Znów kulsony ścigają za bałwana...

polityka : Znów kulsony ścigają za bałwana...

Paranoja... Tylko patrzeć obozów reedukacyjnych za obrazę "umiłowanego przywódcy i jedynie słusznej partii"...

A swoją drogą, jakim deklem trzeba być, by nadgorliwie podejmować się takich zadań, jakie ostatnio regularnie wypełnia tzw. policja, i nie zauważać w tym niczego złego ani idiotycznego.

MEM

zamieściła fotkę , 600x651 - 70 kB w kategorii polityka. Tagi: #bałwan #PiS #policja #Suwalki #transparent

1 komentarz

 
 • MrHyde

  Hasło musiało być mega-nieparlamentarne, skoro wszystkie litery zastąpiono gwiazdkami. Na ogół wystarcza jedna gwiazdka: g*wno, k*rwa, ch*j itd. A tu aż 8 gwiazdek. ;)

 • MEM

  @MrHyde "Hasło musiało być mega-nieparlamentarne, skoro wszystkie litery zastąpiono gwiazdkami."

  Ktoś napisał w jednym z komentarzy pod tym demotywatorem, że "komendant hasło na transparencie odczytał z gwiazd". :rotfl:

  Ale tak po prawdzie to się nie ma z czego śmiać. Nie dość, że wróciliśmy do PRL-u i jego absurdów, to jeszcze może się nam to nawet gorzej niż PRL skończyć, gdy już dotrzemy do polskiej wersji Północnej Korei.

 • MrHyde

  @MEM "wróciliśmy do PRL-u" optymistka z Ciebie. Wyrwać się z PRL-u 1980-ych to kwestia góra paru lat. Ale myśmy wrócili do innej epoki. Czyżbyś już nie pamiętała, jak 2 lata temu odzyskiwaliśmy niepodległość,a raptem 5 miesięcy temu wygrywaliśmy bitwę warszawską? Oj, do wyjścia z komunizmu to jeszcze daaaaleka droga. ;)

 • MEM

  @MrHyde "Czyżbyś już nie pamiętała, jak 2 lata temu odzyskiwaliśmy niepodległość,a raptem 5 miesięcy temu wygrywaliśmy bitwę warszawską? Oj, do wyjścia z komunizmu to jeszcze daaaaleka droga."

  Mówisz, że to znów potrwa 70 lat? ;) Oj, żebyś nie wykrakał...