POLSKA POLICJA SOBIE RADZI - WARIAT GDYNIA - TAK SIĘ BAWI GDYNIA !

wstrzymajcie się od tępych komentarzy tu chodzi o ich pracę a nie o poparcie ćpania !!! młodych dużo się zebrało ale kręcili też ludzie w wieku 60 lat ... także bez gadania !POLSKA POLICJA SOBIE RADZI DO SZKOLENI NA MAKSA NA NICH IDĄ NASZE PIENIĄDZE PEŁNA PROFESJA 4 NA JEDNEGOPARĘ MINUT SZYBCIEJ SPOJONY ZABAWNY NIKOGO NIE ZACZEPIAŁA ALE WYKAZAĆ SIĘ MUSZĄ TAK NAJPROŚCIEJ W NOTESIE OD ZNACZONE :) PARĘ ZŁOTYCH WIĘCEJ DO WYPŁATY MOŻE JAKIEŚ 5 :)

86%77
indezeros

opublikował wideo w kategorii wpadki, wypadki.

5 komentarzy

 
 • Asik

  Kto popiera takie zachowanie tego człowieka-to po prostu cham. A policja - pełna profesja.

 • Policjant

  Do "mądrego" człowieka o pseudonimie "Git" : Mógłbyś człowieku zachować resztki kultury i nie używać wulgaryzmów... , wystarczy na spokojnie powiedzieć. Każdy ma swoje zdanie i ma prawo je okazywać a użytkownik Basia normalnie napisała z kulturą etyczną jaką przystało na mądrego , dobrze rozwiniętego człowieka z kulturą a po Twoim komentarzu sądzę że jesteś nie poczytalną osoba nic nie robiącą i prowokującą, więc z łaski swojej zachowuj sie.  
  P.S jesteś pierwszy raz w internetach ? :smile:

 • Git

  Basia zamknij pysk szmato ciebie trzeba zagonic na pole ...

 • yuds

  a mi się wydaje, że młodzież nam ****eje, a nie chodzi tu o tego zatrzymanego, tylko o widownię, a szkoda...

 • basia

  powinni mu jeszcze porządnie tyłek przetrzepać a ten młody tłum zagonić do pracy choćby nawet do zamiatania ulic pozdrawiam polską policję