Zmiana przy korycie

polityka : Zmiana przy koryciearrow_back_ios_newarrow_forward_ios

Czemu tak jest? Bo jest to nie tylko tolerowane, ale do tego jeszcze zawsze się znajdą zideologizowani idioci o podwójnych standardach, dla których najważniejszym nie jest systematyczne tępienie każdej takiej patologii, tylko to, czy tę patologię tworzą "swoi" z "wyznawanej" partii (bo wtedy to jest według nich "cacy" ), czy "obcy" z dowolnej "wrogiej" (bo wtedy to jest "be" ). W efekcie jak nie kaczy "bolszewicki" zamordyzm, to rządy "volksdeutscha", a jak nie któreś z tych dwóch, to coś innego, podobnego w praktyce. A potem jest po narodzie wycie, że bieda i że to, co się z ludźmi w tym kraju stanie (a mogą stać się różne rzeczy – możecie mieć nawet z dnia na dzień powtórkę z II wojny światowej i okupacji, a obrazki z tego widzicie w mediach codziennie od ponad 2 lat), zależy od kogoś tam, kto rządzi w Waszyngtonie, Berlinie, w kacapowie, Pekinie czy gdzieś tam. Ludzie sobie sami kręcą na siebie bat, tolerując i przyklaskując każdej politycznej patologii.

MEM

zamieściła fotkę , 1080x770 - 79 kB w kategorii polityka. Tagi: #polityka #PO

2 komentarze

 
 • VeryBadBoy

  Delikatnie mówiąc, przykre to jest. W wielu przypadkach wyborcy tamtej strony zaschowuja się tak, jakby przemalowana sekta smoleńska lub Klub "Gazety Polskiej"...dramat, nie dostrzegając róznych patologii, zaklinając rzeczywistość.

  6 maja

 • MEM

  @VeryBadBoy "Delikatnie mówiąc, przykre to jest. W wielu przypadkach wyborcy tamtej strony zaschowuja się tak, jakby przemalowana sekta smoleńska lub Klub "Gazety Polskiej"...dramat, nie dostrzegając róznych patologii, zaklinając rzeczywistość."

  Tak, dokładnie tak... Gorliwie przyklaskują i bronią tych wszystkich patologii tylko dlatego, że jej sprawcami są ci, którzy należą do popieranej opcji politycznej. Na ślepo, właśnie "po sekciarsku".

  6 maja

 • MrocznyPasazer

  Każdy kto czyta jest uśmiechnięty. Prawda?

  6 maja

 • MEM

  @MrocznyPasazer "Każdy kto czyta jest uśmiechnięty. Prawda?"

  Bardzo...  

  Ja się nie spodziewałam niczego dobrego po Tusku i tej całej skundlonej reszcie, PiS, za wszystko co wyprawiał przez ostatnie 8 lat i realną groźbę wprowadzenie dyktatury, trzeba było odsunąć od władzy, ale to, co Platforma&Co wyprawiają, odkąd dorwali się do władzy, po prostu przechodzi pojęcie. I zanosi się, że przez cztery lata będą nas doić, blokując pod szwabskie dyktando wszelki rozwój kraju, aż doprowadzą do tego, że ludzie oddadzą władzę z powrotem PiS lub komuś jeszcze gorszemu i możemy się wtedy tego, co przyjdzie po PO, już nie pozbyć. I tak w kółko z deszczu pod rynnę. Szlag człowieka trafia.

  6 maja