Foliarze zmieniają czapeczki

demotywator : Foliarze zmieniają czapeczki
MrHyde

zamieścił fotkę , 1200x1200 - 86 kB w kategorii demotywatory.

3 komentarze

 
 • Lol123

  Ja powiem tak. 16 marca 2014 roku odbyło się słynne referendum. Mieszkańcy Krymu chcieli odłączyć Krym od Ukrainy. Mieszkańcy Krymu chcieli aby Krym należał do Rosji. Putin wysłuchał mieszkańców Krymu i nielegalnie przyłączył Krym do Rosji. W kwietniu 2014 roku prorosyjscy mieszkańcy Doniecka i Ługańska chcieli odłączyć Donieck i Ługańsk od Ukrainy. Można powiedzieć, że wojnę na Ukrainie wywołali Rosjanie mieszkający na Ukrainie, którzy nie potrafili zjednoczyć się z Ukraińcami. Smutne. Współczesna wojna na Ukrainie to jest kontynuacja konfliktu z 2014 roku :sad: a podobno "Rosja i Ukraina to jeden naród". Taa jasne... :matko:

 • MrHyde

  @Lol123 nie było żadnego referendum.
  Wojnę wywołali Rosjanie, ale nie ukraińscy. Szczyci się tym Putin i szczyci Girkin.  
  O jednym narodzie powiada dziś, dosłownie 6.3.2022, Wiktor Suworow. Jemu wolno.
  htt ps://youtu. be/9eMwC4Lk_H4
  Możesz przesłać ten zapis kolegom Moskalom, jeśli jakiś ma jeszcze dach (kryszę) na właściwym miejscu.

 • Lol123

  @MrHyde jak to nie było referedum xDD. W marcu 2014 sami mieszkańcy Krymu (w większości Rosjanie) stwierdzili, że chcą aby Krym należał do Rosji. Dlatego powstało nielegalne referendum. Potem Putin przyłączył nielegalnie Krym do Rosji. Następnie w kwietniu 2014 prorosyjscy separatyści chcieli aby Donieck i Ługańsk był niezależny od władz z Kijowa. Czy Pan zapomniał jak to było?  
  Jeśli Pan zapomniał co było w 2014 roku na Ukrainie to w takim razie mam film dla Pana
  htt ps://youtu. be/4z6nlFaeFf0
  Obecnie mamy wojnę na Ukrainie, bo nielegalne republiki (Doniecka Republika Ludowa i Ługańska Republika Ludowa) poprosiły Rosję o pomoc wojskową.
  "Możesz przesłać ten zapis kolegom Moskalom". Lol. O co Panu chodzi? To miał być pocisk czy próbował mnie Pan obrazić xDD. Lol. Pan jest dziwny. NIE mam znajomych z Rosji i NIE znam ruskiego, więc w tyłku mam ten film :lol2: Doniewidzenia :hi:

 • MrHyde

  @Lol123 nielegalne referendum - więcej nie trzeba.

 • MrHyde

  @Lol123 Z filmiku: "podczas referendum (czyt. podczas inscenizowanej, telewizyjnej farsy) mieszkańcy Krymu opowiadają się (czyt. kremlowski dowcipniś podał jakąś liczbę) za przyłączeniem do Rosji", "dzień później prorosyjski rząd zajął zajął rządowe budynki (czyżby autor nie ogarniał rozmiaru bezsensu tego, co pisze?) i zawieszono rosyjską flagę (rosyjskie wojsko napadło i opanowało budynki, to i zawiesiło rosyjską flagę)".  

  Dla kogo te kremlowskie kłamstwa?

 • Lol123

  @MrHyde skoro Pan nie rozumie jakiegoś prostego filmiku na youtubie, no to nie mój problem :shrug: Ja w tym filmie nie widzę "kremlowskich kłamstw" (cokolwiek to znaczy). 2014 rok nie był 100 lat temu. Zapomniał Pan co było na Ukrainie w 2014 roku, czy co :question: Proszę dać mi spokój. Z Panem nie warto rozmawiać, skoro Pan wszędzie widzi kremlowskie kłamstwa. Mówię to serio. Bez odbioru :hi:

 • DziadekJanek

  Jak myślicie ludzie? Skoro sankcje wyniszczają Rosję, rubla i jej gospodarkę a my jesteśmy tacy bezpieczni to dlaczego paliwo jest po 7zł a gaz 500% droższy? Przecież te sankcje uderzą w was rykoszetem w najbiedniejszych i na najniższym poziomie. Politycy nachapali ile wlezie i to za sprawą polityków doszło do zbrodni, która się dzieje na waszych oczach. Przez ich decyzje wybuchnie wojna, w której to wy będziecie walczyć, żeby oni przetrwali i dalej wydawali swoje majątki, które przytulili z wypracowanych przez was pieniędzy...a wielu z was polegnie nadal nie mając nic na marne i bez sensu, żeby klakiery polityczne przetrwały...
  Ja już przeżyłem jedną wojnę i nie chciałbym, żeby moje dzieci, wnuki i prawnuki przechodziły przez to piekło.  
  Ale tak się to wszystko skończy, wojną która zostanie wywołana przez polityków a zginie jeszcze więcej ludzi. Nikt się o was nie zatroszczy, rząd wyjedzie na emigrację a wojna będzie na patyki. Kto ma atom to może postraszy innych, ale reszta będzie drżała. Zadłużenie największych gospodarek, pandemia i jej efekty to powód do wojny i resetu.

 • MrHyde

  @DziadekJanek Trollu, pisz takie teksty cyrylicą w innym segmencie internetu, okey? A twojemu Putlerowi dziękuję. Miałem pusty dom, a będę mieć gości. Bez odbioru.

 • Wikariusz

  Trochę dziwne. Ja jestem sceptycznie nastawiony (nie neguję wirusa, ale marketing jaki zrobili Cov-19 jest wyolbrzymiony- gdyby skala pandemii była jak jej marketing to każdy bezwzględnie stałby pod murem z pistoletem przy głowie i miał wybór szczepionka albo śmierć) a jeżeli chodzi o wojnę to jestem całkowicie przeciwny zbrodniczym działaniom ruskich. Czyli jestem tak na pół foliarzem (mam czapeczkę w połowie z bawełny i folii) i wcale ruskim?  
  Ten obrazek to przykład typowej dezinformacji i szczucia. Pytanie z czyjej strony? Ekspertów od pandemii i wojny, żeby wyśmiać foliarzy? Wy ludzie myślicie, że ktoś się o was troszczy? Ci co mieli nakraść to mają a wy dalej marnie i jeszcze masa podwyżek. Wykończyli was pandemią a teraz dobry pretekst to wojna. Ktoś jeszcze o pandemii myśli? Imigranci testowani i na kwarantannie? "Tera je wojna i nic innego się nie liczy. Wirus znikł przez ruskich. Podziękujcie im a nie opluwacie. Uwolnili was od jarzma skrytobójczego i strasznie śmiertelnego wirusa"

 • MrHyde

  @Wikariusz Wcale nie dziwne. Wcale niedziwnym trafem środowisko antynaukowe (naukowosceptyczne), antyszczepionkowe (szczepieniosceptyczne w ogóle i mRNA-sceptyczne w szczególności), antyunijne (EU-sceptyczne) w dużym stopniu pokrywa się ze środowiskiem przyjaznym Putinowi. Przykłady publiczne: poseł Braun, poseł Korwin-Mikke, poseł Bosak, prezydent Zeman (do bardzo niedawna)...

 • MEM

  @MrHyde  

  Hyde, szkoda Twojego czasu i klawiatury. Karmisz tego samego kacapskiego trolla (sprawdzone), który się ostatnio podpisywał "Władimir".  

  (I zalatuje on też Alexem, tyle, że piszącym jako "anonim" )

 • Wikariusz

  @MrHyde  
  Sceptyczne nastawienie to ostrożne podejście a nie bycie na nie, bo mi się tak widzi. Pośród znajomych kilku zaszczepionych, kilku nie. Zaszczepieni różnie zareagowali (lekko, ciężko, bardzo ciężko, kilka zgonów- moim zdaniem opartym na tezach naukowców jeżeli była reakcja mocniejsza niż tylko ból ręki to chyba dobrze, bo szczepionka się przyjęła). Więcej zachorowało zaszczepionych (nawet po 2-3 razy chorowali) i to bardziej ostro niż niezaszczepieni- o ile biegunka i wymioty z pozytywnym testem to Cov-19 w ich przypadku. Miałem styczność ze wszystkimi, którzy zachorowali siedząc z nimi w biurze po 8 godzin, przez całe dwa lata nie używam maski w miejscach innych niż służba zdrowia NFZ czy prywatna ( tylko po to, żeby obsługujące mnie osoby nie robiły tego od łachy- bo nie wiem jakie kto ma podejście do pandemii), miałem styczność z ogromną liczbą ludności, bo niestety jestem w takiej pracy, że nie mogłem pracować zdalnie i jeżeli wierzyć w bezobjawową chorobę to tylko w ten sposób mogłem przejść wirusa (robiłem EKG, ultrasonokardiografię, próbę wysiłkową, prześwietlenie klatki piersiowej i płuc i mnóstwo innych badań pod koniec lutego- nie wyszło nic). Oczywiście nie palę, nie piję, ubieram się ciepło, uprawiam sport do 5 godzin na tydzień.  
  Mam być foliarzem, bo przyjąłem wszystkie obowiązkowe szczepienia i do obecnych podchodzę z rezerwą? Nie mogę powiedzieć, że nienawidzę jakieś nacji, bo jak nie znam kogoś osobiście to jak można sobie wyrabiać zdanie?  
  Nigdy nie popieram rozwiązań siłowych, bo wśród potencjalnych ofiar zawsze są ludzie, którzy niczego nie są winni. Wojna to zawsze niepotrzebna śmierć.  
  Skoro wszyscy odwrócili się od Wladimira to jaki problem dla FBI, CIA, Mosadu dokonać przewrotu i zająć się postacią jak to mają we krwi, gdy bardzo im na czymś zależy? A może im nie zależy, żeby Ukraina była wolna?  

  Nie ma w sejmie partii, która odpowiadałaby chociaż w połowie moim preferencjom politycznym. Jedni lubią Niemców, jedni Ruskich, jedni Orbana i w tyłku mają zwykłego Polaka. Liczy się, żeby koryto było pełne dla nich i rodzinki. Wybieranie mniejszego zła to wybór tego samego czyli głosowanie na tych samych złodziei, którzy doją Polskę (którą kocham za krajobrazy, góry, nawet blokowiska) od 32 lat.

  Myślałem, że można prowadzić jakąś merytoryczną rozmowę z ludźmi, którzy mają szersze horyzonty, ale rzucanie w kogoś określeniami foliarz, kacap, troll czy porównywanie do Władimira świadczy tylko o mentalności, która nie mam pojęcia skąd się bierze u ludzi wysnuwających tak wyssane z palca wnioski.  
  Ktoś nie ma dzieci nie bierze 500+, ktoś chce 500+ robi sobie dzieci, ktoś chce pracować to pracuje, nie chce nie musi, ktoś się odżywia zdrowo, ktoś pije, ktoś je hamburgery, ktoś chodzi do kościoła, inny nie. Każdy ma swój sposób na życie. Dlaczego zwykłym ludziom marzy się bezwzględne narzucanie zdania komuś, kto ma już własne zdanie? Świat byłby o wiele prostszy i spokojniejszy, gdyby nie zaprogramowana wrogość jak ktoś ma inne poglądy.