Bohdan Smoleń - Ballada o kurze

Z okazji rozpędzającej się inflacji, która, w kraju pełnym jaj składanych przez kaczora a sponsorowanych przez nas, właśnie pobiła ponad 20-letni rekord.

100%22
MEM

opublikowała wideo w kategorii kabarety i muzyka. Tagi: #Smoleń #kabaret #kura #inflacja #gospodarka #polityka

2 komentarze

 
 • agnes1709

  Aha, sorry, może i w śmietnikach będą puchy :sciana:

  9 lis 2021

 • MEM

  @agnes1709 "Smutne czasy nastały, niedługo będziemy grzebać w śmietnikach"

  Tak. Bardzo smutne. I chińskie przekleństwo, mówiące "obyś żył w ciekawych czasach", też się przy okazji spełnia. :sad:  

  Strasznie żałuję, że nie mieszkam na wsi (zawsze chciałam, ale tak się ułożyło, że nic z tego nie wyszło). Dawno temu miałabym ziemianki wekami zapakowane na lata, jakiś generatorek prądu, studzienkę, bimbrownię na potrzeby handelku ;) i święty spokój, który nie ma ceny. :) A w bloku w mieście w złych czasach to sobie człowiek może tylko zęby w ścianę wbić.

  "(jeśli ktoś w końcu nie chwyci czegoś z optycznym i nie zacznie eliminować głupoty)"

  Czasami sobie myślę, że na ilość tej głupoty na świecie to chyba zabrakłoby amunicji do tego czegoś z optycznym. ;) Zresztą..., jak wojować z całym światem? Tu by nawet mityczny Herkules nie dał rady.

  "Aha, sorry, może i w śmietnikach będą puchy"

  W skrajnym wypadku może nawet w śmietnikach puszek zabraknąć (a nawet jak jeszcze jakieś nieliczne będą, to kto je będzie skupował przy zrujnowanej gospodarce?). W końcu skoro w takiej Wenezueli czy Północnej Korei zabrakło papieru do druku kasy, to wszystkiego może w pewnych okolicznościach zabraknąć.

  9 lis 2021

 • agnes1709

  Smutne czasy nastały, niedługo będziemy grzebać w śmietnikach (jeśli ktoś w końcu nie chwyci czegoś z optycznym i nie zacznie eliminować głupoty) :sad:

  9 lis 2021