Godzilla nadchodzi

rysunek : Godzilla nadchodzi

1 komentarz

 
 • Radek StopCovid1984

  Zabawne ale straszne tak naprawdę...zobaczcie proszę petycję odważnych lekarzy którzy opierają się medycznemu terrorowi fałszywej pandemii !  
  Oto słynny otwarty LIST LEKARZY,  
  bo są tacy którzy wiedzą że pandemia jest fałszywa...heelooo ludzkie barany ?

  A "szczepionka" to po prostu syntetyczny patogen, zatem:
  Wake up Neo, wake the f**k up zanime będzie za późno !

  Tak, bestia nadchodzi... Ale cofnie sie gdy Ty, tak wlasnie Ty, ośmielisz sie powiedziec wreszcie : NIE :

  listlekarzy pl

  List otwarty polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do polskich władz oraz mediów

  5.10.2020r

  "Obecne zarządzanie kryzysowe stało się całkowicie nieproporcjonalne do zagrożenia i powoduje więcej szkody niż dobra.

  Wzywamy do zakończenia nieuzasadnionych epidemiologicznie działań i natychmiastowego przywrócenia normalnych, demokratycznych zasad funkcjonowania Państwa, struktur prawnych, wszystkich naszych swobód obywatelskich oraz przestrzegania praw człowieka.

  "Lekarstwo nie może być gorsze niż problem" to teza, która obecnie jest bardziej istotna niż kiedykolwiek wcześniej w historii. "

 • merlin

  @Radek StopCovid1984 ""Obecne zarządzanie kryzysowe stało się całkowicie nieproporcjonalne do zagrożenia i powoduje więcej szkody niż dobra."
  To jest krytyka nieudolności ( głupoty) rządzących a nie nawoływanie do nieszczepienia. Nie przypisuj swoich dziwnych poglądów, lekarzom. ;)

 • MEM

  @Radek StopCovid1984 "bo są tacy którzy wiedzą że pandemia jest fałszywa..."

  Wiedzą? A skąd? Cały świat się dał oszukać, a tylko garstka – bez żadnych badań w tym temacie, nie mówiąc o dostępie do jakichkolwiek tajemnic na dowolny zresztą temat – z których przynajmniej część pewnie w życiu nosa nie wyściubiła poza swoje ciepłe papucie w domku (i z których, na 142 lekarzy, 35 nie jest w ogóle lekarzami, a za takich się fałszywie podaje, – nie wiedziałeś o tym, o tak, rzekomo, "samodzielnie myślący"? :p – a wśród całej reszty jest raptem 1 specjalista chorób zakaźnych i 1 epidemiolog, przy czym ten spec od chorób zakaźnych, to akurat ten oszołom – Martyka; cała reszta środowiska lekarskiego i naukowego – a więc ponad 99,9% – twierdzi coś dokładnie przeciwnego do nich, i w odróżnieniu od nich, ma na to multum dowodów), nie dała... Za dużo filmów o superbohaterach się naoglądałeś i chyba zacząłeś wierzyć, że są one prawdą... Wot, "samodzielne myślenie"... :lol2:

  "heelooo ludzkie barany?"  

  He, he..., wcisnęli gościowi kit w żywe oczy, bazując na jego niewiedzy, głupocie, lub na obu tych rzeczach, i powiedzieli, że jak nie uwierzy, to jest "ludzkim baranem" i nie "myśli samodzielnie"... No to zaczął w bzdury wierzyć i dzięki temu może podbudować swoje ego tym, że przecież jest lepszy od innych, bo "myśli samodzielnie". Czyli całość tego mechanizmu opiera się na tym, że mu to, że "myśli samodzielnie" powiedzieli, sam by przecież na to, że myśli, przy tej swojej "samodzielności", nie wpadł... :rotfl:

 • merlin

  @MEM Wiesz Marto! Nie wiem gdzie on w przytoczonym fragmencie listu wyczytał, że lekarze nawołują do nieszczepienia.
  Ja tam widzę krytykę niczym nie uzasadnionych  obostrzeń, nijak nie mających się do realiów, Chaosu we wprowadzaniu różnych dziwnych zarządzeń itp. ;)

 • MEM

  @merlin "Nie wiem gdzie on w przytoczonym fragmencie listu wyczytał, że lekarze nawołują do nieszczepienia."

  Bo to nie jest w przytoczonym fragmencie, ale w tym liście jednak temat szczepionek się znajduje.