"Nie jesteśmy TVN, jesteśmy Republika!" na Marszu Niepodległości

2 komentarze

 
 • MrHyde

  W tej całej napierdalance okołomarszowej zapomina się o ludziach mieszkających w blokach przy ulicy. Chciałbyś jeden z drugim, albo jedna zdrugą matka-Polka PiS-patriotka, wdychać przez kilka godzin aromaty z petard a po "marszu" co roku szorować szyby z kopcia? I słuchać ryku? To trwa już 8 lat i ciągle na to chamstwo pozwalamy. ONR i sp. ciągle działa legalnie. Ile jeszcze?

 • VeryBadBoy

  @MrHyde, Mieszczanie zawsze  mieli ciężko, no cóż. W takim miejscu muszą lub chcą mieszkać. Co do ONR to zgoda, petardy i inne ustrojstwa też. Ale siłą rzeczy ryk, jak to napisałeś, zawsze będzie, przy większości marszy, chyba że to pochód milczenia.  :D  
  Przykre dla mnie jest, że wszystkich wrzucono do wora z etykietą - faszysta, oszołom. Co z tego że masa była tam ludzi normalnych, z dziećmi, całych rodzin. A że kilku debili zrobiło burdel. Ja się zapytam, gdzie była policja. O ile we wcześniejszych latach była nadgorliwa i wręcz prowokowała, tak teraz mam wrażenie działa zbyt zachowawczo, zawczasu nie reagując.

 • MrHyde

  @VeryBadBoy Pozwól, że zapytam: Byłeś tam? Byłeś wśród tej masy normalnych, z dziećmi, całych rodzin?

 • MrHyde

  @VeryBadBoy Chwilunia, a czy to nie ONR przypadkiem ten marsz organizował? Jeśli tak, to nie mogło tam być porządnych ludzi, bo porządni ludzie brzydzą się ONR-ów.

 • MrHyde

  @VeryBadBoy Policja prowokowała... Może jeszcze rzucała petardy, odpalała race i intonowała śpiewki o narzędziach rolniczych?

 • VeryBadBoy

  @MrHyde, ja w tym roku nie byłem. Moi znajomi tak. I pamiętam jak to wyglądało we wcześniejszych latach. I podtrzymuje dalej, że większość to normalni ludzie, chcący w ten sposób, w pochodzie, uczcić odzyskanie niepodległości.

 • VeryBadBoy

  @MrHyde, kto by tego nie organizował z prawicowych środowisk, to ludzie i tak będą przychodzić. Sprawa organizatora jest drugorzędna.

 • VeryBadBoy

  @MrHyde, w tym roku pewnie nie. Chociaż głowy nie dam. Wiem natomiast, jak to wyglądało w poprzednich latach. Gdzie uczestnik rzucał kamieniami w policję. A zaraz ten sam facet skuwał kajdankami wraz ze swoimi kumplami innych uczestników, którzy dali się sprowokować. Poza tym patrz -przypadek spalonej budki pod ambasadą, co przypadkiem wyszło z taśm.  :D

 • MrHyde

  @VeryBadBoy "dali się sprowokować" - sorry, ale ta retoryka to sranie w banię. Żeby się dać sprowokować, trzeba najpierw przytaszczyć te race, petardy i kamienie. Może jeszcze powiesz, że race miały oświetlać drogę przed wózeczkami patriotycznych dzieci?

 • MrHyde

  Jaką kaszę trzeba mieć w mózgu, żeby tę zgraję nazywać patriotami? Jaką zaćmę na uszach, żeby słuchać bajań tego pana o godności, wstawaniu z kolan, prawie i sprawiedliwości?