Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

"RĘCE PRECZ OD KOŚCIOŁA" - kibice Lecha Poznań bronią Katedry na Ostrowie Tumskim 26.10.2020

100%22
VeryBadBoy

opublikował wideo w kategorii polityka.

2 komentarze

 
 • Janusz

  I do tego doprowadzili, że jednych napuścili na drugich. Zaszczucie Polaka na Polaka...o to walczył mój dziadek na II WŚ?

 • MrHyde

  Armia Boga?

 • VeryBadBoy

  @MrHyde, nie wiem, nie widzę, ciemno jest. Ale bym nie wykluczał...wnioskując po tym, jak "niosący miłość" spieprzają.

 • MEM

  @MrHyde "Armia Boga?"

  Samozwańcza ale zawsze. ;)

  Po części można ich zrozumieć – z ich perspektywy atakowanie kościoła jest oburzające. Mają taką mentalność, że nie biorą po prostu pod uwagę, ile kościół, jako instytucja wraz ze swoimi funkcjonariuszami, wyrządza zła. Dla nich ataki/protesty przeciwko instytucji równe są atakowi na wiarę jako taką (czego nikt przecież nie robił).

  Ale jest nadzieja i dla nich. Wczoraj kibole Jagiellonii i ŁKS-u umieścili w sieci swoje zdjęcie  z transparentem: "Walczymy z rządem a nie z Bogiem, to Kaczyński jest wspólnym wrogiem!". PiS ma przeciwko sobie praktycznie więc wszystkich poza swoim betonem.  

  IMO to jest moment, w którym ruch powinien należeć do armii. Przejąć tymczasowo władzę, zamknąć PiS-owską hołotę i rozpisać wybory. By uniemożliwić wojnę domową, bo kaczor władzy nie odda – dla niego to wyrok śmierci (dosłowny) a i reszta partii boi się rozliczenia. Tylko wygląda na to, że nie ma komu tego tam zrobić.