Mój covid. - str 2/2

Dodano na Hydepark przez AnonimS, 31 postów, ostatni post 25 kwietnia

 • AnonimS
  · 9 lutego

  Dzień dobry. Witam po covidzie jeszcze się rozstajemy. Anonims

 • MrHyde
  · 23 lutego

  AnonimS

  AnonimS: Nawrócili towarzyszą generała to i może Ciebie się uda

  Nie będą sobie mną zawracać gitary. Ale jak zechcą, to nawrócą, nie mam co do tego najmniejszej wątpliwości. I nie omieszkają tego nagłośnić w internecie ;)

 • AnonimS
  · 23 lutego

  Tak samo w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia. :blackeye:

 • MrHyde
  · 23 lutego

  AnonimS

  AnonimS: Tak samo w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia.

  W przypowieści biblijnej jest chyba mowa o baranach i owczarni. ;)

 • MrHyde
  · 23 lutego

  Więc powtórzę: nie liczę na to, bo jestem nikim i w ogóle mnie nie ma, ale jak księża zechcą, to mnie nawrócą, tzn. zrobią ze mnie barana jak z Jaruzelskiego. ;)

 • AnonimS
  · 1 marca

  Też i o baranach. Jezus odpowiedział im przypowieścią:

  4 —Kto z was, mając sto owiec, nie zostawi dziewięćdziesięciu dziewięciu i nie szuka jednej, zaginionej na pustkowiu, tak długo, aż ją znajdzie? 5 A znalazłszy, kładzie ją na swoje ramiona i z radością 6 wraca do domu! Zaprasza wtedy przyjaciół oraz sąsiadów i mówi: „Cieszcie się razem ze mną! Znalazłem zgubioną owcę!”. 7 Zapewniam was, że w niebie jest większa radość z jednego zagubionego grzesznika, który się opamięta i wróci do Boga, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu prawych, którzy nie zbłądzili! . Nadal szpital.

 • MrHyde
  · 1 marca

  AnonimS

  AnonimS: Nadal szpital.

  Wyłaź stamtąd, bo się przyzwyczaisz! A kysz! ;) No, zdrowiej!

 • MEM
  · 2 marca

  AnonimS

  AnonimS: Zapewniam was, że w niebie jest większa radość z jednego zagubionego grzesznika, który się opamięta i wróci do Boga, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu prawych, którzy nie zbłądzili! . Nadal szpital.

  Trochę to ze strony nieba niesprawiedliwe pod adresem tych 99. Wychodzi na to, że lepiej być np. bandziorem –  bo po co się w takim razie umartwiać ;) – a potem wystarczy się, i to też pewnie czasami fałszywie, nawrócić. Jak na umoralniającą przypowieść tym wyjątkowym razem "Biblia" się nie popisała.

  AnonimS

  AnonimS: Nadal szpital.

  Zdrowia.

 • AnonimS
  · 2 marca

  Dzięki za życzenia. Jestem za szczepieniem

 • AnonimS
  · 5 marca

  Nadal szpital

 • AnonimS
  · 14 marca

  Jestem w domu.

 • AnonimS
  · 25 kwietnia

  23 kwietnia 2021r pierwsze szczepienie moje i żony szczepionką moderna. Trzy miesiące po covidzie. U mnie bezobjawowo, u żony po 24 h bardzo wysoką gorączką 39,2 . Zalecenie żeby do zbijania używać paracetamol. Dopiero dziś spadła Jej temperatura do 37.1. kolejne szczepienie na początku czerwca.

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto