agnes1709

Aga z podlaskie
Wesoły ludzik z zielonej krainy, do której smutasy wstępu nie mają. :) ***************************************************************** "JEŚLI ISTNIEJE KSIĄŻKA, KTÓRĄ BARDZO CHCIAŁBYŚ PRZECZYTAĆ, ALE NIE ZOSTAŁA JESZCZE NAPISANA, TO MUSISZ NAPISAĆ JĄ SAM" - Toni Morrison. ***************************************************************** Kochających się śmiać i nie tylko zapraszam na: https://lol24.com/profil/StowarzyszenieAWN ***************************************************************** ZABRANIAM KOPIOWANIA I WYKORZYSTYWANIA UTWORÓW Z MOJEGO PROFILU BEZ MOJEJ ZGODY. *** Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
razem:   2 926 126
  • Użytkownik agnes1709

    @Gaba Bez nas już dawno byście wymarli, i tak jesteście zagrożonym gatunkiem :D Ani to nie upierze, ani  ugotuje, tylko że dobrze zrobi i może odkurzy czasem :lol2:Więc uważajcie, bo jak będziecie podskakiwać...  :lol2:

    30 maj 2020

  • Użytkownik agnes1709

    @Somebody Ja bym nie dotarła, JA? No wiesz? Porwałaś mi serce. :sad:Będę sie czołgać, a dolazę:D Przez góry, doliny, dołki, wyżyny... dolazę :P Głupawa w toku.

    30 maj 2020

  • Użytkownik agnes1709

    @KontoUsunięte No, i jeszcze wybredny. Ot, czasy nastali, okradli i jeszcze narzekali  :D  :cheers:

    30 maj 2020

  • Użytkownik agnes1709

    @Somebody O 7:30 Sue jedzie do wojska :lol2:  :smh: Ja nie wiem, co mi dziś, dawno nie było głupawy. Można wiersze pisać, o "O" i reżimie, kurwa, dożywotnio przyspawana:smh:

    30 maj 2020

  • Użytkownik agnes1709

    Zajebista część! I to tarmoszenie za sutek, aż się uśmiechnęłam :D Faceci to debile, to wiadomo od wiek wieków  :krzeslo:

    30 maj 2020

  • Użytkownik agnes1709

    @Iga21 Może być zaraz, tylko temat wrzuć :D

    30 maj 2020

  • Użytkownik agnes1709

    @Somebody Jakoś nie idzie. Ale było dziś otwarte przez 5 minut, to już jakiś początek. Poza tym taki ładny wierszyk wybabolowałam, a tu za grosz podziękowania  :armscrossed: :D Ja wiem, że to nie miało tak być ale samo tak wyszło :lol2:

    30 maj 2020

  • Użytkownik agnes1709

    @Iga21 Wiem. Brak pomysłów ma skutki uboczne :D

    30 maj 2020

  • Użytkownik agnes1709

    @Somebody O, to Darię będziesz pisać. Ona jest pyskata, a Twój sarkazm potrafi powalić na kolana. No, to już wiemy, co jest pięć! :lol2::dancing:

    30 maj 2020

  • Użytkownik agnes1709

    @Somebody Ale tam pusto, nikt pomysłów nie wrzucił. A jak się utopię, to będziesz kończyć; Ty, notabene, zrobisz to lepiej :P Iga Ci pomoże, i Duygu :D

    30 maj 2020

  • Użytkownik agnes1709

    @Somebody Ha, wiedziałam, że przegapiłaś powiadomienie. :lol2: Ale to nic, tu nie ma do czego lecieć,  suchoty takie :sad: Spróbuję coś dziś maznąć, bo zamysł jest, tylko jakoś ten zamysł nie wyłazi na kompa. Nie wiem, może jakieś elektrowstrząsy, czy cuś?

    30 maj 2020