Napaść na Ukrainę.

demotywator : Napaść na Ukrainę.
MEM

zamieściła fotkę , 600x632 - 86 kB w kategorii demotywatory i polityka. Tagi: #Ukraina #Rosja #wojna

3 komentarze

 
 • MrHyde

  Tak, tak, strzeli rakietą z napędem jądrowym, jakiej nikt na świecie nie ma: htt ps://iz.ru/714933/video/putin-pokazal-na-video-zapusk-krylatoi-rakety-ia-iadernoi-ustanovkoi ;)

 • MEM

  @MrHyde "Tak, tak, strzeli rakietą z napędem jądrowym, jakiej nikt na świecie nie ma: htt ps://iz.ru/714933/video/putin-pokazal-na-video-zapusk-krylatoi-rakety-ia-iadernoi-ustanovkoi ;)"

  To już nie są żarty. Myślisz, że Francuzi "tak dla jaj" wczoraj "uświadamiali" Putina, że NATO też ma arsenał nuklearny?

  Ruska propaganda, ruską propagandą, ale to, co im jeszcze zostało w spadku po ZSRR, jest aż nadto wystarczające, by zrobić Zachodowi naprawdę wielkie kuku. Gdyby nie ten pieprzony arsenał, Amerykanie nie obawialiby się włączyć bezpośrednich walk z ruską armią i za tydzień byliby w Moskwie.
  ___________
  Może zresztą to błąd, że wojska NATO nie biorą udziału w walkach na Ukrainie. Ukraińcom będzie się bardzo ciężko utrzymać. A skoro Ruscy naprawdę chcą użycia broni nuklearnej, to i tak nie ma wyboru, i lepiej żeby się to skończyło teraz ruską przegraną, niż po latach światowej wojny, jakiej świat nie widział.

 • agnes1709

  I to właśnie jeden z najlepszych przykładów splątanych zwojów. Po ostrym zwarciu. Choć to Rosjanin, wiadomo, czy to nie efekt Stolicznej? :smh: Skurwiel jakich mało :weapon:

 • MEM

  @agnes1709 "I to właśnie jeden z najlepszych przykładów splątanych zwojów. Po ostrym zwarciu."

  Ano. Choć najwidoczniej o jedno zwarcie było za mało – zabrakło takiego, które by w porę sfajczyło mu łeb.

  "Choć to Rosjanin, wiadomo, czy to nie efekt Stolicznej?"

  Zdaje się, że nie, bo podobno nie pije.

  "Skurwiel jakich mało"  

  Tak. Wyjątkowy. I przez ten ruski arsenał nuklearny nie ma jak gnoja osądzić i powiesić.

 • agnes1709

  @MEM  
  "Zdaje się, że nie, bo podobno nie pije". Dożylnie wali, przecież go przyjarało :D

 • MEM

  @agnes1709 "Dożylnie wali, przecież go przyjarało :D"

  :rotfl:

 • MEM

  Ponoć jedną z taktyk rosyjskich od dawna zakładanych przy ewentualnym starciu z Zachodem było (jest) to, żeby użyć taktycznych ładunków nuklearnych na któreś z mniej ważnych stolic Europy, czyli w tym wypadku przede wszystkim na stolice państw Środkowej Europy. Rosjanie zakładają w takim planie, że postawiony w takiej sytuacji Zachód nie wytrzyma presji groźby użycia takiej broni przeciwko państwom Zachodniej Europy lub przeciwko miastom w USA, i będzie wtedy chciał za wszelką cenę podpisać pokój, oczywiście na ruskich warunkach.

  I to nam realnie dziś grozi. Bo Putin albo autentycznie zwariował, albo sytuacja wewnętrzna w Rosji jest aż tak tragiczna dla ruskiego reżimu (zagrażająca utratą przez reżim władzy). Nie ma trzeciej opcji, bo sama Ukraina, jako taka, w tym wszystkim jest, paradoksalnie, w sumie mało dla reżimu ruskiego ważna.

  II wojna światowa wybuchła z powodu innej "dyktatury szaleńców", którzy do niej dążyli i ją zapowiadali (jak Putin "odbudowę imperium" ). Ale rzadko zwraca się uwagę na to, że wbrew pozorom ona nie wybuchła o Gdańsk, czy o "korytarz do Prus Wschodnich". Ona wybuchła w momencie, gdy III Rzesza była bankrutem, tylko jeszcze tego nie ogłoszono. Czyli gdy skutkiem tego, z przyczyn społeczno-ekonomicznych, prawdopodobnie naziści utraciliby władzę w Niemczech. I ruski reżim może być w podobnej sytuacji. A to oznacza, że autentycznie stoimy u progu III wojny światowej.

  I teraz pytaniem jest nie tyle to, czy Ukraina się utrzyma, ale to, czy Zachód "stanie na wysokości zadania", nie da się zastraszyć i "kopnie mocno kacapów w jaja". Bo doszliśmy do momentu, w którym albo my (w sensie całego "Zachodu" ), albo oni.

  Wygląda na to, że USA i UK to rozumieją. Największym problemem są Niemcy, do których nadal to właściwie nie dociera (BTW, pokazuje też to, że Niemcy są – z co najmniej kilku przyczyn – najgorszym z możliwych sojuszników) i które przez dekady, w imię samolubnej polityki mającej na celu wyłącznie własne interesy (i taka to niemiecka "proeuropejskość"...), "tuczyły" reżim Putina i najchętniej nadal by to robiły nawet w obliczu potencjalnego ataku nie tylko na europejskich sojuszników RFN, ale i w obliczu potencjalnego ataku bezpośrednio na Niemcy.