Kacapska zbrodnia w Buczy

Taki widok zastała armia ukraińska po wycofaniu się putinsynów z Buczy. Naliczono około 300 ciał cywilów najczęściej związanych przed egzekucją. Należy się liczyć z tym, że to nie jest jedyna ukraińska miejscowość, w której coś takiego – obok wszystkich innych zbrodni; mówi się, że na terenach okupowanych jest m. in. bardzo dużo gwałtów, także i na dzieciach – miało miejsce.

Ta swołocz mentalnie się nie zmieniła przynajmniej od rewolucji październikowej. Metody mają dokładnie te same. A jak jakiś tam Scholz wyjdzie przed kamery i będzie pierdolił, że to tylko Putin jest winien, a nie kacapy, bo się mu marzą z powrotem interesiki, to powinien dostać w pysk aż się kopytami nakryje.

80%55
MEM

opublikowała wideo w kategorii dramat i inne. Tagi: #Bucza #egzekucje #masakra #Ukraina #wojna

7 komentarzy

 
 • Rusek

  wiadomosci-wp-pl/egzekucja-rosjan-pod-kijowem-the-times-zweryfikowalismy-nagranie-6755663861148256a

  To jest człowieczeństwo twoim zdaniem MEM? Przeprowadzać egzekucję na jeńcach?

 • MEM

  @Rusek "To jest człowieczeństwo twoim zdaniem MEM? Przeprowadzać egzekucję na jeńcach?"

  Na jakich jeńcach? Żeby być jeńcem, trzeba najpierw być żołnierzem, a nie ścierwem, jakim są ruskie wojska, szeroko już od dawna znane z licznych zbrodni i to nie tylko dokonanych na Ukrainie (Ukraina jest tylko ostatnim z przykładów nieustającego ruskiego zezwierzęcenia). Takie gówno nie ma żadnych praw.  

  Żaden kacap nie powinien wyjść żywy z Ukrainy, po tym co tam zrobili. Do tej swołoczy powinno się strzelać, jak leci. Jak do SS-manów często – choć nie dość często – strzelano w takich okolicznościach w czasie wojny. A wojna – przy pomocy dowolnych środków; mogą im Ukraińcy nawet wysadzać blok po bloku – powinna się przenieść do ruskich miast. Niech posmakują...

  PS. Poza tym kacapstwo właśnie wypierdzielono na zbity pysk z Rady Praw Człowieka ONZ, więc, bezczelny putinsynu, nie masz prawa się dopominać o cokolwiek.

  Poniał, onuca? To wiesz, co mam ci do powiedzenia, nie? :fuckyou:

 • MrHyde

  @Rusek mam inne zdanie, kacapski trollu, niż moja alter ego. Uważam, że Ukraina (państwo) ma obowiązek przeprowadzić całą procedurę karno-prawną i ukarać winnych. Oczywiście prawdziwość nagrania trzeba wykazać przed sądem, obojętnie czy gazeta jedna lub kilka zweryfikowała pozytywnie. I równie oczywiste jest, że debili wykładający w sieć nagrania popełnionych przez siebie zbrodni nie zasługują na żadną taryfę ulgową. Mam cichą nadzieję, że Ukraińcom starczy mądrości i jaj, żeby pozałatwiać sprawy takie jak ta jak należy.  

  Ale w jednym aspekcie zgadzam się z moją drugą ja: pojmani w Ukrainie żołnierze i nieżołnierze (nacgwardyści, policja, najemnicy) rosyjscy są jeńcami najwyżej połowicznie - o tyle, o ile Ukraina uważa, że jest w stanie wojny z Rosją. Otóż, ponieważ Rosja nie wypowiedziała wojny, Ukraina może uznawać tych ludzi za wojskowych wypełniających rozkazy i podlegających wszelakim konwencjom międzynarodowym, ale nie musi. De facto są to zwykli bandyci: zorganizowana grupa uzbrojonych bandytów popełniających dosłownie wszystkie przestępstwa i zbrodnie znane kodeksom karnym, od nielegalnego przekroczenia granicy, przez nielegalne posiadanie broni, po zbiorowe gwałty i mordy ze szczególnym okrucieństwem. Poniał kacap?

 • Rusek

  Carze Wladimirze (wiem, że śledzisz moje poczynania wobec trolla MEM/Hyde) melduję wykonanie zadania i czekam na kolejne rozkazy :rotfl:  
  Szkoda tylko Alexa, że chrześcijanin (tak mi się wydaje z jego tekstów) został wciągnięty i obelżywie "zwyzwany" przez takiego MEM/Hyde. Powiem, że kiepski z ciebie wizjoner czy analizator osobowości MEM/Hyde, bo strasznie się mylisz uważając, że pisze tutaj Alex.  
  Ale tobie łatwo wyprać mózg każdą propagandą dlatego widzisz wszędzie kacapów i spiskowców (mamy odporność stadną przy 50% i nagle covid się skończył, bo nie ma już kasy na testy). Nawet w ludziach, którzy otwarcie potępiają napad Ruskich na Ukrainę, ale mają inne zdanie wobec sankcji czy zaangażowania rządów innych krajów. To jest właśnie efekt medialnego przekazu, że ci wmówili, że każdy, który się nie zgadza ze wszystkim w minimum 99%, co rząd/media uważają za słuszne jest trollem.  
  Oczywiście, że potępiam atak ruskich i chciałbym,  żeby w końcu się wycofali i zapłacili za straty, ale nie podpisuję się pod tym, że Polska to potęga i może sobie rzucać na lewo i prawo jakieś hasła, rozdawać swobodnie kasę Ukraińcom (bilety, mieszkania, socjale, szpitale) podczas, gdy zwykli obywatele (głównie pracujący) na to wszystko płacą multum podatków a standard służby zdrowia czy dostępność do niej jest jeszcze gorsza, bo przecież pieniądze, które daje rząd (nie ze swoich, jakby ktoś nie wiedział) muszą zostać zabrane z innego miejsca (na utrzymanie czegoś innego czy funkcjonowanie jakieś instytucji). I nie akceptuję sankcji (które swoją drogą nie kładą ruskich na kolana, bo już dawno byłoby po wojnie czy w ogóle Rosji), bo za wszystko płaci zwykły szarak: gaz drogi, bo ruski; paliwo drogie, bo ruskie; węgiel drogi, bo ruski a my nie mając zaplecza dostaw udajemy chojraka a zwykli ludzie płacą jeszcze więcej przez pokazowe decyzje władzy z wiejskiej.

 • MEM

  @Rusek  

  Szkoda klawiatury na onucowe urojenia. :fuckyou:
  I gówno cię obchodzi, kacapie, na co w Polsce są wydawane pieniądze.

 • Rusek

  Inaczej się podpisałem, żeby zdestabilizować (jeżeli wiesz, co znaczy to słowo) twoją "inteligencję" i "uczucia".  Jak wszyscy widzą działa, bo musiałaś/eś się przelogować między dwoma kontami, żeby siła rażenia twoich (prawie dwóch tych samych wypowiedzi) była torpedująca jak sankcje Polski i UE... :lol2:  
  I kto tu jest niedorozwinięty (z całym szacunkiem, dla ludzi dotkniętych tą chorobą - w przeciwieństwie do MEM-a /Hyde nie rzucam takimi określeniami w byle kogo nie mając szacunku do ludzi naprawdę chorych)  piwniczaku?

 • MEM

  @Rusek  

  O, proszę... Witamy Alexa z jego urojeniami... Że też w ogóle jeszcze masz tupet się, gnoju, tu w ogóle pokazywać (choć z własnego konta to jednak wstyd te ścieki, które wypisujesz, wypisywać, co?), po tym jak gorliwie ruskich zbrodniarzy popierałeś i twierdziłeś, że są dobrzy, a to Zachód jest "be"... No ale, jak widać, nadal popierasz, pomimo tego co wyprawiają (taki rzekomo miłujący wszystkich ludzi, co to go najbardziej wpienia krzywda dzieci... Teraz kacapskie bydło m.in. dzieci zabija, okalecza, torturuje, gwałci, a świętoszkowi w to graj...).  

  Możesz sobie darować zaczepki, ja mam ci do powiedzenia tylko jedno: spierdalaj. Najlepiej do tego ruskiego syfu. Wdawać się w dyskusję z czymś takim nie ma sensu. Bo z trollami, a zwłaszcza kacapskimi, się nie dyskutuje, tylko się ich tępi, a i to tylko dlatego, że mimo wszystko, strzelać do nich jeszcze u nas, niestety, nie można.

 • Rusek

  Hamerykanie humanitarnie i pokojowo mordowali w Wietnamie, Afganistanie, Iraku podczas swojej inwazji :zakochany:

 • MEM

  @Rusek  

  Powiedziano ci (komentarz niżej), onuca: paszoł won? To co tu jeszcze robisz? Paszoł won, ruski trollu, do swojego kacapowa.

  I jeśli myślisz, że jak się inaczej podpiszesz niż w komentarzu poniżej, to coś to zmieni i nikt nie rozpozna, to jesteś nawet bardziej niedorozwinięty niż przeciętna onuca trollująca po internecie.

 • MrHyde

  @Rusek sadyści i psychopaci są wszędzie. Nie wszędzie sadyzm i psychopatia są normą państwową/społeczną. Więc idź się zamoczyć w sortirie, onuco. Może tam zmądrzejesz.

 • MEM

  @MrHyde "sadyści i psychopaci są wszędzie. Nie wszędzie sadyzm i psychopatia są normą państwową/społeczną."  

  Dokładnie. Przy czym warto też zauważyć, że choćby Wietnam i Korea, to skutek ataku komunistów, którzy swoich zwierzchników mieli w Moskwie. Afganistan z czasów amerykańskiej interwencji, to pokłosie kacapskiego napadu na ten kraj w 1979 roku. Irak to z kolei skutek napaści Saddama na Kuwejt. W ani jednym z tych przypadków USA samo z siebie nie dążyło do wojny.

 • MrHyde

  @MEM To już nie chodzi o zbrodnie wojenne jako takie. One były, są i będą, i nie ma co ich relatywizować rozważaniem "kto zaczął". Chodzi o reakcję na nie i zapobieganie.  
  No, czy słyszał ktoś o "fali"-"dziedowszczynie" w armiach zachodnich? O seryjnych samobójstwach w koszarach, o ekscesach za murami koszar? Ano coś tam słyszał. Czy słyszał wyrazy potępienia tych rytuałów i przestępst, sprawy sądowe itd.? Oj, słyszał, słyszał. Bo jak coś takiego w
  A w Rosji? Czy słyszał ktoś o fali, seryjnych samobójstwach, itd.? Słyyyyszał. O dymysji generałów/ministrów z tego powodu? Hm. Ja nie słyszał.

 • MEM

  @MrHyde  "To już nie chodzi o zbrodnie wojenne jako takie. (...)
  A w Rosji? Czy słyszał ktoś o fali, seryjnych samobójstwach, itd.? Słyyyyszał. O dymysji generałów/ministrów z tego powodu? Hm. Ja nie słyszał."

  Bo, wbrew powiedzeniu, ryba wcale nie psuje się od głowy – to nie rosyjskie władze, obecne i przeszłe, stworzyły społeczeństwo, a odwrotnie: to społeczeństwo stworzyło  Putina i jego wszystkich poprzedników aż do czasów carskich włącznie. W rosyjskim społeczeństwie, w którym praktycznie nigdy nie było swobód obywatelskich i demokracji, za to było wiele zamordyzmu w najgorszym z możliwych wydaniu, a w najlepszym wypadku – po upadku ZSRR, za Jelcyna – był bałagan, mafia i oligarchowie, tylko drobny procent (teraz ponownie niszczony, gdy właściwie stalinowskie represje spotykają tych – niesamowicie odważnych – ludzi, sprzeciwiających się reżimowi) ma "cywilizowaną" mentalność. Reszta jest produktem wielu wieków (a zwłaszcza XX wieku), w którym taki stan rzeczy w Rosji istniał bez przerwy (byt kształtuje świadomość). I ktoś taki jak Putin jest tylko lustrem dla takiego społeczeństwa (zresztą wszędzie zawsze władza jest lustrem dla społeczeństwa). Ono nie oczekuje od władzy niczego poza brutalnością, którą z takim swoistym syndromem sztokholmskim uważa za coś w zupełności normalnego i zasłużonego do tego stopnia, że nawet mając wolny wybór, wybierze właśnie kogoś w rodzaju Putina czy innego zbrodniarza, uważając go w swym skrzywionym od pokoleń rozumowaniu za "silnego przywódcę".  

  No a na poziomie jednostki ludzkiej i jej jakichkolwiek działań taka mentalność też przynosi opłakane skutki, bo cały ten rosyjski bajzel, ze sztandarowym, stereotypowym, wyśmiewanym tyle razy częstym brakiem podstawowych sanitariatów choćby w formie drewnianego wychodka, to jest przede wszystkim wina społeczeństwa, które po prostu nie umie inaczej żyć i funkcjonować.

  I co najgorsze dla nich – zmiany tej mentalności są praktycznie niemożliwe. Musiałyby minąć całe pokolenia, które w ogóle miałyby szanse na normalne życie w cywilizowanym kraju, żeby to się zmieniło "na stałe". Tymczasem oni właśnie wrócili do najgorszego okresu ze swojej przeszłości, a poczucie izolacjonizmu i krytyki Rosji, jakie płynie z praktycznie całego świata, i tego, że "wszyscy są przeciwko im", jeszcze bardziej wzmacnia w nich obecną postawę, bo mają z tego powodu dodatkowe poczucie krzywdy i to doznanej ze strony tych, wobec których od pokoleń mają kompleksy. Tym bardziej więc wierzą nawet najbardziej bzdurnej propagandzie. Jak już nawet dzieciaki same z siebie nagrywają i kapują na swoich nauczycieli, że ci powiedzieli im prawdę o wojnie i reżimie, to co z nich wyrośnie? A z tych, którzy zasilali i zasilają "putinjugend"? A z reszty zmuszonej do życia w takich realiach? To jest błędne koło. Z tego się nie wyjdzie w taki sposób, że obecny reżim zostanie obalony i za chwilę będzie już cacy (to się udało tylko Niemcom, bo oni pod rządami totalitaryzmu byli tylko kilkanaście lat i w dodatku skala strat i zniszczeń wojennych była dodatkowym czynnikiem otrzeźwiającym). Na jego miejsce po prostu przyjdzie – prędzej czy później – inny.

  Ceterum censeo... ;)

 • MrHyde

  @MEM "ryba wcale nie psuje się od głowy" - to przysłowie, jak większość przysłów, wykręca kota ogonem. Każde społeczeństwo - ryba - pierwotnie zawsze jest prymitywne. Od głowy, jeśli będzie miało szczęście dostać jakąś głowę, może się nieco ucywilizować. Czyli raczej ryba naprawia się od głowy, a nie psuje. ;)

 • MEM

  @MrHyde  "to przysłowie, jak większość przysłów, wykręca kota ogonem."

  No patrz, a mawiają, że przysłowia mądrością narodów. ;)

  "Każde społeczeństwo - ryba - pierwotnie zawsze jest prymitywne. Od głowy, jeśli będzie miało szczęście dostać jakąś głowę, może się nieco ucywilizować. Czyli raczej ryba naprawia się od głowy, a nie psuje. ;)"

  W tym jest sens. :)

 • MrHyde

  @MEM mawiają, że mądrość narodów. A czy narody są mądre? ;)

 • MEM

  @MrHyde "A czy narody są mądre? ;)"  

  Wiesz, równie dobrze możesz zapytać, czy jednostka ludzka jest mądra. :)

  Tymczasem i jednostka i jakaś tam grupa społeczna (choćby ta, narodem zwana) może od czasu do czasu wypracować jakąś myśl, która ma sens. I chyba większość przysłów do takich rzeczy należy. Pierwszy z brzegu przykład. Chińczycy mawiają: "usiądź na górze i obserwuj walczące tygrysy". I dokładnie to obecnie Chiny robią w przypadku ruskiej agresji na Ukrainę. I to one mogą się okazać tymi, którzy najwięcej na niej skorzystają (chyba, że jakimś cudem do Zachodu, a przede wszystkim do państw UE, dotarłoby, że Chiny są jeszcze gorszym przeciwnikiem niż Rosja i dlatego już dziś się trzeba od nich odciąć, w każdy możliwy sposób ich izolując, a potem narzucić im rywalizację w każdej dziedzinie, póki jeszcze możemy to zrobić na własnych warunkach).

 • Vateusz

  Jak zbrodnia? Częstowanie ruskich żołnierzy przez obywateli ukry zatrutym plackiem, żeby zamordować ich pod przykrywką uprzejmości to jest dopiero miłosierdzie...  :zakochany:

 • MEM

  @Vateusz "Jak zbrodnia? Częstowanie ruskich żołnierzy przez obywateli ukry zatrutym plackiem, żeby zamordować ich pod przykrywką uprzejmości to jest dopiero miłosierdzie... "

  A ktoś to jebane kacapstwo zapraszał na Ukrainę? A za to co na Ukrainie robią, to wyzdychać powinni wszyscy, którzy się tam w ramach ruskiej agresji znajdą, i którzy tą ruską agresję i bestialstwo popierają. I to możliwie boleśnie.  
  Poniał, onuca? To paszoł won.

  I jeszcze jedno. Gówno, które dokonuje zbrodni wojennych, takich jak te, jakie teraz mają miejsce na Ukrainie, nie ma prawa się nazywać żołnierzami. To jest tylko człekopodobne ścierwo.

 • agnes1709

  :pissed:

 • MEM

  @agnes1709  

  :sad:  

  Podziwiam ludzi z ukraińskiej delegacji rozmawiającej z Ruskimi, że mają na tyle nerwów, że po prostu ich nie zatłuką na tych spotkaniach.

 • MEM

  Kolejny filmik z Buczy:
  youtube. com/watch?v=rF_Cycw-6Fo

 • Rusek

  @MEM Weź koło i się (dokończ sama)...