Retro S-F by AI

Zdjęcia i animacja: AI.
Muzyka: AI.

Jak AI zacznie jeszcze pisać przynajmniej dobre scenariusze (i do tego nieobarczone ani ograniczeniami budżetowymi, ani jakąś politpoprawnością) to Hollywood, Bollywood i cała reszta mogą pakować manatki. And the sky is the limit. :) Może się w końcu doczekamy dobrych filmów i seriali, ekranizacji książek z odpowiednim rozmachem. No i będzie można też "przywrócić do życia" starych bohaterów, którzy byli kiedyś grani przez nieżyjących już aktorów, w kolejnych odsłonach ich filmowych/serialowych przygód.

100%33
MEM

opublikowała wideo w kategorii inne i ciekawostki. Tagi: #S-F #AI #sztuczna_inteligencja #film #rozrywka

1 komentarz

 
 • agnes1709

  Piękna, dodaj wideo, które ja zrozumiem i mnie zainteresuje. Bo teraz łapki po znajomości. Mam nadzieję, że nasze nieporozumienia już poszły w zapomnienie. Ps. Dalej zaglądam na pokatne, dalej Tompa nie lubię. Ale on się chyba nie zmieni, on musi to robić? Może musi🤣🤣

  10 kwietnia

 • MEM

  @agnes1709 "Piękna, dodaj wideo, które ja zrozumiem i mnie zainteresuje. Bo teraz łapki po znajomości."

  Ale po kiego w ogóle dawać łapki "po znajomości"? Nie podoba się komuś akurat to, co zostało wrzucone, to trudno, bywa, życie. W końcu każdy ma własne zainteresowania oraz własny gust, nie zawsze się w niego trafi z tym co się wrzuca, i nie ma sprawy, że nie są to takie same zainteresowania i gust. Po co się w takiej sytuacji tymi łapkami nawzajem oszukiwać? To jest zresztą część tego samego problemu, co z tym atakowaniem bądź bronieniem kogoś w zależności od tego czy akurat znajomy, czy nie, nie patrząc przy tym na sens wypowiedzi tej atakowanej lub bronionej osoby.  

  A co do tego konkretnego video. Tu w sumie nie ma niczego szczególnego do zrozumienia. :) To po prostu próbka możliwości tworzenia "kinowych" filmów od kompletnych podstaw przez dzisiejszą sztuczną inteligencję. A wrzucona, po pierwsze, jako ciekawostka, po drugie, jako ewentualny przyczynek do dyskusji – jaka może się zawsze rozwinąć, jeśli ktoś będzie miał akurat ochotę, tylko trzeba ją od czegoś zacząć i stąd ta wrzuta – o możliwościach i skutkach użycia AI w filmowych produkcjach.

  "Mam nadzieję, że nasze nieporozumienia już poszły w zapomnienie."  

  Pażywiom – uwidim.

  10 kwietnia

 • agnes1709

  @MEM A do Tompa się nie onosisz? Szczerze? Ja tylko czekam, żeby mu napisać...😈

  10 kwietnia

 • MEM

  @agnes1709 "A do Tompa się nie onosisz?"

  Tomp mnie obchodzi jak zeszłoroczny śnieg, a nawet i mniej..., nigdy z facetem nawet jednego słowa nie zamieniłam i tylko czystym przypadkiem zetknęłam się kiedyś z tym, co wyprawia, oraz z miejscem, w którym to wyprawia. A co miało być o nim powiedziane, już było powiedziane i niech sobie dalej wegetuje, kisząc się w tym swoim TWA od krucjat w imię urojonego i jedynie słusznego puryzmu językowego, ja tam na to całe "Pokątne" nawet nie zaglądam, bo i po co.

  10 kwietnia

 • agnes1709

  @MEM Ja zaglądam czasami, z ciekawości, co prof. Tomp nowego napisał. Kurwa,ale ze mu się chce? To chore

  10 kwietnia