na to, że przypomniała mi się historia mojej babci z dzieciństwa lat. Macie jakieś do czynienia ze zjawiskami paranormalnymi? Tylko proszę o prawdziwe historie.. :)     Osobiście (chyba) nie spotkałem się z takim zjawiskiem, aczkolwiek moja babcia tak. Zasnęła około godziny 20. Miała jakiś sen (prawdopodobnie koszmar) i obudziła się z wielkim bólem w klatce piersiowej. Po chwili zaczęło ją coś dotykać i czuła obecność innej osoby, której nie widziała oczami (na łóżku po drugiej stronie pokoju leżał jej dziadek). Nagle czuła się, jakby ktoś zarzucił na nią folię i zaczął ją dusić. Trzymał ją za ręce. Próbowała się wydostać ale nic nie pomagało. Babcia zaczęła tak krzyczeć, że po chwili obudził się wujek który szybko zapalił górne światło i w tym momencie "to coś" przestało ją dusić. Babcia do teraz nie wie co się działo.. I nie był to sen :P  To był zapewne paraliż senny zdarza mi się to samej. stan występujący podczas zasypiania lub rzadziej podczas przejścia ze snu do czuwania, objawiający się porażeniem mięśni przy jednoczesnym zachowaniu pełnej świadomości. Występują wtedy właśnie duszności, jakby "coś" napierało ci na klatkę piersiową. Jak nie wiesz co to jest, a przydarzy ci się, może nabawić cię niezłego pietra ;)

 • PseudoPisarz
  · 7 lip 2014

  A ja widziałem dzisiaj kota u mnie w pokoju na wersalce, ale zapewne to halucynacja  o.O

 • Misia
  · 8 lip 2014

  Insane

  Insane: To był zapewne paraliż senny zdarza mi się to samej. stan występujący podczas zasypiania lub rzadziej podczas przejścia ze snu do czuwania, objawiający się porażeniem mięśni przy jednoczesnym zachowaniu pełnej świadomości. Występują wtedy właśnie duszności, jakby "coś" napierało ci na klatkę piersiową. Jak nie wiesz co to jest, a przydarzy ci się, może nabawić cię niezłego pietra ;)


  Toteż właśnie. :)

 • PseudoPisarz
  · 8 lip 2014

  Jak wy sie znacie na takich rzeczach.... xD Uprawiacie Czarną Magię ?! xDD ;333

 • nemfer
  · 8 lip 2014

  Uwielbiam te usilne szukanie realnych i naukowych wyjaśnień...
  -To duch
  -Nie to tylko gazy bagienne z gazociągu... Gorąco sie zrobiło i ziemia paruje

 • Lilith
  · 8 lip 2014

  Yym... Osobiście twierdzę, że wszyscy psychiatrzy i psychologowie mają bardziej "nie po kolei" w głowie niż ja, więc...  :crazy:

 • Misia
  · 20 lip 2014

  Lilith

  Lilith: Yym... Osobiście twierdzę, że wszyscy psychiatrzy i psychologowie mają bardziej "nie po kolei" w głowie niż ja, więc...  


  Byłam z psychologiem jakiś rok, więc... potwierdzam. :D

 • nemfer
  · 20 lip 2014

  "Uważam że pan przychodzi do mnie na seans tylko po to żebym zgodziła sie spotkać z panem prywatnie"

 • Nikt99
  · 6 lis 2016

  Często jak budzę się w nocy słyszę skrzypienie podłogi. Wiem, że wszyscy śpią w domu, bo słychać ich głębokie oddychanie. Czasem jak oglądam TV kątem oka widzę bardzo jasną poświatę. Zarys ludzkiego ciała. Gdy jestem w internacie, czuję jakby ktoś mnie dotknął. Często spadają moje książki i moje kartki. A WSZYSTKO JEST SZCZELNIE ZAMKNIĘTE!

 • DanaScully
  · 6 lis 2016

  Mnie pare razy zdazaly sie dziwne, niewytłumaczalne historie.  Jednak opowiem wam historie,  ktora potwierdził moj ojciec,  jego siostra- moja ciocia i babcia.  Ponad dwadzieścia lat temu zgninal tragicznie moj wujek.  Wiecie w tamtych czasach komunikacja byla mocno utrudniona,  brak Neta,  brak telefonow itd wiec od momentu kiedy to sie wydarzylo, do czasu gdy sie dowiedzieli minelo ponad 12 godzin.  W wieczor kiedy zginal R,  w pokoju gdzie jedli kolacje wydazylo sie cos niesamowitego.  Cos nagle uderzyło trzy krotnie w szafe,  a mojej babci pękła od spodu szklanka z kawa i wylała sie na obrus.  W pokoju zapanowała cisza...  Nikt nie byl w stanie nic z siebie wydusić.  Nastepnego dnia po poludniu dotarła do nich informacja,  ze R wieczorem zginal w okropnym wypadku samochodowym.  
  Mozecie wierzyc,  badz nie...  Ja wierze.

 • Mascotte
  · 6 lis 2016

  Mój starszy brat będąc nastolatkiem miał bardzo bliskiego przyjaciela - Michała. Michał zmarł w wieku 18 lat, miał wylew. Mój brat nie poszedł na pogrzeb. Od tamtej pory Michał zaczął nas odwiedzać. W każdy piątek wieczorem słychać było jak zamykają się drzwi od domu i drzwi od pokoju moich braci. Ustały dopiero kiedy mój brat poszedł na grób Michała...

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto