Przypowieść o darmowym grillu (23 maja 2022). Felieton Tomasza Olbratowskiego.

"W sobotę, 14 maja po 15.00, siemiatyccy policjanci otrzymali informację, że na jednej z ulic w mieście przebywa mężczyzna, który dokonał kradzieży sklepowej. Funkcjonariusze z patrolówki bardzo szybko rozpoznali mężczyznę wskazanego w zgłoszeniu. Szedł on w centrum miasta niosąc dwie torby wypełnione alkoholem i mięsem. Mundurowi ustalili, że 31-latek ukradł to wszystko w pobliskim sklepie wraz z wózkiem sklepowym. Nietrzeźwy mężczyzna przyznał policjantom, że chciał zrobić grilla dla swoich znajomych. Właściciel sklepu oszacował wartość skradzionych rzeczy na ponad 650 złotych. Mieszkaniec Siemiatycz został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia, gdy już wytrzeźwiał, usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności."
Źródło: KPP Siemiatycze

100%33
[i]"W sobotę, 14 maja po 15.00, siemiatyccy policjanci otrzymali informację, że na jednej z ulic w mieście przebywa mężczyzna, który dokonał kradzieży sklepowej. Funkcjonariusze z patrolówki bardzo szybko rozpoznali mężczyznę wskazanego w zgłoszeniu. Szedł on w centrum miasta niosąc dwie torby wypełnione alkoholem i mięsem. Mundurowi ustalili, że 31-latek ukradł to wszystko w pobliskim sklepie wraz z wózkiem sklepowym. Nietrzeźwy mężczyzna przyznał policjantom, że chciał zrobić grilla dla swoich znajomych. Właściciel sklepu oszacował wartość skradzionych rzeczy na ponad 650 złotych. Mieszkaniec Siemiatycz został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia, gdy już wytrzeźwiał, usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności."[/i]
Źródło: KPP Siemiatycze
MEM

opublikowała wideo w kategorii inne. Tagi: #Siemiatycze #RMF #Olbratowski #felieton

1 komentarz

 
 • agnes1709

  Nieźle  :lol2:

  24 maj 2022

 • MEM

  @agnes1709 "Nieźle :lol2:"

  Taaa... :lol2: I po raz kolejny zostało udowodnione, że żaden dobry uczynek – znaczy się chęć zrobienia grilla przyjaciołom – nie uchodzi bezkarnie. ;)

  24 maj 2022