Duże.

erotyka : Duże.
enklawa25

zamieścił fotkę , 1136x1600 - 112 kB w kategorii erotyczne.

15 komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

 • wram

  Duże cudeńka, ile zabawy, pieszczot super :p  :napalony:

 • Helen57

  Cudowne.....

 • MadziusiA

  Fajne ma cycuszki mamusia 😁😁

 • Historyczka

  @enklawa25 piszesz, że nagie... a tymczasem tu dyskusję wzbudza zdjęcie z ubraną kobietą... ja uważam, że gdy jesteśmy odpowiednio ubrane - możemy być bardziej podniecające niż nagie... :)

 • enklawa25

  @Historyczka masz rację. Kobieta rozebrana do połowy ukrywająca co nieco wzbudza u nas większe podniecie wtedy działacie na naszą wyobraźnie. Bardzo lubię kobiety które nie pokazują wszystkiego od razu kocham jak kobieta jest tajemnicza. Uwielbiam kobiety za to czego nie widać chodzi mi o intelekt i charakter

 • jacek795

  @Historyczka taka sukienka jak na zdjęciu w połączeniu z tak apetycznymi kształtami robi większy efekt niż byłaby naga, mniaaaaaammmm...

 • enklawa25

  Widzę że wzbudzam dyskusję tą fotką

 • VeryBadBoy

  @enklawa25, fota wzbudza wyobraźnię, to i dyskusje się pojawiają :)

 • enklawa25

  @VeryBadBoy cieszę się bardzo z tego powodu. Serdecznie zapraszam do dalszej zabawy

 • VeryBadBoy

  @enklawa25, kto wie, może coś z Tego się urodzi :)

 • Historyczka

  Przede wszystkim byłabym zawstydzona... ale przyznaję, że też podniecona... no i w głowie buzowałyby mi fantazje... :)

 • VeryBadBoy

  @Historyczka, czy jakaś jedna fantazja wybijałaby się na tle innych?

 • enklawa25

  @Historyczka nagie ciało kobiece sprawia że my mężczyźni nie możemy logicznie myśleć i zrobimy dla kobiet  
  Wszystko  

 • Historyczka

  @VeryBadBoy hmmm zapewne ta Twoja

 • VeryBadBoy

  @Historyczka, Tego się spodziewałem, Pani Profesor :)

 • Historyczka

  @enklawa25 piszesz, że

 • Historyczka

  Wyobrażam sobie co bym czuła idąc przez park, nie mając pod tą sukienką ani biustonosza ani majteczek...

 • VeryBadBoy

  @Historyczka. mniemam, że mieszankę niepokoju, zawstydzenia...ale i podniecenia.

 • Historyczka

  @VeryBadBoy dokładnie

 • Historyczka

  @KontoUsunięte :)

 • Historyczka

  No tak... brak stanika ułatwiłby im zadanie... :)

 • VeryBadBoy

  @Historyczka, zdecydowanie :D. Ale czego się nie robi, by się choć trochę ochłodzić w upalne lato.

 • Historyczka

  @VeryBadBoy doskonale! Ależ pastwiono by się nade mną! Ależ bym się osłuchała epitetów...

  Dekolt niechybnie sprowokowałby ich do tyleż stanowczych co i intensywnych działań wobec mojego biustu...

 • VeryBadBoy

  @Historyczka, dekolt oraz brak stanika...tylko dorodne kształty przebijające się przez cienką sukienkę.

  No, chłopaki by sobie poużywali. Ale myślę, że Pani historyczka też by skorzystała, będąc tak długo spragnioną uczucia wypełnienia i spełnienia. :)

 • Historyczka

  @VeryBadBoy :)

 • VeryBadBoy

  @Historyczka,  ;)

 • Historyczka

  @VeryBadBoy Doskonała fantazja! Niewątpliwie odchodziłabym z tego miejsca bardzo powoli... niechybnie niezwykle uwodzicielsko starałabym się kręcić pupą...  

  Byłabym podniecona już na wstępie samym faktem, że zapomniałam założyć majtek!

 • VeryBadBoy

  @Historyczka, jest i dalsza część tej historyjki. Będąc już blisko domu, idziesz spokojnie przez park. nagle ktoś dopada Cię od tyłu, dłonią zatyka Ci usta. Na niemal gołych pośladkach, przykrytych tylko cienkim materiałem czujesz twardą erekcję, wchodzącą w rowek. Drugą rękę wsadził pod sukienkę, jadąc po udach w górę, aż dotarł do cipki. Całą łapą ją potarł, rozcierając wilgoć. Dostrzegasz przerażonym wzrokiem również drugiego napastnika. Taszczą Cię w gęste krzaki.
  - Ależ jesteś mokra. Ładnie to tak drażnić facetów, Ty napalona suko? - słyszysz cedzone przez zęby słowa do ucha.
  Próbujesz odpowiedzieć, ale jego dłoń wciąż tkwi na ustach. Rzuca Cię na ziemię. upadasz na kolana na brudną ziemię. Odgarniasz włosy z twarzy, spoglądasz wyżej, widzisz ich stojących nad Tobą z uśmieszkami na twarzy, rozpinają spodnie. Nie możesz się ruszyć.
  - Ja...nie chciałam...jest gorąco, tak mi chłodniej...nie kazałam wam patrzeć... - dukasz, starając się jeszcze wyjść z opresji.  
  - Zamknij się, bezwstydna dziwko. Teraz zostaniesz ukarana - odparł drugi.  
  Wyjęli swoje kutasy ze spodni, były duże, nabrzmiałe, żylaste, czerwone główki wyglądały, jakby miały pęknąć od ciśnienia krwi.
  - Bierz ją od przodu...w końcu masz żonę - powiedział jeden do drugiego.
  Jeden stanął przede mną, a drugi za mną, popchnął mnie do przodu, przez co nachyliłam się, wypinając mocno tyłek. Czułam jak sukienka podciągnęła się mocno. Klęknął za mną, zarzucił mi ją wyżej na plecy. Teraz widział cały mój goły tyłek, miał go tylko dla siebie. Szarpnęłam się jeszcze raz, z a nadzieją, że przez ich opuszczone spodnie do kolan nie dadzą rady mnie dogonić. Jednak ten z tyły złapał mnie za ręce, wykrzywiając mi je na plecy. Krzyknęłam.
  - Zatkaj jej usta, by się nie darła - powiedział ten z tyłu.
  Nagle do moich rozwartych ust wtargnęła gruby kawał mięsa, posuwając się do przodu i tyłu. Przed oczami miałam jego podbrzusze, trzon penisa, i owłosione, ciężko wiszące dyndające się  jaja.
  Poczułam, jak z tyłu coś naciska na moją rozgrzaną kobiecość. Nagle, bez ostrzeżenia wsuwa się mocno, aż czuję jego jądra na udach. Gdybym mogła, krzyknęłabym z rozkoszy, a tak tylko coś mruknęłam na zaciśniętym przez me pełne usta fiucie. Wszystkie moje punkty w mej cipie były teraz drażnione przez pękatą główkę napastnika.
  - Ależ ona jest mokra, jak suka w rui - stwierdza z podnieceniem w głosie - wszedłem jak w masło.
  - Daj jej wycisk. Za to, że tak nas dręczyła - odpowiada drugi.
  - O tak, tak wypieprzymy szmatę, że nie nie będzie myślała o takich zabawach przez miesiąc.
  Zaczęli mnie rżnąć, jeden w usta, drugi w cipę od tyłu, słychać było tylko plaskanie mojej cipki, rozbryzgującej soki na jego uda i jaja, oraz obijanie się moich pośladków o podbrzusze oraz dźwięki dławienia się penisem. Moje kolana piekły przez twarda ziemię, wykręcone ręce do tyłu także. Ale było mi tak dobrze, jak chyba nigdy.

 • Historyczka

  @VeryBadBoy doskonałe! jesteś mistrzem!

 • VeryBadBoy

  @Historyczka, bez przesady...ale dziękuję. To tylko zarys. Można też by dodać opisy, jak ugniatają jej piersi przez sukienkę, drażnią sutki, uwalniając je potem spod materiału. Jak chcesz, możesz dodać wykorzystać ten pomysł, takiego spacerku, bo dobrze Ci wychodzi opisywanie takich zdarzeń. Pomyślałem sobie, że bohaterka mogła by też, siedząc wcześniej siedząc na ławce, zdjąć buty machając wolno nagą stópką, podkręcając tym jeszcze bardziej gęstą, erotyczną sytuację.

 • Historyczka

  Dość podobny widok Very Bed Boyu przewinął mi się przed oczami... zwłaszcza te moje nabrzmienie sutków przebijających przez materiał powoduje moje zawstydzenie...

 • VeryBadBoy

  @Historyczka, mi po chwili pojawił się obraz jeszcze bardziej wyuzdany...ponownie miejsce publiczne, ubrana jest Pani skromnie, niewinnie, niewyzywająco na pierwszy rzut oka - cienka, letnia sukienka w kwiaty sięgająca kolan, ale znów bez biustonosza. Siadając na ławce, podwija się wyżej, pokazując białe, gładkie nogi. Kilku mężczyzn siedzi na ławkach na przeciw. Zakładając nogę na nogę widać, że nie założyła Pani majtek. Sytuacja powtarza się kilka razy, nabrzmiałe wargi stają się bardziej wyeksponowane, miło ocierają się o uda, gdy zmienia pani pozycję nóg. Mężczyźni zerkają,wpierw nieśmiało, potem wręcz niecierpliwie oczekują, aż znów nogi się rozchylą przy zakładaniu nogi na nogę. Udaje Pani, że nie dostrzega tego, ale czuje n sobie palący wzrok, ich niespokojne wiercenie się, poprawianie spodni w kroku. Po pewnym czasie Pani wstaje, sutki stoją niesamowicie mocno, wydawać by się mogło chcąc niemal rozerwać wypukły przód sukienki na wylot, celując w Panów. Odchodzi Pani niespiesznie, kręcąc tyłkiem. Soki z cipki ściekają po nogach.

 • VeryBadBoy

  @Historyczka, wracając do domu, nie możesz się doczekać, gdy wreszcie będziesz mogła zaspokoić się swoim wibratorem. Ale nie spieszysz się, lubisz przeciągać ten moment, pobudzając się mocniej, wyobrażając sobie wydarzenia sprzed chwili, co Ci mężczyźni czuli, patrząc na Ciebie, na Twą wilgotną cipkę, co by Ci zrobili, gdyby mogli Cię mieć...przystajesz przy jednej z witryn sklepowych, bowiem gdybyś szła dalej, przez pocieranie ud o kobiecość, niechybnie byś szczytowała. Czujesz, jak pulsuje, jak coraz więcej śluzu się z niej wydobywa. Lekki wiaterek, wchodzący pod poły sukienki lekko ją chłodzi, ale i drażni jeszcze bardziej.

 • Historyczka

  @VeryBadBoy Doskonała fantazja!

 • Historyczka

  och VerBadBoy - Ty chyba rzeczywiście jesteś Bardzo Złym Chłopcem... Zawsze, gdy jestem w tak cienkiej, wręcz prześwitującej sukience, bez biustonosza, intensywniej czuję na sobie wzrok mężczyzn...

 • VeryBadBoy

  @Historyczka, czasem jestem niegrzeczny, szczególnie budzą się mroczniejsze instynkty przy takich widokach.  
  Wyobraziłem sobie Ciebie...cienka, prześwitująca sukienka do kolan, gorący dzień...lekkie porywy wiaterku, odsłaniające ponętne uda...powodujący lekką gęsią skórkę, nabrzmienie sutków, ich kształt przebijający się przez materiał...Twój opuszczony z zawstydzenia wzrok pod wpływem wpatrywania się  mężczyzn/ Niektórzy są z żonami, partnerkami, ale nie potrafią się powstrzymać przed zerkaniem, z trudem ukrywając rosnące podniecenie. Ci samotni gapią się nieskrępowanie.

 • Historyczka

  @VeryBadBoy dokładnie...

 • VeryBadBoy

  Piękna dziewczyna, trochę jakby smutna, zamyślona, prowokacyjna...zaraz, zaraz, o czym ja piszę, przecież te cycki niżej, wow! :O

 • Historyczka

  Panowie, ależ zdawkowe odpowiedzi... liczyłam, że coś rozwiniecie. Np. jakie to powinny być dekolty? Co w nich wam najbardziej odpowiada...? Czy wykończone koronką? Czy gdy wystaje rąbek wykwintnego materiału stanika...? :)

 • VeryBadBoy

  @Historyczka, wystający biustonosz raczej kojarzy mi się z niechlujstwem. Chociaż oczywiście zależy, jaki to stanik i na kim "leży". Osobiście preferuję widoki kobiet bez tego elementu, jak na zdjęciu powyżej. Zdaję sobie sprawę, że nie zawsze wszędzie jest to możliwe, ale latem można dostrzec. Wtedy krew krąży szybciej, a wyobraźnia pracuje.  :)

 • Historyczka

  @VeryBadBoy no proszę...

 • Historyczka

  Wy chyba panowie lubicie tego typu dekolty w sukienkach?

 • enklawa25

  @Historyczka masz rację

 • nanoc

  @Historyczka Ależ tak, ależ oczywiście - super widok :napalony:

 • Historyczka

  @enklawa25 dlaczego tak zdawkowo? :)

 • Historyczka

  @enklawa25 dlaczego tak zdawkowo? :)

 • enklawa25

  @Historyczka co tu ukrywać uwielbiam kobiece piersi. Uwielbiam pieszczoty