Legalnie a mimo to hejt

Dodano na Hydepark przez kryspin27, 49 postów, ostatni post 21 cze 2022

 • kryspin27
  · 12 lut 2022

  jestem w związku z nastolatką ( skończone 15 lat ) mimo że mam 35 lat , wiele osób to akceptuje ale wiele nas hejtuje , dlaczego ??

 • kryspin27
  · 12 lut 2022

  według prawa nas związek jest legalny

 • Margerita
  · 12 lut 2022

  Mówisz poważnie?

 • C10H12N2O
  · 13 lut 2022

  kryspin27

  kryspin27: według prawa nas związek jest legalny

  Mylisz pojęcia, wedle prawa to osoba pełnoletnia nie może być ukarana za stosunki płciowe z osobą powyżej piętnastego roku życia o ile ta wyraziła na to zgodę. Legalny związek = sformalizowany związek, jeżeli urząd stanu cywilnego bez rozprawy sądowej udzieli wam ślubu, to wtedy będzie on legalny, więc abyś mógł z nią zawrzeć taki związek musisz czekać jeszcze trzy lata, aby ona skończyła osiemnaście lat i aby jej podpis miał jakąkolwiek moc prawną. Co prawda zawsze możesz zawrzeć ślub cywilny w wyjątkowych okolicznościach gdy ona będzie z tobą w ciąży, ale to wtedy będzie musiała się odbyć sprawa sądowa, aby to sąd ocenił, czy aby na pewno ona nie padła ofiarą wykorzystania seksualnego czy też manipulacji i ostatecznie to sąd wyraża zgodę czy dla dobra dziecka możecie zawrzeć ślub cywilny i stworzyć rodzinę.

  Tylko większość tego rodzaju spraw, to kochający się ludzie, gdzie różnica wieku nie jest aż tak wielka. Natomiast wiek przyzwolenia, bardziej dotyczy wykorzystywania seksualnego nieletnich, albo nastoletnich pełnoletnich w stosunku do swoich dziewczyn, gdzie rodzice mogą mieć coś przeciwko ich związkowi, a sami zainteresowani mają się ku sobie.

  W tego rodzaju rozprawy, będziesz postrzegany przez sąd jako stary nieodpowiedzialny dziad, który ma przedwczesny kryzys wieku średniego i postanowił urobić sobie dziewczynkę, która spokojnie mogłaby być jego córką.

 • Iga21
  · 14 lut 2022

  Dziwisz się? Jesteś odniej starszy więcej niż dziewczę lat przezylo  A tak pozatym od kiedy tworzycie ten związek? Dziewczyna chociaż skończyła te 15 lat zanim on stał się "poważny"?

 • MEM
  · 14 lut 2022

  kryspin27

  kryspin27: jestem w związku z nastolatką ( skończone 15 lat ) mimo że mam 35 lat , wiele osób to akceptuje ale wiele nas hejtuje , dlaczego ??

  Nie wdając się w jakąkolwiek ocenę tego związku, bo to inny temat, a skupiając tylko na tym, o co pytasz. Hejt na Was jest, bo ludzie zawsze hejtują to, co w jakiś (dowolny) sposób odstaje od "ogólnie przyjętych norm" (i nie ma znaczenia, czy same te normy są dobre, czy złe). Jako zwierzęta stadne, mamy to niejako wpisane w naszą "naturę". Czyli tak w zasadzie to normalne ludzkie zachowania (też nie oceniając tu, czy w tym wypadku są słuszne, czy nie są) i nie ma się co temu dziwić, że się pojawia. Zostaje wyrobić sobie na to grubą skórę.

 • agnes1709
  · 15 lut 2022

  [quote=Iga21]Dziwisz się? Jesteś odniej starszy więcej niż dziewczę lat przezylo  " Rozjrbałaś system!!! :przytul:  :danss:

 • MrHyde
  · 15 lut 2022

  Iga21

  Iga21: Dziwisz się? Jesteś odniej starszy więcej niż dziewczę lat przezylo  A tak pozatym od kiedy tworzycie ten związek? Dziewczyna chociaż skończyła te 15 lat zanim on stał się "poważny"?

  agnes1709

  agnes1709: [quote=Iga21]Dziwisz się? Jesteś odniej starszy więcej niż dziewczę lat przezylo  " Rozjrbałaś system!!!  

  Oj tam. Dziewczę dojdzie pod dziewięćdziesiątkę i różnica wieku przestanie robić wrażenie. I się skończą hejty. ;)

 • MEM
  · 15 lut 2022

  MrHyde

  MrHyde:  Oj tam. Dziewczę dojdzie pod dziewięćdziesiątkę i różnica wieku przestanie robić wrażenie. I się skończą hejty.

  Hejt się nigdy nie kończy. Tylko teraz jest na niego, że bałamuci dziecko, a potem będzie na nią, że chce dziadkowi majątek wydrzeć. ;) Zawsze się znajdzie kij.

 • MrHyde
  · 15 lut 2022

  MEM

  MEM: Zawsze się znajdzie kij.

  Nawet na dziadulka Ratzingera, o czym ostatnio ćwierkają ratyzbońskie wróble ;)

 • AlexAthame
  · 15 lut 2022

  Też jestem w długoletnim związku. Mam 63 a ona 13. Kochamy się i nikt nas nie hejtuje. Ma śliczne brązowe oczy i ma na imię Wisienka. Jedyne co mi czasem przeszkadza, że przynosi myszy z dworu. Zwykle martwe, ale nie zawsze.

 • MrHyde
  · 16 lut 2022

  AlexAthame

  AlexAthame: Też jestem w długoletnim związku. Mam 63 a ona 13. Kochamy się i nikt nas nie hejtuje. Ma śliczne brązowe oczy i ma na imię Wisienka. Jedyne co mi czasem przeszkadza, że przynosi myszy z dworu. Zwykle martwe, ale nie zawsze.

  :bravo:

 • MEM
  · 16 lut 2022

  MrHyde

  MrHyde: Nawet na dziadulka Ratzingera, o czym ostatnio ćwierkają ratyzbońskie wróble

  Aż tak Ci go żal? :) Przecież to funkcjonariusz instytucji, którą obwiniasz o wszystko co najgorsze. ;)

 • MrHyde
  · 16 lut 2022

  MEM

  MEM: Aż tak Ci go żal?  Przecież to funkcjonariusz instytucji, którą obwiniasz o wszystko co najgorsze.

  Żal? Ani trochę. Tylko mu zazdroszczę i kibicuję jak najwierniejszy fan. ;)

 • MEM
  · 16 lut 2022

  MrHyde

  MrHyde: Żal? Ani trochę. Tylko mu zazdroszczę i kibicuję jak najwierniejszy fan.

  Zazdrościsz? Toż to jakieś skłonności do masochizmu... ;)

 • MrHyde
  · 16 lut 2022

  MEM

  MEM: Zazdrościsz? Toż to jakieś skłonności do masochizmu...

  rozszyfrowałaś mnie ;)

 • MEM
  · 16 lut 2022

  MrHyde

  MrHyde: rozszyfrowałaś mnie

  :lol2:

  No widzisz – trzeba było księdzem zostać, to może byłbyś dziś na miejscu "dziadulka Ratzingera" i kijów byś miał na grzbiecie do woli. Albo, na kościelnej emeryturze, sołtysem byś został (taaaaka kariera... ;)), jak jeden z biskupów. ;)

 • MrHyde
  · 16 lut 2022

  MEM

  MEM:  No widzisz – trzeba było księdzem zostać.

  Widzisz, była poważna przeszkoda w zostawaniu księdzem: w czasach szkolnych interesowało mnie wszystko, tylko nie duszki. Z roku na rok coraz bardziej miałem księży za idiotów. To dopiero byłby masochizm, gdybym spróbował zostać jednym z nich. ;)

 • MEM
  · 16 lut 2022

  MrHyde

  MrHyde: Widzisz, była poważna przeszkoda w zostawaniu księdzem: w czasach szkolnych interesowało mnie wszystko, tylko nie duszki. Z roku na rok coraz bardziej miałem księży za idiotów. To dopiero byłby masochizm, gdybym spróbował zostać jednym z nich.

  A to w takim razie jest to przykład błędów w systemie edukacji. Gdyby była ona inna, może już na tym szkolnym etapie uświadomiłaby Ci, że rzecz nie w "duszkach", a w tym, co poeta określał mianem "rzędu dusz". ;) Może i większość księży to faktycznie idioci, ale nie ci z nich, tacy jak "radiowiec z Torunia", którzy – w przeciwieństwie do nas: naiwnych, którzy myśleli, że "nauka to potęgi klucz" ;) – zawczasu to zrozumieli.

 • MrHyde
  · 16 lut 2022

  MEM

  MEM: A to w takim razie jest to przykład błędów w systemie edukacji. Gdyby była ona inna, może już na tym szkolnym etapie uświadomiłaby Ci, że rzecz nie w "duszkach", a w tym, co poeta określał mianem "rzędu dusz".  Może i większość księży to faktycznie idioci, ale nie ci z nich, tacy jak "radiowiec z Torunia", którzy – w przeciwieństwie do nas: naiwnych, którzy myśleli, że "nauka to potęgi klucz"  – zawczasu to zrozumieli.

  Radiowiec-hejtowiec? Pozwólmy wrócić dyskutantom do początku dyskusji - o hejcie ;)

 • C10H12N2O
  · 16 lut 2022

  MrHyde

  MrHyde:  (...) Pozwólmy wrócić dyskutantom do początku dyskusji - o hejcie

  Nie o hejcie, tylko o tym, że Pan Krzysztof z Żyrardowa jest zdziwiony faktem, iż ludzie nie pochwalają jego związku z koleżanką jego córki. Zakładając oczywiście, że to co napisał jest prawdą ;)

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto