"Madka" walcząca z pe***łami i policją

100%55
Prezes

opublikował wideo w kategorii dramat. Tagi: #Madka #pedały #LGBT #homofobia

4 komentarze

 
 • Mała

  Skąd się tacy ludzie biorą? Gdzie miłość do bliźniego  :and:

 • White

  I do tego co opublikował , pisze się MATKA a nie Madka

 • Prezes

  @White dobrze wiem jak się piszę, jakbyś nie zauważył jest w cudzysłowie. Odsyłam do słownika miejskiego.

 • White

  @Prezes  a wiec ludzie nie lubią pedałów, pedryli, ciotka, cweli  i nie mów mi tu czasem o homofobii, odsyłam do słownika miejskiego

 • Prezes

  @White jak widać, to Ty  jesteś homofob. Daj ludziom żyć, a sam zajmij się swoim życiem  :cool:

 • White

  @Prezes  czyli jak ty z kogoś szydzisz to jest ok ale jak się karta  odwróciła to homofob!? Wiec teraz ty weź słownik, ja żadnej fobi nie mam bo nie odczuwam leku przed homoseksualistami,  znajdź w tym słowniku hasło hipokryzja a potem przeczytaj w " Pustyni i Puszczy" i zapoznaj się z tym co to jest " filozofia  Kaliego".  Ja daję ludziom żyć i niech homoseksualiści też dają innym żyć bo większość ludzi ma tych ich przemarszów po kokardę.

 • Prezes

  @White gdzie Ty widzisz, żebym z kogoś szydził? Oni sami się kompromitują... ja to tylko pokazuje. Odwracasz kota ogonem...

 • White

  @Prezes Nazwa " madka" to szydera, jest uwłaczająca, normalna kobieta powiedziała co o tym sądzi a ty zamiast argumentów to "madka". A jak ci to wytknolem  to nazwałeś mnie homofobem. Znalazłeś już w słowniku hasło hipokryzja?

 • Prezes

  @White nie muszę szukać, bo wiem co to znaczy. Nijak ono się ma do tej mojej wypowiedzi. Równie dobrze, mogę nazwać Ciebie hipokrytą, że jesteś apodyktyczny i opryskliwy. Katolicy już tak mają  :rolleyes: pa.

 • White

  @Prezes  Nie jestem apodyktyczny ani opryskliwy a nawet gdybym był to nie znaczy że jestem hipokrytą. A skąd ci przyszło do głowy że jestem katolikiem , nigdzie nie wspominałem o mojej religi. Pa.

 • White

  Dlaczego ta Pani według ciebie jest szalona? I dlaczego to " materiał  kliniczny" i co to jest? Był tam też pan Rozalski, " " Rozal"" jego wypowiedź bardziej podbija internet  więc nie manipuluj. Ludzie po prostu nie chcą  żeby ich dzieci musiały na ulicach oglądać dewiantów,  facetów w wulgarnym makijażu kręcących dupa z wetkniętym  w tyłek piórkami. I NAJWAŻNIEJSZE PO CO SIĘ TE MARSZE ODBYWAJA???

 • MrHyde

  @White Materiał dlatego kliniczny, bo pokazuje przypadek kliniczny lekkiej paranoi. Pani insynuuje, że córka ma jakieś lęki przed homoseksualistami (pani używa wulgaryzmów) porywającymi dzieci, a zaraz potem twierdzi, że u nich w domu o niczym takim się nie mówi. Trudno uwierzyć. Biorąc pod uwagę pasjonarność i wulgarność, z jaką ta pani do kamery wykrzykuje swoje tezy, znacznie bardziej prawdopodobne jest, że własnoustnie i bardzo chętnie porusza te tematy w domu. Nie mam na to dowodów, ale idę o zakład, że kobieta dokonuje projekcji własnych fobii na córkę. Ewentualnie występ przed kamerą tak ją podniecił, że zapomniała rozumu w mózgu.  
  Nie chcesz oglądać tyłków z piórami? Ja też nie. I nigdy nie widziałem. Wolisz oglądać tyłki w spodniach: możesz o tym powiedzieć spokojnie, możesz napisać i zademonstrować na swojej pikiecie. Możesz to zrobić bez głupich insynuacji i bez wycierania buzi ojczyzną i bogiem. Droga wolna.

 • MrHyde

  Filmik podbija internety, a ja mam wątpliwości, czy warto go rozpowszechniać. Dziewczyna w koszulce z napisem Reebok kręci się nerwowo. Czy jej nie jest wstyd przypadkiem? Może by się dało wygumkować jej twarz, żeby nie karać dziecka za głupotę rodziców? Przyznać jednak trzeba, że to materiał kliniczny. U nas w domu się o tym nie mówi - mówi szalona pani do kamery. Tak, tak, wierzymy na słowo, proszę pani.

 • Prezes

  @MrHyde wygumkowana :)

 • MrHyde

  @Prezes wow! Dzięki!