SEKIELSKI: Kapelan więziennictwa broni księdza Adama

Mimo nacisków nie ustajemy w tropieniu pedofilów w sutannach. Tu kolejny: przyznał się do wykorzystywania małoletniego, ma ciężkie zarzuty prokuratorskie, zakaz od biskupa, jednak dalej odprawia msze, spowiada i ma kontakt z dziećmi. Właśnie tak wygląda kościelna walka z pedofilią. To my robimy w tej sprawie więcej od hierarchów. Wy możecie nam pomóc wspierając nasz film na: patronite.pl/sekielski.


Pamiętajcie o subskrybcji:
https://www.youtube.com/channel/UCmua...

Dofinansuj film SEKIELSKIEGO:
https://patronite.pl/sekielski

FB: https://www.facebook.com/Sekielski/

TT: @sekielski

100%22
MrHyde

opublikował wideo w kategorii dramat.

2 komentarze

 
 • AnonimS

  Cytując dane z ministerstwa nie zauważyłem błędu.  Skoro.się pisze ze najczesciej pedofilami sa ludzie bez zawodu czemu wymieniaja trxy zawody ; murarz, slusarz i rolnik?

 • MrHyde

  @AnonimS jak zwykle z niechlujstwa pracowników portali internetowych. Zacytowałeś nagłówek ewidentnie bzdetny. Niżej w tekście znajdziesz następujący akapit: "Najciekawsze dane dotyczą jednak tego, kim są skazani pedofile. Aż 900 osób z 1468 osadzonych nie ma żadnego wyuczonego zawodu. Prawie 70 z nich było murarzami, 40 pracowało dorywczo, 30 wykonywało zawód ślusarza, 30 to rolnicy, a 25 mechanicy samochodowi. Jedynie "pojedyncze osoby" wykonywały zawody takie jak inżynier, lekarz, nauczyciel, pedagog, wychowawca czy duchowny kościoła katolickiego". Też napisany niechlujnie, ale przy odrobinie dobrej woli da się zrozumieć, co autor ma na myśli. Wg stanu na rok 3013: wyrok za współżycie lud doprowadzenie do współżycia osoby poniżej 15 roku życia odsiadywało 1468 osób, z tego 900 bez żadnego wyuczonego zawodu. Poza tym 70 murarzy, 40 pracujących dorywczo (zgaduj zgadula po jakiej zawodówce lub uniwersytecie), 30 rolników, 25 mech. samochod. Pozostałe 373 osoby to pojedyncze osoby. Skoro pojedyncze, to rozumiem, że chodzi o 373 różnych wyuczonych zawodów. Więc tylko 1 ksiądz ;)

 • AnonimS

  @MrHyde ha,ha,ha w jednego księdza to nawet ja nie uwierzę :P

 • MrHyde

  @AnonimS stoi jak wół napisane :)

 • MrHyde

  @AnonimS mogło być kilku: katolicki, luterański, prawosławny, anglikański... Do tego jakiś zakonnik z dyplomem fizyka ;)

 • AnonimS

  Zestaw na tak . Dane z 2013 roku  " Kim są polscy pedofile? Dotychczas wielu sądziło, że najwięcej ich wśród katolickich księży, pedagogów a nawet - psychologów dziecięcych. Okazuje się jednak, że dane statystyczne Ministerstwa Sprawiedliwości mówią zupełnie co innego. Najczęściej to osoby bez żadnego wyuczonego zawodu. Głównie murarze, ślusarze i rolnicy. Z tych samych danych dowiadujemy się niestety tez, że średni wyrok za gwałt na małoletnim lub małoletniej wynosi tylko... nieco ponad 5 lat"