Specjalny kociołek dla "Putlera"

polityka : Specjalny kociołek dla "Putlera"

;)

MEM

zamieściła fotkę , 550x533 - 55 kB w kategorii polityka i rysunkowe. Tagi: #piekło #barszcz #Ukraina #Putin #Rosja #wojna

2 komentarze

 
 • Wołodia

  Ja perdole, ale słaby poziom humoru. Prosto ze śmierdzącej piwnicy trolla MEM-a...
  Oj zjadłoby się taką ciepłą zupkę, ale nie ma kto ugotować trollowi, bo samotnik własnej zatęchłej piwnicy żyjący ze socjalu nie potrafi gotować...

 • Lucek123

  @Wołodia beka z ciebie gościu xDD. Skoro masz problem do MEM-a to po co wchodzisz na jej profil :shrug: poza tym zachowujesz się jak typowy ruski troll. Wypad do Rosji frajerze :p masz, to dla ciebie :fuckyou:

 • user222020

  @Lucek123 Marna prowokacja MEM-a pod przykrywką anonimowego Lucek123 :rotfl:

 • Lucek123

  @user222020 xDDDDD Ubawiłem się do łez :smiech2: udowodnij mi, że jestem MEM-em ruski trollu :smiech2: i to że MEM to moje prawdziwe konto :lol2: beka z ciebie gościu xDDDDD

 • user222020

  @Lucek123 Trochę ci zajęła analiza mojej wypowiedzi. Teraz robisz to dla zmyłki, żeby ludzie zgłupieli, bo tak szybko się przelogowywałeś (łaś) między kontami to teraz dałeś (dałaś) sobie kilka dni na odpowiedź... :D na jednego "cfaniaka" przypada inny bystrzak :rotfl:

 • Lucek123

  @user222020 lol. Ale bełkot xDD. Ty nadal mi NIC NIE udowodniłeś. Beka z ciebie gościu. I co z tego, że musiałeś czekać kilka dni na moją odpowiedź? :lol2: ja nadal NIE widzę dowodu MEM=Lucek123 :smiech2: weź już nie kompromituj :D dzięki twojemu tekstowi uśmiałem się do łez xDDDDDD. Ale się ciebie łatwo trolluje xDDD :lmao:

 • user222020

  @Lucek123 Tylko MEM/Hyde dawali mi łapki w dół a teraz jeszcze Lucek123. Teraz sobie dałeś (MEM/Hyde) dwie łapki w górę. Ale ludzie piwnicy muszą się dowartościowywać łapkami w górę z własnych kont...nie będę pisał, że to śmieszne, bo to określenie niskich lotów...twoje wyczyny MEM/Hyde są żałosne i żenujące jak całe to nazywanie ludzi trollami/onucami czy jeszcze jakimiś tam przywiezionymi przez ciebie z dalekiej Syberii innymi określeniami. Bez odbioru Sasza. Nie wysilaj się na elaborat. Już tu nie zajrzę. Melduję wykonanie zadania Władkowi,  Matiemu, Joe Bidonowi, Emanuelowi, Sholzowi/Scholzemu i Johnosonowi.  :D  :rotfl:

 • Lucek123

  @user222020 lol. Ale bełkot. W tym momencie sam siebie zaorałeś. I co z tego, że dostajesz łapki w dół od MEM i MrHyde :shrug: i tak i tak nie udowodnisz mi, że Lucek123=MEM/MrHyde, no bo niby w jaki sposób miałbyś to zrobić :shrug: ta twoja "odpowiedź" mnie gigarozbawiła.
  "Nie wysilaj się na elaborat. Już tu nie zajrzę." Lol. XDDDDDDD To ty zacząłeś tą idiotyczną dyskusje, więc ci w tym momencie odpisuje po raz ostatni. Ty sam zacząłeś truć mi dupę i teraz masz pretensje, że ci odpisuje xDDDDDDD. Lol.
  To ty przestań nonstop wypisywać o jednym i tym samym temacie. Koniec końców nie udowodniłeś mi, że Lucek123=MEM/MrHyde, tak więc 1:0 dla mnie. Nie chce mi się pisać cały czas o jednym i tym samym temacie z jakimś randomowym kolesiem na jakieś niszowej i zapomnianej stronce internetowej, no bo nie mam czasu na tego typu pierdoły. Szczerze? Nawet nie wiem kto to jest MEM i MrHyde i nie chce tego wiedzieć.
  Bez odbioru głupolu :fuckyou: XDDDDDD
  Rozbawiłeś mnie do łez. Jesteś gigazabawnym trollem xDDDDD

 • Lucek123

  @user222020 tak totalnie na koniec. Ten twój wysryw "Tylko MEM/Hyde dawali mi łapki w dół a teraz jeszcze Lucek123. Teraz sobie dałeś (MEM/Hyde) dwie łapki w górę. twoje wyczyny MEM/Hyde są żałosne i żenujące" to jest to gówno a nie dowód na to, że Lucek123=MEM/Hyde. Zawsze ktoś inny może dać ci łapkę w dół. Nie tylko i wyłącznie MEM/Hyde. Widać, że nie pomyślałeś o tego typu rzeczy pisząc ten absurdalny bełkot xDDD :smiech2:

 • agnes1709

  Szkoda zatruwać taką smaczną zupę. Chuja to w kwasie trzeba wykąpać, a zupkę zjeść na toast :D

 • MEM

  @agnes1709 "Szkoda zatruwać taką smaczną zupę. Chuja to w kwasie trzeba wykąpać, a zupkę zjeść na toast :D"

  True. :)  
  Ale zupki zawsze można zrobić więcej, :) a przecież nie chodzi o to, żeby go raz dwa rozpuścić i po (jego) bólu, tylko, żeby się męczył... ;)