Powiedz - Czego nie tolerujesz? - str 3/3

Dodano na Hydepark przez LAWIETTA, 57 postów, ostatni post 4 cze 2017

 • LAWIETTA
  · 25 sty 2015

  czego nie tolerujecie u innych ?

 • Jabber
  · 19 kwi 2015

  Spokojnie misiaki, sam jestem gejem. Sprawdzam tylko Waszą czujność i niezmierine mi miło, że ktoś reaguje.  
  Mam nadzieję, że na ulicy też kiedyś zareagujecie. I kiedy po raz kolejny jakiś zawistny biskup bądź poseł będzie szerzył swoją nienawiść wobec "pedałów" to też zareagujecie.  

  "Jak dla mnie to chorzy ludzie i tyle, można to leczyć(szczególnie polecam ołów)"  
  - Mam nadzieję, że niedojebanie mózgowe które Ci dolega też można leczyć. A tak serio, jeśli chcesz leczyć homoseksualizm, to popatrz na to z drugiej strony i spróbuj przekonać heteroseksualnego faceta, by czuł popęd emocjonalny i seksualny do innego mężczyzny. Powodzenia!  

  Wbrew naturze? Idąc Twoim stereotypowym tokiem myslenia, samochód też jest wbrew naturze. Polecam od dziś przemieszczać się wszędzie na nózkach, skoro wyznajesz zasadę natury.  

  A co do tego argumentu że ludzie którzy nienawidzą homosiów to walczą sami ze swoimi homoseksualizmem to właściwie jest bzdura wymyślona przez samych homoseksualistów którzy tak bardzo walczą o prawa a właściwie przywileje dla siebie.

  Tu nie chodzi o specjalne prawa. Podstawą w demokracji jest to, by każdy obywatel tegoż demokratycznego kraju miał równe prawa. Czyli jeśli Ty i Twoja dziewczyna, ktora wątpię że posiadasz, mogą z palcem w dupie zawrzeć związek malżeński w URZĘDZIE PAŃSTWOWYM, to taki ja i inny homoś również możemy. Bo nie oszukujmy się, małżeństwo to nie rodzina, nie dzieci, nie potwierdzenie miłości a brutalnie mówiąc umowa między dwojgiem ludzi, ktora umowżliwia wiele przywilejów. Więc tu nie chodzi o żadne specjalne prawa, tylko żeby każdy miał takie same.  

  Nie mam nic przeciwko gejom i lesbijkom dopóki nie liżą się obleśnie w miejscu publicznym.
  - Znając zycie, to nigdy nie spotkałeś się z taką sytuacją. I chyba bardzo żalujesz. Mi się nie podoba jak obywatel Rumunii podbiegają ze mną z otwartymi rękami i krzyczą "ja bym chciał/a". Odpowiadam im wtedy, że ja też bym chciał i odchodzę w swoją stronę. Żul w tramwaju też mi przeszkadza. Ale zarowno obywatel Rumunii jak i ten Żul mają takie same prawo jak ja do życia, przynajmniej w tym państwie.  

  Nienawiść do niczego nie prowadzi. Radzę zająć się swoim życiem, a Twój kłopot z homoseksualizmem zniknie tak szybko jak się pojawił.  


  Mój kraj, taki piękny <3

 • MrocznyAssasyn
  · 20 kwi 2015

  Dziwny masz tok rozumowania...To że samochód jest dobrym efektem postępu to nie znaczy że homoseksualizm jest pozytywnym. Bądźmy jeszcze bardziej postępowi, niech faceci po 50 zapinają 8 latki i też będzie idealnie. Homoseksualizm to po prostu choroba cywilizacyjna i tyle. Gdybyś czytał o eksperymencie Calahoun'a to wiedziałbyś czym jest to spowodowane. W USA wyleczono już wielu homoseksualistów i mają normalne rodziny. Ale ogólnie zauważyłem że Ci postępowi są coraz bardziej nieogarnięci. Widać było to szczególnie po partii dziwadeł pana Palikota(ciekawe wypowiedzi typu:"W małżeństwach homoseksualnych rodzi się więcej dzieci niż w heteroseksualnych-ale to jedna z wielu perełek ich intelektu. ) . A co do tego czy widziałem parkę homo liżącą się to niestety widziałem i to nie raz, szczerze nie wiem czy gorsze było to że te laski to były typowe pozostałości po zaborach czy to że sie lizały na środku korytarza.

 • nemfer
  · 20 kwi 2015

  MrocznyAssasyn

  MrocznyAssasyn: (...) Homoseksualizm to po prostu choroba cywilizacyjna i tyle. (...)

  Czyli wg ciebie choroby cywilizacyjne to zło i trzeba takich ludzi wytępić?? To zacznijmy od krótkowidzów... Krótkowzroczność - choroba cywilizacyjna... Kogo dalej mamy?? Hmm... Astmatycy - do gazu. Znasz kogoś ze skrzywieniem kręgosłupa?? To tak jakbyś znał homoseksualiste

 • MrocznyAssasyn
  · 20 kwi 2015

  nemfer

  nemfer: Czyli wg ciebie choroby cywilizacyjne to zło i trzeba takich ludzi wytępić?? To zacznijmy od krótkowidzów... Krótkowzroczność - choroba cywilizacyjna... Kogo dalej mamy?? Hmm... Astmatycy - do gazu. Znasz kogoś ze skrzywieniem kręgosłupa?? To tak jakbyś znał homoseksualiste

  Homoseksualista nie reprodukuje populacji więc jest nieprzydatny. A osoby które wymieniasz są chore fizycznie nie psychicznie i przede wszystkim są zdolne do reprodukcji populacji. To jest cel każdej urodzonej jednostki, to że odczuwamy popęd seksualny nie jest przypadkiem, ma być to przyjemne abyśmy reprodukowali. Ludzie to po prostu ssaki. A homoseksualizm to zaburzenie które wypacza popęd seksualny, tak samo jak zoofilia, pedofilia i inne tego typu zboczenia.

 • nemfer
  · 20 kwi 2015

  Ok... Czyli chodzi o proces zapłodnienia... To czemu czepiasz sie pedofilów i zoofilów?? Skoro chodzi o reprodukcje... Przedłużenie gatunku to takie "młode matki" sie do tego idealnie nadają

 • MrHyde
  · 20 kwi 2015

  Ale ględzicie. Partenogeneza górą! ;)

 • MrocznyAssasyn
  · 20 kwi 2015

  Czuję się jakbym rozmawiał z Ikonowiczem...a raczej całą ich armią. :) Większość pedofilów nie patrzy na płeć, tylko na wiek. A młode matki są też z gwałtów. Przeraża mnie to że wpadłeś na pomysł aby zoofil miał dziecko ze swoją ofiarą czy tam partnerką/partnerem. Nie znam ich preferencji. Tym kończę ten temat, bo to nie miejsce na takie rozważania. Napisałem że nie lubię homosiów i okazałem to. Jedni nie lubią czarnych, jedni rudych a inni białych ludzi. Każdy ma lub nie ma swojego powodu, ja mam swoje powody które przedstawiłem i tyle. Być może i jestem rasistą, bo do moich poglądów można przypiąć różne łatki.

 • nemfer
  · 20 kwi 2015

  MrHyde

  MrHyde: Ale ględzicie. Partenogeneza górą!

  Rodzenie dziewic?? Oł jee...

 • MrocznyAssasyn
  · 20 kwi 2015

  Znaczy nauka zna sytuację samozapłodnienia u osób które urodziły się obojnakami. Niestety jedna tego nie przetrwała, wykończyły ją ciąże i ciągłe rodzenie dzieci.

 • DziecieChaosu
  · 3 maj 2015

  Ja osobiście nie toleruję ludzi, którzy z całą pewnością wiedzą, co powinni robić inni, żeby móc poczuć szczęście.

 • nienasycona
  · 3 maj 2015

  Wiesz, Mroczny... ja jestem nieprzydatna dla społeczeństwa i całkowicie zbędna,  bo nie zamierzam się reprodukować, jak to ładnie określiłeś...A z tego, co wiem, homoseksualizm jest obecny w przyrodzie od zarania dziejów,  ba, są gatunki zwierząt,  które łączą się w homoseksualne pary na całe życie.

 • MrocznyAssasyn
  · 4 maj 2015

  To że nie zamierzasz się reprodukować to nie znaczy że to się nie stanie. Nie ma 100% zabezpieczenia... zawsze się coś może stać. Może i są gatunki zwierząt które mają takie pary, ale to są wyjątki potwierdzające regułę.

 • PK95
  · 4 maj 2015

  Nie toleruje wyroku w stylu "po ci będę tłumaczyć i tak nie zrozumiesz" i uśmieszku przy tym.

 • Lilith
  · 5 maj 2015

  KontoUsunięte

  KontoUsunięte: (...) albo geja który marszczy freda wprost na deske w klozecie na której później siada owulująca dziewczyna:-) Nie ma 100% zabezpieczenia.  zawsze cos się może stac.

  Tak się da zajść w ciążę? :eek: Proszę mi wybaczyć, a na przykład (czysto teoretyczny) jeśli żona i mąż używają jednej gąbki podczas kąpieli (głównie chodzi o męża) - w tym przypadku też sprawią sobie nieumyślnie dzieciątko?  

  I nie jest to - broń Boże - moja kolejna zaczepka w Pana stronę, Panie P. :lol2:

 • MrocznyAssasyn
  · 5 maj 2015

  JohnyB
  Nie nazwałbym tego krucjatą, po prostu wyrażam swoje zdanie. Irytuje mnie jednak to że ludzkość staje się zbyt poprawna politycznie co jest chore.  
  To że powiedziałem iż osoby które się nie reprodukują są bezużyteczne było tylko i wyłącznie spojrzeniem z perspektywy rozwoju gatunku ludzkiego.  
  Co do większości się zgodzę, jednak łączenie matematyki z światem materialnym w niektórych przypadkach to nie najlepszy pomysł. Według logiki matematyki strzała wystrzelona do tarczy nigdy do niej nie doleci. Czy korzystając z logiki matematycznej będziesz w stanie stanąć przed tą tarczą?  
  W badaniach dotyczących eksperymentu Calahouna nie pada nic o homoseksualizmie? A to że tak zwani "piękni" są gwałceni przez silniejsze osobniki? To że nie pada w prost to nie znaczy że nie jest zawarte.
  A co do postępowych którzy są coraz mniej ogarnięci, właściwie też się odnosi do eksperymentu ponieważ populacja stawała się coraz głupsza.  
  Sam wypominasz mi zdania dotyczące osób a Twój punkt numer 2? Sam pokazałeś jak bardzo merytoryczny jesteś.
  Wszyscy jakoś dziwnie mnie atakują bo mam odmienne zdanie i go bronię. Dziwi mnie to że im się chce ze mną wykłócać o moje zdanie. Ty także nie wiem w jakim celu postanowiłeś w punktach wypisać moje niby błędy? Pamiętaj że silny osobnik nie zmienia swojego zdania, bo zdanie jest jak dupa i każdy ma swoje. A jeśli jeszcze ktoś ma chęć się podroczyć to zapraszam na prv i możemy założyć oddzielną część na Hydepark w której będziemy mogli po debatować.:)  

  Nie zaśmiecam tu już i przepraszam LAWIETTĘ za burdel który tu zrobiliśmy.
  Assasyn zwany przez postępowych homofobem. :)

 • Lilith
  · 8 maj 2015

  KontoUsunięte

  KontoUsunięte: I na koniec cos od czego własciwie powinienem był zaczac:-)Droga Lilith, Nie wiem czy tak można. Nie jestem biologiem Pozostaje mi tylko zacytować przedmowcę:„Nie ma 100% zabezpieczenia... zawsze się coś może stać.”:-)PZDR JohnyB

  Niezmiernie Panu dziękuję ;)

 • Aequor
  · 4 cze 2017

  Kłamstw. :)

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto