Dzień dobry. Witam po covidzie jeszcze się rozstajemy. Anonims
Mój covid.
Dodano na Hydepark przez AnonimS, 22 postów, ostatni post 25 kwi 2021
· 9 lut 2021
· 9 lut 2021Nej. Miło usłyszeć taką dobrą wiadomość.

· 9 lut 2021Witaj życzę Ci zdrowia i szybciej do nas powrotu
· 9 lut 2021Miałem was nie informowac o chorobie ale ktoś będzie miał pytanie . Może komuś pomogę podjąć decyzję o liczeniu.
· 9 lut 2021A dlaczego miałeś nas nie informować?
· 9 lut 2021Bo to moja wewnętrzna sprawa .
· 9 lut 2021Cieszę się, że wróciłeś
· 10 lut 2021: Dzień dobry. Witam po covidzie jeszcze się rozstajemy. Anonims
Zdrowia

· 10 lut 2021Masz rację Alex . jeszcze się nie rozstajemy. Ale w ciągu 4 lat to druga moja śpiączka. A cowid potwierdziły testy. Najpierw chorobę. Potem wyzdrowienie
· 10 lut 2021Jak diagnozuje znajomy lekarz, grypa na sterydach.

· 11 lut 2021Cieszę się, że pan wrócił i trzymam kciuki, aby pan szybko wrócił do zdrowia! ✊
· 21 lut 2021: Cieszę się, że pan wrócił i trzymam kciuki, aby pan szybko wrócił do zdrowia! ✊
Dzięki. Wczoraj minął mi miesiąc w szpitalu.
· 22 lut 2021Są
· 22 lut 2021: Jest tam jakis klecha? Tzw. kapelan? https://kurierlubelski.pl/ksiadz-wykladowca-z-kul-twierdzi-ze-na-mszy-nie-mozna-zarazic-sie-koronawirusem/ar/c1-14887333
A że umywają ręce? Wiadomo od dawien dawna 
· 22 lut 2021🤔
· 23 lut 2021A ja Ciebie poinformowałem że są żebyś w godzinie śmierci mógł się nawrócić. Naw rócili towarzyszą generała to i może Ciebie się uda
· 23 lut 2021Nawrócił się zgodnie z porzekadłem "Jak śmierć u dupy to do pokuty?"
· 23 lut 2021Tak samo w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia.

· 1 mar 2021Też i o baranach. Jezus odpowiedział im przypowieścią:
4 —Kto z was, mając sto owiec, nie zostawi dziewięćdziesięciu dziewięciu i nie szuka jednej, zaginionej na pustkowiu, tak długo, aż ją znajdzie? 5 A znalazłszy, kładzie ją na swoje ramiona i z radością 6 wraca do domu! Zaprasza wtedy przyjaciół oraz sąsiadów i mówi: „Cieszcie się razem ze mną! Znalazłem zgubioną owcę!”. 7 Zapewniam was, że w niebie jest większa radość z jednego zagubionego grzesznika, który się opamięta i wróci do Boga, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu prawych, którzy nie zbłądzili! . Nadal szpital.
· 2 mar 2021Dzięki za życzenia. Jestem za szczepieniem
· 5 mar 2021Nadal szpital
Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż konto za darmo.