Film z zatrzymania Polskiej Babci

W kupie (dosłownie) siła. Oto smutne realia, Polacy dla "władzy". Brawa dla Pani Kasi za waleczność! :bravo:

100%33
agnes1709

opublikowała wideo w kategorii dramat. Tagi: #Policja #nadużycie #babcia

3 komentarze

 
 • Mati222

  Czy ktoś mi wyjaśni skąd ta pani się wzięła? To jest ktoś podstawiony przez rząd (dla zmyłki, że są atakowani) czy przez opozycję do ataku na rząd?

 • agnes1709

  @Mati222 Na pewno  :smh:

 • Mati222

  @agnes1709 Pytam, bo ciągle gdzieś słyszę babcia Kasia, ale nie mam pojęcia o co walczy kobieta?

 • agnes1709

  @Mati222 Idź do lekarza!

 • agnes1709

  @Mati222 O twoje Zdrowie

 • MrHyde

  @Mati222 Dowiesz się  z reżimowych mediów. ww w.tvp.info/53434362/babcia-kasia-przed-sadem-policjant-cytuje-jej-wulgaryzmy-i-przebieg-protestu ;)
  A na filmiku, to chyba o nic nie walczy. Tylko próbuje spokojnie przejść Krakowskim Przedmieściem i niczym Kordian zamachnąć się na samopoczucie złego człowieka. I tak jak Kordianowi przeszkadzają jej demony. Ot, taka sytuacja. Wiesz, kto to Kordian?

 • Mati222

  @agnes1709 Już byłem, ale było zamknięte bo Niedziela zamknął ;)

 • Mati222

  @agnes1709 Chyba wszystko w porządku, bo nic mnie nie boli :rotfl:

 • Mati222

  @MrHyde Nie oglądam TV, bo nie mam telewizora. Ale z YT filmików widzę jakie tam w TVP kocopoły odprawiają a zupełnie przeciwny biegun w TVN. Czy jest jakaś telewizja, która jest przeznaczona dla przeciwników pis,po,psl, sld?
  Wiem, że Kordiana napisał Słowacki, ale nie przepadałem w szkole za czytaniem lektur, choć dziś pochłaniam mnóstwo książek głównie zagranicznych pisarzy. Kryminały i książki grozy głównie.

 • MrHyde

  @Mati222 Też nie przepadałem za szkolnymi lekturami. A ten Kordian się  zemścił na maturze. Dostałem okrągłe 2 za interpretację niezgodną z kluczem. Nic to. Dzięki temu pamiętam, kto to taki. ;) Pytasz o tv przeznaczoną dla przeciwników xx,xy, xz... Nie wiem. Nie wymieniłeś Konfy - to może rosyjska RT byłaby taką stacją tv dla przeciwników wszystkiego z wyjątkiem Konfy i jeszcze paru drobiazgów.

 • agnes1709

  @MrHyde Wiem, widziałam to babcia  wymiata

 • Mati222

  @MrHyde Ja miałem Świętoszka i Zdążyć przed panem Bogiem i jakoś poszło na 65%, ale co się napociłem i wody nalałem to basen by napełnił :smile:  
  Zapomniałem o Konfederacji...mając 31 lat uważam, że nie ma partii, która by chciała realizować program, który zadowoliłby większość Polaków. W tym kraju nie ma partii, której można zaufać a głosowanie na mniejsze zło to tak naprawdę jeszcze większe zło...  
  Mam w głowie niezły program, ale boję się przypadkowego samobójstwa, gdybym obiecał pozbawić majątków i wsadzić do więzienia całą hucpę, która zawładnęła sobie Polskę po 1990 roku (mojej dacie urodzenia) :wisielec:

 • MrHyde

  @Mati222 Program świetny i rokujący masowe poparcie. Tylko dlaczego tak mało oryginalny? ;) No i jak to jest z autorami takich programów, że wśród kandydatów do ekspropriacji nie widzą samych siebie? Ciekawe.

 • MrHyde

  @Mati222 "nie ma partii, która by chciała realizować program, który zadowoliłby większość Polaków" - I oby się taka partia nigdy więcej nie pojawiła. ;)

 • MEM

  @MrHyde "Też nie przepadałem za szkolnymi lekturami. A ten Kordian się zemścił na maturze. Dostałem okrągłe 2 za interpretację niezgodną z kluczem."  

  A to dlatego tak nie lubisz "romantyzmu narodowego"... Trauma została. :rotfl:


  @MrHyde "Też nie przepadałem za szkolnymi lekturami. A ten Kordian się zemścił na maturze. Dostałem okrągłe 2 za interpretację niezgodną z kluczem."  
  @Mati222 "Ja miałem Świętoszka i Zdążyć przed panem Bogiem i jakoś poszło na 65%, ale co się napociłem i wody nalałem to basen by napełnił"

  Ech, co Wy tam wiecie o horrorze na maturze... :) Ja matury z polskiego (ustnej, bo z pisemną problemu nie było; zresztą na dokładkę pierwszego ustnego egzaminu w życiu), o mało nie oblałam.  

  Bo lektury, choć nielubiane, to jest pikuś, bo o nich zawsze coś tam się wie. A ja na trzy pytania, dostałam dwa o interpretację jakichś wierszy (nie pamiętam już dziś nawet jakich), z dziesiątek tych, które przerabialiśmy, i gdy usiadłam, po wylosowaniu tych pytań, żeby sobie to trochę przemyśleć, zanim trzeba będzie odpowiadać, to dotarło do mnie, że ja tych wierszy w sumie w ogóle nie pamiętam. Z tego stresu, że właściwie nie mam pojęcia, o co pytają, to w ogóle zapomniałam też wszystkiego innego. Dosłownie, kompletna czarna dziura zamiast mózgu. Nawet na trzecie pytanie o literaturę obozową, co normalnie byłoby już zupełną łatwizną, musieli ze mnie wyciągać dukane zdanie po zdaniu, żebym wydusiła z siebie cokolwiek (i niewiele tego było), co by pozwoliło mnie w ogóle przepuścić. Że tam nie zeszłam na jakiś zawał to cud. :lol2:

  Ale potem, po tym jak się przez ten ustny polski przeczołgałam, już mi przeszły wszystkie stresy, i matura ustna z historii była śpiewająca a rosyjski też dobrze poszedł. ;)

 • MrHyde

  @MEM "A to dlatego tak nie lubisz "romantyzmu narodowego"... Trauma została". :rotfl:
  Powiedzmy. Ale krytycznego stosunku do tego nurtu nabrałem trochę wcześniej. Tak mniej więcej 2-3 lata przed maturą. ;)
  Ale to nielubienie to żaden powód do samochwalenia. To tylko skutek niezrozumienia i braku ciekawości w tym kierunku. Za to "Romantyczność" umiałem docenić. Była w jakiś sposób odkrywcza, jak na tamte czasy. I krótka. No a reszta to już flaki z olejem: jakieś łany, jakieś stepy Akermanu, jakieś Alpy - po cholerę tam ludzie łażą? ;)

 • MEM

  @MrHyde "Powiedzmy. Ale krytycznego stosunku do tego nurtu nabrałem trochę wcześniej. Tak mniej więcej 2-3 lata przed maturą."

  I zostałeś za to na niej ukarany. ;)  
  A swoją drogą, jaki świat bywa złośliwy. Może jednak Alex ma rację, że ktoś nim rządzi. ;)

 • MrHyde

  @MEM "Może jednak Alex ma rację, że ktoś nim rządzi" - tajny rząd światowy z siedzibą w batyskafie na dnie Rowu Mariańskiego. ;)

 • MEM

  @MrHyde "tajny rząd światowy z siedzibą w batyskafie na dnie Rowu Mariańskiego."

  Bardziej chodziło mi tu o wiarę w Boga (tak trochę na zasadzie tego, że "jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość".)
  Ale to w sumie też może być. ;)

 • MrHyde

  @MEM  daremny trud - Bóg Aleksa nie ma poczucia humoru.

 • MEM

  @MrHyde "daremny trud - Bóg Aleksa nie ma poczucia humoru."

  Skąd ta pewność? Patrząc po świecie, to powiedziałabym, że on jest złośliwy, a to wykluczałoby brak poczucia humoru (bo jeśli tak jest, to co najwyżej ten jego humor jest skrzywiony ;)).

 • MrHyde

  @MEM Okey. Niech będzie, że być może ma jakieś bardzo specyficzne poczucie humoru. W końcu sadystyczni psychopaci też się śmieją. ;)

 • MEM

  @MrHyde "Okey. Niech będzie, że być może ma jakieś bardzo specyficzne poczucie humoru. W końcu sadystyczni psychopaci też się śmieją."  

  No właśnie. :) W końcu, czy gdybyś był wszechmocny, to czy akurat przyszłoby Ci do głowy, żeby np. żabami w kogoś rzucać? ;)

 • MrHyde

  Zacytuję klasyka czyli mojego ja z przeszłości:
  >>Ludowe porzekadło głosi, że jak Pan Bóg kogoś nie lubi, to mu rozum odbiera.  
  [...]  
  W końcu, porażony gniewem boskim naród poszedł na wybory i zrobił sobie na złość. Wybrał, co tu kryć, kłamców, wariatów i oszołomów. Z wciąż nie odzyskanym rozumem, nie przejrzał jeszcze na uszy i oczy, a Złośnik na niebie patrzy i się śmieje. Niedługo mu przejdzie, znów polubi Polaków, może nawet ześle im nowego Wałęsę, albo papieża, żeby wynagrodzić krzywdy i niezasłużone upokorzenia.<<  

  Ależ byłem naiwny 5 lat temu. Złośnik nadal nas nie lubi. Nawet coraz bardziej.

  A w Warszawie to była taka przyjemna ulica. Tak, ta ulica. Ta sama, gdzie od 5 lat, dziesiątego każdego miesiąca, grasuje pisuarowe ZOMO.

 • MEM

  @MrHyde "Wybrał, co tu kryć, kłamców, wariatów i oszołomów."  

  Oraz przestępców i zbrodniarzy.

  Coraz parszywiej w tym kraju... Tym bardziej, że za unijną forsę PiS znów kupi sobie poparcie przy następnych wyborach. To jest wręcz niepojęte, że jest aż tylu ludzi, którzy tak chętnie sprzedali własną i kolejnych pokoleń przyszłość za pięć stówek miesięcznie (podchodzących w dodatku z ich własnej kieszeni). Najgorsze tirówki się wyżej cenią niż "wolski lud".  

  A swoją drogą, myślałam, że jesteś ateistą. A tu obwiniasz istotę nadprzyrodzoną, w którą nie wierzysz, o stan rzeczy, o którym wspominasz. ;) Dobre. :lol2:

 • MrHyde

  @MEM To idealny winny ;)

 • agnes1709

  @MrHyde Zgadza się ;)

 • MrHyde

  @agnes1709 za pierwszego Kaczyńskiego Krakowskie Przedmieście stało się deptakiem dla wesołych ludzi(turystów, studentów itp.), za drugiego Kaczyńskiego - deptakiem dla smutnych (mundurowych i smutników smoleńskich)

 • MEM

  @MrHyde "To idealny winny"

  Ano tak. :lol2:

  Przynajmniej dopóki się nie okaże, że przypadkiem istnieje i za te oskarżenia Ci takiego kota pogoni... ;)

 • MrHyde

  @MEM i przyzna tym samym że mam rację? ;)

 • MEM

  @MrHyde "i przyzna tym samym że mam rację?"  

  No nie do końca. Zawsze może się wtedy okazać, że nie robi tego ze złośliwości i że nie jest tak, że nas nie lubi. Bo przecież nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej, nie? ;)

 • MrHyde

  @MEM z miłości? ;)

 • MEM

  @MrHyde "z miłości?"

  No, dokładnie. Jak Ruskie, które są jak Amor – latają gołe, strzelają do wszystkich i wmawiają im, że to z miłości. ;)

 • agnes1709

  @MrHyde Ten
    Powyżej przejrzał na oczy, ale chyba Hyde się boi, bo ryja nie widać👍

 • MIKEL71

  Straszne i smutne

 • agnes1709

  @MIKEL71 Bardzo.

 • MIKEL71

  @agnes1709 Niestety taką mamy władzę i rzeczywistość a nie  to co mówią w TVP