Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Covid na wesoło żart

niesamowite : Covid na wesoło żart

Covid na wesoło żart

zbyszek44

zamieścił fotkę , 480x480 - 51 kB w kategorii niesamowite i rysunkowe. Tagi: #satyra #covid #humor

1 komentarz

 
 • agnes1709

  Kurwa, po dziesięć razy wstawiasz to samo? Ten obrazek już był, onanizujesz się przy nim? Wiesz? Jest tu kategoria fotek "głupota", to całe szambo powinno stać w tej kategorii właśnie. Podziwiam upór i chęć do życia, inny, mając takie zwarcie w saganie, już dawno by wykorkował. P.s. Dlaczego nie odpisujesz na komentarze? Prócz słowa "super" i robienia  z siebie pośmiewiska, nic innego nie urodzisz? A w pizdu, szkoda klawiatury - cofka przewlekła. Ech... :smh:

 • MEM

  @agnes1709 "Kurwa, po dziesięć razy wstawiasz to samo?"  

  Nie denerwuj się, Aga, bo może mu i o to też, już tak czysto złośliwie skoro nie doceniamy tej jego "tfurczości", chodzi. Szkoda zdrowia.

  Łapa w dół i olej to. ;)

  "Podziwiam upór i chęć do życia, inny, mając takie zwarcie w saganie, już dawno by wykorkował."

  :lol2:

 • agnes1709

  @MEM Też sądzę, że złośliwie, chyba, że naprawdę jest upośledzony. Tylko nie rozumiem, jakim cudem w tym drugim przypadku chłop ma dostęp do sieci? Czyżby nasze szpitale weszły na wyższy poziom, czy personel ma dość i pacjenci chodzą samopas? :D

 • MEM

  @agnes1709 "Tylko nie rozumiem, jakim cudem w tym drugim przypadku chłop ma dostęp do sieci? Czyżby nasze szpitale weszły na wyższy poziom, czy personel ma dość i pacjenci chodzą samopas?"  

  Pamiętasz ten dowcip o tym, jak to w wariatkowie siedzi przy biurku lekarz, a na sali szaleją wariaci i w końcu z tego zwariowanego tłumku doczołguje się do lekarskiego biurka gość, który wygląda nie lepiej niż oni i mówi lekarzowi, żeby ogarnął ten pierdolnik, bo on tu internet przyszedł podłączyć?  

  Cóż... Może to gdzieś faktycznie miało miejsce i teraz są tego właśnie efekty. ;)

 • agnes1709

  @MEM Ale można zrozumieć - daj debilowi internet - masz problem z głowy. Może już nie wytrzymali, może rysował i na ścianach wieszał?:lol2:

 • MEM

  @agnes1709 "Ale można zrozumieć - daj debilowi internet - masz problem z głowy. Może już nie wytrzymali, może rysował i na ścianach wieszał?"

  :rotfl:

  Ale wiesz co, to faktycznie przerażające. W końcu w internecie zawsze możemy to omijać i nie patrzeć na te "dzieła". A jak tak obwieszał ściany, to siedzisz w pracy ileś tam godzin i chcesz czy nie chcesz, widzisz godzinami... Zwariować można tylko od tego. ;)

  Powinni mu jednak znaleźć inne hobby. Może elektrowstrząsami niech się bawi, albo co... :)

 • agnes1709

  @MEM Tylko lobotomia  :D

 • MEM

  @agnes1709 "Tylko lobotomia"

  :D