Poznajemy się - str 6/14

Dodano na Hydepark przez Misia, 264 postów, ostatni post 6 dni temu

 • Misia
  · 30 gru 2014

  Każdy z nas był tu kiedyś nowy, niektórzy zaglądają na forum ale jakoś nie mają odwagi się odezwać. Zmieńmy to! Im więcej nowych ciekawych osób, tym lepiej. ;-)

  A w tym temacie można napisać parę słów o sobie. :-)

 • Misia
  · 20 sty 2015

  Nemfer , trollu Ty Ty Ty!! :D

 • nemfer
  · 20 sty 2015

  Ach... Tak mi mów... :D

 • Lils
  · 22 sty 2015

  Misia

  Misia: Nemfer , trollu Ty Ty Ty!!

  Nie schlebiaj mu aż tak :P
  ***
  Lubię czytywac kryminały, romanse- a najlepiej połączenie. Jak i również ciut psychologiczne.

 • nemfer
  · 22 sty 2015

  Trololololo... :D

 • xnobodyperfectx
  · 22 sty 2015

  A ja akurat muszę oglądać/ czytać wszystko co zawarte ma w sobie romans. Tak jakoś lubię gdy dwoje bohaterów ma się ku sobie. :f

 • Lils
  · 22 sty 2015

  Dlatego wybieram połączenie romansu z kryminalem.:P

 • nemfer
  · 22 sty 2015

  A najlepsze są harlekiny... :D

 • votum
  · 23 sty 2015

  podajcie datę jeśli chcecie i miejsce, może wpadnę jeśli będę miał chwilę. Rozmowy i dyskusje ? bardzo chętnie, zwłaszcza przy zimnym i złotym, kilka ciekawych historii też się znajdzie pewnie :)

 • nemfer
  · 24 sty 2015

  Poznań proponuje :D

 • nemfer
  · 25 sty 2015

  Dryń dryń... Rzucać mi tu hasłami

 • Lils
  · 25 sty 2015

  Jakby nikt nie rozrzutny.. A może nie zainteresowany.

 • nemfer
  · 25 sty 2015

  Ale jak to?? Przecież... Przecież kilka dni temu... :(

 • Lils
  · 25 sty 2015

  Planować to można w try miga. Ciekawe kto tu naprawdę nad tym myśli. Choć ja się nie wtrybiam..

 • nemfer
  · 25 sty 2015

  A Ty byś chciała??

 • Lilith
  · 28 sty 2015

  Misia

  Misia: Każdy z nas był tu kiedyś nowy, niektórzy zaglądają na forum ale jakoś nie mają odwagi się odezwać. Zmieńmy to! Im więcej nowych ciekawych osób, tym lepiej. ;-)A w tym temacie można napisać parę słów o sobie. :-)

  Trochę dodatków i nowości:

  Czasem, kiedy jest mi naprawdę źle, cofam się w rozwoju o kilka lat i potrafię spędzić cały dzień na oglądaniu bajek  :lol2:  Ale to jest raczej przejściowe; raz na pół roku. Nie mam prawdziwej "przyjaciółki od serca" i bardzo się z tego powodu cieszę  :lol2:  Nie licząc bliskiego mi przyjaciela, którego raczej traktuję jak brata - nie jest mi codzienny i nie jesteśmy jak "papużki nierozłączki". Kocham swojego kota  :ziober:  

  + strasznie cieszę własny ryjek, nie wiem dlaczego  :lol2:  Chcę być bardziej uśmiechnięta, bo szczęśliwa już jestem  :lol2:  Cenię sobie to, co mam.

 • Lilith
  · 28 sty 2015

  Ano. Jeszcze coś dodam.  

  Moim marzeniem (jakieś 3 lata temu) było zostać architektem wnętrz. Szkicowałam strasznie dużo planów. Bardzo mi się to podoba; może pójdę kiedyś na ten kierunek do jakiejś szkoły policealnej. I chciałabym to oczywiście wykorzystać jako pomysł na moje "kiedyś, kiedyś, dawno" mieszkanko; zaprojektowane dla mnie - przeze mnie <3 c:

 • xnobodyperfectx
  · 28 sty 2015

  Lilith

  Lilith: Nie mam prawdziwej "przyjaciółki od serca" i bardzo się z tego powodu cieszę.

  Również nie mam takiej osoby, chociaż mam przyjaciółkę. Niestety jestem osobą szczerą i "naturalną"? Nie lubię sztuczności, dwulicowości, która niestety w moim małym mieście jest na wyciągnięcie ręki. Mam nadzieję, że spotkam kogoś bardziej "prawdziwego" idąc do liceum. c:  
  Jestem początkującym otaku. Uwielbiam przerabiać przedmioty, takie jak drzwi w moim pokoju, lub po prostu ozdabiać przedmioty by się stały ładniejsze. (wspominałam o tym wcześniej c:) Jestem straszną zakupoholiczką jeśli chodzi o przedmioty do domu. Nie bawi mnie jakiś nowy ciuszek (chociaż skuszę się na jakieś koszulki z fajnymi nadrukami =^.^=) wolę kupić jakieś ramki, wazony albo nawet farbę by przemalować pokój. (kij  z tym, że malowany ledwo rok temu) Jestem Zosią samosią. Właśnie prawie rok temu zaparłam się i sama przemalowałam cały pokój na trzy kolory+ wykonałam pasy na całej ścianie. Uwielbiam przesuwać meble i eksperymentować, sprawdzać oferty sklepów meblowych i budowlanych, chodzić do hurtowni kwiatów i takie tam. Jestem również samotniczką, nachalność w moją stronę strasznie mnie irytuje. Lubię siedzieć sama w domu wgapiona w monitor. Chodzić sama na spacery. (szczególnie te w zime, w nocy w porze świąt) No to jak na razie tyle. :D

 • xnobodyperfectx
  · 28 sty 2015

  + przeszkadza mi zbędny hałas. Nie lubię włączonego radia w innym pokoju kiedy sama coś słucham, jak i grającego radia w kuchni (kilka kroków od mojego pokoju) i w tle słysząc odgłos telewizora.

 • Lilith
  · 28 sty 2015

  xnobodyperfectx

  xnobodyperfectx: Również nie mam takiej osoby, chociaż mam przyjaciółkę. Niestety jestem osobą szczerą i "naturalną"? Nie lubię sztuczności, dwulicowości, [...]. Jestem również samotniczką, nachalność w moją stronę strasznie mnie irytuje. Lubię siedzieć sama w domu wgapiona w monitor. Chodzić sama na spacery. (szczególnie te w zime, w nocy w porze świąt) No to jak na razie tyle.

  To się zowie "niezależność" xD UWIELBIAM TO UCZUCIE. Nie potrzebuje przyjaciółek do szczęścia xD Wolę trzymać niezobowiązujące znajomości, zdecydowanie  :lol2:

 • xnobodyperfectx
  · 28 sty 2015

  Lilith

  Lilith: To się zowie "niezależność" xD UWIELBIAM TO UCZUCIE. Nie potrzebuje przyjaciółek do szczęścia xD Wolę trzymać niezobowiązujące znajomości, zdecydowanie  

  Boże jak to brzmi. XD Ale nie powiem naprawdę jest to dobre uczucie. :D

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto