Schodki

polityka : Schodki

Warszawa, 10.9.2021

MrHyde

zamieścił fotkę , 960x518 - 56 kB w kategorii polityka.

1 komentarz

 
 • MEM

  Przydałoby się, żeby ten "pomnik" po prawej był równy temu po lewej. Górą pomiędzy nimi dałoby się belkę i byłoby gdzie wieszać przedstawicieli kaczej władzy.  

  Co dziesiątego każdego miesiąca po kilku, aż do wyczerpania zapasów. ;)

 • agnes1709

  @MEM Zasoby odnawialne, zaraz nowe gówno wylezie :barf:

 • MEM

  @agnes1709 "Zasoby odnawialne, zaraz nowe gówno wylezie"

  To wtedy gotowa konstrukcja będzie jak znalazł. ;)

  Poza tym nawet te "zasoby odnawialne" mają chyba jakiś instynkt samozachowawczy. :) Obecnie robią, co chcą (i to nie tylko ci z PiS-u, każda władza jest w sumie bezkarna), bo wiedzą, że im nic za to nie grozi. Daleko nie szukając, Braun (cokolwiek złego by o nim nie myśleć) powiedział ostatnio Niedzielskiemu, że będzie wisiał, i zaraz siedli na niego równo bez wyjątku wszyscy. Bo już nawet tylko takie potencjalne zagrożenie powoduje, że strach jednak im w oczy zajrzał (niekoniecznie wynikający z zapowiedzi, że Konfederacja kiedyś będzie wieszać konkurencję, ale choćby z obawy przed powtórką z losu Adamowicza, gdy wkurzony lud posłucha kogoś i "weźmie sprawy w swoje ręce" ). A skoro to działa, bo o siebie się boją, to jak by działało, gdyby co roku choćby tylko kilku najgorszych dla przykładu zawisło... Mogłoby się nawet okazać, że taki np. Suski z mety by inteligencji nabrał (albo choć rozumu na tyle, by się do władzy nie pchać). ;)

  BTW. Suski całkiem nieźle maluje. Strach się bać, jak sobie człowiek wspomni, że jednego malarza w początkach XX wieku nie przyjęli do wiedeńskiej ASP i poszedł w politykę. ;)
  Też zresztą ładnie malował.