Ludzie na Lolu - str 2/2

Dodano na Hydepark przez agnes1709, 22 postów, ostatni post 29 czerwca

 • agnes1709
  · 4 lutego

  Chciałabym pogratulować Lolicie przekroczenia magicznych ośmiu tysiaków ludziów! :dancing::D

 • agnes1709
  · 26 czerwca

  MEM

  MEM:  cicha2591:  Oczywiście nie brakuje stulejarzy co potrafią tylko wysyłać zdjęcie swojej paly.... agnes1709:  cicha2591:  Oczywiście nie brakuje stulejarzy co potrafią tylko wysyłać zdjęcie swojej paly....Już nie ma, reakcja była szybka.  
  Ale tak swoją drogą jest to jakaś dyskryminacja... Zdjęcia gołych dziewuch to można tu wrzucać na tony i zero reakcji, a jakiś user się chciał pochwalić ptakiem, to mu fotę usunęli.

  No cóż... Widać kobiety mają więcej wdzięku i im się należy.😉

 • iskra957
  · 29 czerwca

  agnes1709

  agnes1709:  MEM:  cicha2591:  Oczywiście nie brakuje stulejarzy co potrafią tylko wysyłać zdjęcie swojej paly.... agnes1709:  cicha2591:  Oczywiście nie brakuje stulejarzy co potrafią tylko wysyłać zdjęcie swojej paly....Już nie ma, reakcja była szybka.  
  Ale tak swoją drogą jest to jakaś dyskryminacja... Zdjęcia gołych dziewuch to można tu wrzucać na tony i zero reakcji, a jakiś user się chciał pochwalić ptakiem, to mu fotę usunęli. No cóż... Widać kobiety mają więcej wdzięku i im się należy.😉


  Coś w tym jest @agnes1709. Prawdą jest jednak, że powinna być pewna równość, lecz chyba wiem o jakim przypadku mowa i to było krindżowe, i zgadzam się z reakcją jaka nastąpiła, zwłaszcza że zalewał w prywatnych wiadomościach swoim przyrodzeniem ten przypadek i to nie było smaczne. Jak chce sobie udostępniać na profilu, to niech to robi i komu to nie pasuje, niech omija szerokim łukiem jego profile.

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto