Co byście tu zmienili? - str 14/24

Dodano na Hydepark przez Ciafu, 478 postów, ostatni post 12 mar 2018

 • Ciafu
  · 22 cze 2014

  Użytkownicy! Pytanie do was. Co WY byście zmienili na lol'u? Może wersja mobilna? Albo brak  reklam? Piszcie, napewno trafi się coś fajnego :D Są osoby, które spędzają tutaj dużo czasu, więc widzą jakieś błędy lub coś im przeszkadza. Do dzieła! :D

 • Redakcja
  · 10 kwi 2015

  Kiepskie opowiadania - Jak to działa?
  Poczekalnia to miejsce, gdzie opowiadanie czeka na wasze opinie. Moderatorzy akceptują opowiadania sugerując się głównie oceną i komentarzami użytkowników (została dodana nowa funkcja dla zalogowanych "Czy to opowiadanie powinno zostać opublikowane?";). Opinie naszych ulubieńców: Lena3003, nienasycona, Coori, gemma, xnobodyperfectx, nemfer, Palmer, GokuBadBoy mają najwyższy priorytet. Jeśli komuś się nie podoba opowiadanie, to proszę to wyrazić. Inaczej kiepskie opowiadanie z plusami i komentarzami "pisz dalej, super!" zostanie zaakceptowane. Opowiadania takie jak ogłoszenia, gorzkie żale i inne pierdoły, są odrzucane/usuwane od razu. Opowiadania staramy się akceptować cyklicznie po kilka, żeby nie przepchnąć nowych w głąb listy.

  BTW
  Używanie wielu loginów równolegle jest niedozwolone.

  Dziękujemy za uwagę :)

 • MrHyde
  · 10 kwi 2015

  "inne pierdoły"? Nie chcę nikogo obrazić, robić gó..burzy ani narzucać się z nieinteresującymi nikogo opiniami, ale może warto byłoby sprecyzować ten termin, żeby w końcu było jasne, co tu wolno, a czego sobie Redakcja/Właściciel nie życzy. Nie zaszkodziłby też jasny i klarowny regulamin tzw. opowiadań umieszczony w widocznym miejscu.  
  Dziękuję za okazany szacunek i za uwagę.  

  BTW
  Czy dobrze zrozumiałem, że opowiadania w formie monologu zaczynające się od słów "Gorzko żałuję, że" oraz zawierające frazę "przeto ogłaszam wszem i wobec" są od teraz zabronione?  

  BTW 2:
  Co jest dozwolone w rubryce "inne"? Pytam z przenajczystszej ciekawości.

 • Redakcja
  · 10 kwi 2015

  MrHyde

  MrHyde: inne pierdoły

  Jeśli chodzi o ogłoszenia, gorzkie żale i inne pierdoły, to chodzi o treści nie będące opowiadaniami.

  MrHyde

  MrHyde: Co jest dozwolone w rubryce "inne"?

  Mając na uwodzę dział nadrzędny opowiadania, w kategorii "inne" są dozwolone treści będące dalej opowiadaniami, nie pasującymi do pozostałych kategorii.

 • MrHyde
  · 11 kwi 2015

  A co z felietonem?

 • nienasycona
  · 11 kwi 2015

  MrHyde, cieszę się,  że poruszyłeś ten temat, bowiem ja mam z felietonami na tej stronie problem. Odkąd się zarejestrowałam, zamieszczono naście,  dzieścia, dzieści (nie chce mi się liczyć) tekstów w tej kategorii. Tylko pięć jest felietonami. Reszta to relacje, wpisy w pamiętniku. Same w sobie są dobre, ciekawie napisane, ale to nie felietony. I, moim zdaniem, to właśnie te opowiastki powinny być umieszczane w kategorii "inne".

 • MrHyde
  · 11 kwi 2015

  Przede wszystkim felieton to nie opowiadanie. Co więcej, to jest forma literacka wprost stworzona dla wyrażenia tego, co na sercu leży bez uciekania się do fikcji. Co, jeśli nie "ogłoszenia, gorzkie żale i inne pierdoły" może w ogóle być tematem felietonu? Czy ktoś z Olimpu raczy to wytłumaczyć? Tylko proszę bez tekstów typu "Nikt nie będzie ci poświęcał swojego czasu, tylko dlatego, że czegoś nie rozumiesz".

  BTW i a propos głównego tematu tego wątku:
  Kiedy zostanie przywrócona możliwość kopiowania tekstów z wiadomości prywatnych?

 • Redakcja
  · 11 kwi 2015

  Tak, zgadza się, kategoria felietony to nie opowiadania, została dodana całkiem niedawno na prośbę użytkowników. To był duży błąd, nieprzemyślany, kategoria nie pasuje do działu opowiadania. Kategoria zniknie tak samo szybko, jak się pojawiła, a możliwe "opowiastki" zostaną przeniesione. To wynik tego, że chce się wszystkim dogodzić.

  MrHyde

  MrHyde: Kiedy zostanie przywrócona możliwość kopiowania tekstów z wiadomości prywatnych?

  Chyba wszyscy chcemy, żeby prywatne wiadomości, pozostały prywatne. Nie wiemy, czy to spodoba się Twoim znajomym, że w ogóle kopiujesz jakieś "wasze" prywatne wiadomości... ale to już kwestia lojalności. Uprzedzę pytanie, nie czytamy prywatnych wiadomości. Jest ich masa, na bieżąco przybywa... tak dużo, że automat do spamu się zawiesza :rotfl:. Planowane jest skrócenie czasu archiwizacji.

  MrHyde

  MrHyde: Tylko proszę bez tekstów typu "Nikt nie będzie ci poświęcał swojego czasu, tylko dlatego, że czegoś nie rozumiesz".

  Przeprosiny pisz użytkownikom osobiście, a nadużycia w serwisie zgłaszaj nam osobiście. Wszyscy będą zadowoleni, nie rób, jak trafnie określił użytkownik, gównoburzy w miejscu publicznym.

  Co do naszego czasu, nikt nam za to nie płaci, pieniądze z reklam nie wystarczyłby nawet na opłacenie świadczeń. Każdy ma swoje życie, pracę i obowiązki. Uszanuj to  ;)

 • nienasycona
  · 11 kwi 2015

  MrHyde, będę szczera,  zgadzam się z treścią tamtego Twojego tekstu, ale i on felietonem nie był:)
  Redakcjo, sam pomysł z felietonami uważam za bardzo dobry, szkoda tylko, że felietonów w felietonach na lekarstwo. I to takie pipetą odmierzane:). Korespondencja moja z MrHydem była czytana na bieżąco,  bo i zmiany bezpośrednio z niej wynikające wprowadzane były na bieżąco:)
  Uśmiecham się do wszystkich i ponownie proszę o rozważenie mojej prośby związanej z enterem;)

 • MrHyde
  · 11 kwi 2015

  Bzdura! Nazwanie czyjejś wypowiedzi "gównoburzą" jest chamskim wypadem, mającym na celu nie rzeczową krytykę, a obrażenie drugiego użytkownika serwisu. Z mojego punktu widzenia, jest jest niedopuszczalne i od moderatora oczekiwałbym akurat piętnowania takich zachowań, a nie powtarzania tych samych inwektyw w korespondencji prywatnej. Proszę to potraktować jako odpowiedź na pytanie "Co byście tu zmienili?"

  To samo dotyczy nazywania nadsyłanych tekstów "pierdołami". Chcecie mieć dobry content, to szanujcie tych, którzy chcą się czymś z wami podzielić. To moja druga skromna rada.  

  Trzecia: "Ogłoszenia, gorzkie żale i inne pierdoły" na temat reklam, finansów i życia, możecie zachować dla siebie. Cudzą pracę i obowiązki ja akurat bardzo szanuję, ale, wybaczcie, nie interesują mnie ani wasze finanse, ani to, co robicie w wolnym czasie.

  A co się tyczy prywatności korespondecji, wyraziłem się chyba dosyć jasno (choć lakonicznie) prywatnie i nie widzę potrzeby, by rozwijać tutaj ten temat. Nawiasem mówiąc, w sprawie odczytu naszej korespondencji mam podobne odczucia co Nienasycona.

 • Redakcja
  · 11 kwi 2015

  nienasycona

  nienasycona: Uśmiecham się do wszystkich i ponownie proszę o rozważenie mojej prośby związanej z enterem

  Również się uśmiechamy, na dniach będzie enter  :wstydnis:

 • tede
  · 11 kwi 2015

  a odpowiedzi w komentarzach, też będą?

 • Lena3003
  · 11 kwi 2015

  Ja bym jeszcze dorzuciła tzw. "oznaczanie" w komentarzach - by pojawiały się powiadomienia, jeżeli "ktoś o nas wspomniał" :)

 • GokuBadBoy
  · 11 kwi 2015

  No dobrze. Zazwyczaj nie udzielam się w tego typu dyskusjach i szczerze mówiąc, aż do wczoraj, nie zaglądałem do Hydeparku. Jednak, skoro już zostałem uznany przez Redakcję, godnym miana jednego z ulubieńców (szok), to pozwolę sobie wyrazić swoją "priorytetową" opinię.
  Moim skromnym zdaniem rozmowy prywatne, powinny pozostać prywatne. Nie bardzo rozumiem jaki sens miałaby taka inwigilacja?
  Kolejną sprawą jest ten nieszczęsny enter. Dużo łatwiej prowadzić konwersację, jeśli nie musimy się bawić w naciskanie przycisku "wyślij", a jedynie enter, który, jak mniemam, dla każdego z nas jest bardzo instynktowny.
  Najważniejszą kwestią, dla mnie osobiście, jest automatyczne odrzucanie pisaniny osób, które nie potrafią uszanować języka, którym się posługują. Nie chodzi mi o błędy, gdyż te zdarzyć się mogą każdemu. Chodzi mi o zwyczajne olewactwo. Ale to tylko moja opinia.

 • nienasycona
  · 11 kwi 2015

  Redakcjo, ślicznie dziękuję:):):)

 • nemfer
  · 11 kwi 2015

  Ha... Skoro "koncert życzeń" się rozpoczął... Bierzecie pod uwagę mobilnych?? Jakąś aplikacja by sie przydała :D
  Na telefonie niezbyt pojmuje sensu "entera"

 • GokuBadBoy
  · 11 kwi 2015

  To ja proponuję jeszcze jakiś kurs "radzenia sobie z krytyką" :D

 • nienasycona
  · 11 kwi 2015

  Nemfer, promyczku, ja mam enter w telefonie:-D

 • nemfer
  · 11 kwi 2015

  Słoneczko to co Ty masz za tijefon że Ci sie taki wielgachny entr zmieścił??

 • nienasycona
  · 11 kwi 2015

  Siamsiuńga:) Ale koniec,  bo spamujemy, a to nieładnie:). Jak mnie nie będzie w komentarzach, to znaczy, że spaliły mnie na stosie obrończynie analfabetyzmu:) Pozdrawiam, póki dycham:)

 • xnobodyperfectx
  · 11 kwi 2015

  GokuBadBoy

  GokuBadBoy: To ja proponuję jeszcze jakiś kurs "radzenia sobie z krytyką"

  Podbijam. C':

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto