Refleksja cd

inne : Refleksja cd
AnonimS

zamieścił fotkę , 801x1080 - 88 kB w kategorii inne.

1 komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

 • MrHyde

  Obejrzyj ten idylliczny obrazek z dźwiękiem. Co leci w tle? Tam, z tym dymem? Coś o liściach, czy "Go west" z nowatorskim tekstem o zakazie używania napędu nożnego dwukołowych pojazdów bezsilnikowych, czy jakaś inna narodowa zdrowaśka?

 • AnonimS

  @MrHyde  to jest mem z internetu. Chodziło mi o pokazanie kto uczestniczy w tym, marszu..

 • MrHyde

  @AnonimS wychodzi na to, że uczestniczą zdewociałe idiotki z "mózgami wypranymi ideologią" (prawa autorskie @MEM) demoralizujące dzieci w szkołach. A za ich plecami saperzy robiący zasłonę dymną.

 • AnonimS

  @MrHyde brak szacunku dla starszych i dla ludzi inaczej myślących świadczy o Tobie.

 • MrHyde

  @AnonimS Oczywiście. Tylko nie wieku młodszych i starszych dam występujących w memie dotyczyła moja refleksja ("refleksja cd" - chyba refleksji oczekiwałeś), tylko ich umundurowania. No i przy okazji dymu w tle, za plecami dam w czarnych mundurach.

 • MEM

  @MrHyde "wychodzi na to, że uczestniczą zdewociałe idiotki z "mózgami wypranymi ideologią" (prawa autorskie @MEM) demoralizujące dzieci w szkołach."

  Oczywiście, że tak. Jedna i druga strona – faszyści/skrajni nacjonaliści oraz lewica/opozycja – ma swoich ideologów kręcących na tym swoje własne interesy. Wniosek z tego, że obie są skrajne i, czego oczywiście nie przyjmujesz do wiadomości, są siebie warte. Ale, podobnie jak faszyści Bąkiewicza, te osoby ze zdjęcia powyżej stanowią tylko wycinek tego marszu, a nie, jakbyś tego chciał, jego całość. Przy czym niekoniecznie też głoszą faszyzm, nawet jeśli są w jakiś tam inny sposób zideologizowane.