Przesłuchanie

polityka : Przesłuchanie

Komisariat policji w Moskwie. Spisywanie zeznań zatrzymanej przed ambasadą Ukrainy. Inkryminowany czyn, jak sądzę: próba położenie kwiatka w publicznym miejcu.
Pozdro dla Konfederacji, Glińskiego, Bąkiewicza i reszty "pridurków" Putina.

MrHyde

zamieścił fotkę , 720x960 - 70 kB w kategorii polityka.

1 komentarz

 
 • MEM

  "Pozdro dla Konfederacji, Glińskiego, Bąkiewicza i reszty "pridurków" Putina."

  Otóż to. Jak pozwolimy, oni nam bardzo chętnie zorganizują taki sam reżim.

 • Polak11

  @MEM Na, co pozwolimy? Nikt nam takiego reżimu nie wprowadzi a na pewno nie ruskie. My jesteśmy przecież w NATO a 5 punkt paktu brzmi następująco:

  "Strony zgadzają się, że zbrojna napaść na jedną lub więcej z nich w Europie lub Ameryce Północnej będzie uznana za napaść przeciwko nim wszystkim i dlatego zgadzają się, że jeżeli taka zbrojna napaść nastąpi, to każda z nich, w ramach wykonywania prawa do indywidualnej lub zbiorowej samoobrony, uznanego na mocy artykułu 51 Karty Narodów Zjednoczonych, udzieli pomocy Stronie lub Stronom napadniętym, podejmując niezwłocznie, samodzielnie jak i w porozumieniu z innymi Stronami, działania, jakie uzna za konieczne, łącznie z użyciem siły zbrojnej, w celu przywrócenia i utrzymania bezpieczeństwa obszaru północnoatlantyckiego.

  O każdej takiej zbrojnej napaści i o wszystkich podjętych w jej wyniku środkach zostanie bezzwłocznie powiadomiona Rada Bezpieczeństwa. Środki takie zostaną zaniechane, gdy tylko Rada Bezpieczeństwa podejmie działania konieczne do przywrócenia i utrzymania międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa."

  I skoro my należymy do NATO i się zobowiązujemy do obrony innych to ja również tej obrony oczekuję. Uważam, że dodatkowo powinna być jakaś wspólna armia UE. Łatwiej coś takiego finansować czy korzystniej kupić sprzęt dla takiej grupy. Niech z każdego kraju UE będzie średnio po 30-50 tysięcy wojska na potrzeby takiej armii to nawet Rosja nie miałaby czego tu szukać.