
Wesoły ludzik z zielonej krainy, do której smutasy wstępu nie mają. :)
*****************************************************************
"JEŚLI ISTNIEJE KSIĄŻKA, KTÓRĄ BARDZO CHCIAŁBYŚ PRZECZYTAĆ, ALE NIE ZOSTAŁA JESZCZE NAPISANA, TO MUSISZ NAPISAĆ JĄ SAM" - Toni Morrison.
*****************************************************************
Kochających się śmiać i nie tylko zapraszam na: https://lol24.com/profil/StowarzyszenieAWN
*****************************************************************
ZABRANIAM KOPIOWANIA I WYKORZYSTYWANIA UTWORÓW Z MOJEGO PROFILU BEZ MOJEJ ZGODY. *** Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
razem:
Joanna na leśnej polanie
Wulgarne, przez co nieciekawe i odpychające. I popracuj nad interpunkcją.
Drugi plan
@abigail Fakt, śmieszkowe.
Amant
@Vee Brawo ja!🤣🤣
Amant
Moja Vee!!! Wariatka zajebista!😘😘😘💪💪💪
Joanna w kinie
@Bertrand Nigdy nie mówiłam, że jestem doskonała i umiem pisać erotyki (dlatego nie piszę), ale i Twój ideał powyżej też jest na bakier z interpunkcją, więc...? Skoro już wspominasz o zasadach pisowni, bądź obiektywny. Vee pisze doskonale, ale rozumiem, że nie dla wszystkich, ponieważ brak spermy, chujów innych wulgaryzmów. Pozdrawiam.
Przegrany zakład.
Nie lubię z brodą, ale ten jest sexy.
Nie chodzi o to....
Dziewczyna już się hartuje, jak my wszyscy. U mnie obecnie 33° w cieniu. 🥵Schudnę.😅
Nie ładnie....
😁😁
Mamo!!!
😅😅😅
Ja mam.....
Cichutka, fotki dawaj. Zielona ostatno, a TWOJE najlepsze!🥳👍
Rozmowa z żoną
🤣
Koniki nad morzem
NSYNC- Bye Bye Bye (Rosie O Donnell)
@Gaba Dzięki.
NSYNC- Bye Bye Bye (Rosie O Donnell)
@elninio1972 A łapka gdzie?🤣
NSYNC- Bye Bye Bye (Rosie O Donnell)
@elninio1972 A co, z Gugle się pokłóciłeś?🤣 2001
Braterstwo cz. 11
Fajnie, że nie zginęłaś. Ostatnio brak fajnych autorów.😘
Barwy Szczęścia
Barmanska lepsza.
Tak babcia otwiera butelkę
Mianowanie kierowcy na pieszego
😅
Rzuć kijek!