Pierwszy raz od nastania kaczyzmu pasek TVP mówi prawdę.

polityka : Pierwszy raz od nastania kaczyzmu pasek TVP mówi prawdę.
MEM

zamieściła fotkę , 600x484 - 54 kB w kategorii polityka i demotywatory. Tagi: #TVP #telewizja #pasek #Ukraina #wojna #prawda

3 komentarze

 
 • agnes1709

  Szkoda tylko, że musiało dojść do tragedii, żebyśmy się takiego paska doczekali :sad:

 • MEM

  @agnes1709 "Szkoda tylko, że musiało dojść do tragedii, żebyśmy się takiego paska doczekali :sad: "

  Otóż to. :sad:

 • Matełusz

  Jak się cieszę, że Polska jest taką potęgą, że możemy sobie kpić z Ruskich. Oby w zamian za to zuchwalstwo nie spadła jakaś atomówka na Polskę. A jeżeli już zapadnie taka decyzja to poproszę wszechmocnego, żeby to był adres tych debili z sejmu :exclaim:

 • MEM

  @Matełusz "Oby w zamian za to zuchwalstwo nie spadła jakaś atomówka na Polskę."  

  To nie jest zuchwalstwo – kacapia to kolos na glinianych nogach.  

  A co do ataku jądrowego. Nie powinno to mieć miejsca. Co prawda rosyjskie doktryny zakładały, że można by było postraszyć Zachód atakiem atomowym na jakieś miasto w mniej ważnym państwie Europy, ale teraz, z powodu wściekłości Zachodu na Ruskich, to się najprawdopodobniej zmieniło. Uderzenie atomem na któreś z miast Środkowej czy Wschodniej Europy nie przyniesie Ruskim nic poza ewentualną, jądrową już, odpowiedzią, na taki atak i to przy poparciu już całego świata. Czyli jeśli Rosja chciałaby wykorzystać broń jądrową, to właściwie zostaje jej tylko jedna możliwość – zmasowane uderzenie na zachodnie potęgi nuklearne. Ale po Ruskich wtedy też tylko dziura w ziemi zostanie.  

  A konwencjonalne siły rosyjskie jakie są – to już widać. To jest dno dna na poziomie co biedniejszych państw trzeciego świata.

  Natomiast zanosi się, że teraz będą robić zmasowane ataki rakietowe na ukraińskie miasta, licząc na to, że takim terrorem zmuszą Ukraińców do kapitulacji (co zresztą dowodzi, że konwencjonalne siły rosyjskie już leżą i po prostu została Ruskim ostateczność). Zanosi się też, że nie tylko będą używać Gradów, ale niestety także i TOS-ów. I jeśli TOS użyją, to będzie niewyobrażalnie duża liczba ofiar po ukraińskiej stronie przy niewiarygodnie wielkich cierpieniach tych ludzi.

  Zachód musi uderzyć. Już teraz. Zanim kacapstwo te TOS-y odpali. Trzeba natychmiast przyjąć Ukrainę do NATO, wejść tam "w obronie członka sojuszu" i zniszczyć wszystko, co Ruscy tam posłali. Wtedy się Ruscy – najprawdopodobniej, o ile "fiutinowi" faktycznie nie odbiło do reszty – cofną.

  I nie ściągać z nich sankcji. Nigdy. Rosję trzeba zmusić do upadku, nawet gdyby mieli tam masowo wyzdychać z głodu. Potem rozbić to na małe państewka i odebrać broń nuklearną. Póki jest szansa. Bo jeśli Zachód jej nie wykorzysta, za 10 czy 20 lat będzie powtórka z rozrywki i może być znacznie gorsza w skutkach.

 • Matełusz

  @MEM Większość ruskich nie chce wojny i tym ludziom tak samo należy się szacunek i zrozumienie jak tym, którzy uciekają czy walczą za Ukrainę. Jakbyś chciała mordować w imię nie wiem czego tych, którzy nie są winni tego konfliktu to masz te same metody jak ten, który tą wojnę zaczął. A może ty byś chciała pozdychać z głodu? Może pis jeszcze walnie z milion podatków, że faktycznie nawet na miskę ryżu nie będzie i będziesz musiała sobie pyknąć kilka dzieci, żeby dostać pieniążki z "kieszeni pis"?
  Nie wiem skąd się biorą takie chore pomysły u ludzi, ale z takim myśleniem to faktycznie ludzkość sama się wykończy i nie potrzebuje meteorytu jak dinozaury.  
  Niech masowo wyzdychają z głodu- Mao, Józef i Adolf byliby z ciebie dumni MEM-ie :bravo:

 • MEM

  @Matełusz "Większość ruskich nie chce wojny i tym ludziom tak samo należy się szacunek i zrozumienie jak tym, którzy uciekają czy walczą za Ukrainę."  

  Nie.  

  Wiesz, Niemcom też się przestała wojna podobać, gdy im bomby zrównały z ziemią miasta, a armia padła pod Stalingradem. I co z tego? Trzeba było myśleć wcześniej.  

  Ktoś ten kacapski reżim popierał i nadal popiera, nie? A zatem jest współwinny stanowi rzeczy. To nie Putin siedzi teraz w czołgach i równa z ziemią miasta ukraińskie rakietami, zabijając i raniąc tysiące cywilów (BTW, to jest zbrodnia wojenna), wywlekając dzieci z domów i rozstrzeliwując, tylko taki właśnie kacap, co to rzekomo "nie chce wojny i należy mu się szacunek".

  Jest wojna i to jest wróg. I tyle. Gówno mu się należy i może nawet zdychać (w dowolnej formie). Nie ma znaczenia, czy ma mundur i wydawał rozkazy, czy nie ma i ich tylko "słuchał i wykonywał". I im prędzej wystarczającą ilość ich szlag trafi, tym szybciej się to skończy, a tylko to się liczy.

  A głodne kawałki na temat litowania się nad nimi to możesz niedorozwiniętym opowiadać. W moim przypadku sobie daruj. I powiewa mi, co o mnie z tego powodu myślisz.

 • MEM

  @Kemot123 "mam nadzieję, że wiesz że przeciętni Rosjanie NIE chcą tej wojny. Rosjanie, którzy protestują przeciwko wojnie na Ukrainie są ARESZTOWANI."

  Ilu? Niecałe 7000 na ponad 140 milionów? To jest gigantyczna przepaść między jednymi a drugimi pokazująca proporcje w tym narodzie.

  Chcącemu nie dzieje się krzywda. Chcą być traktowani jak ludzie? To sprawa jest prosta – niech obalą reżim i powywieszają swołocz. Nie? To są tak samo winni jak ci, którzy teraz mordują ukraińskich cywili.

  "Lol. Masz mentalność rodem z Korei Północnej jeśli komuś życzysz śmierci głodowej."

  A czego mam życzyć? Żeby może bezkarnie zrobili to samo w przynajmniej krajach Środkowej Europy, co np. w Syrii, czy teraz na Ukrainie? Tam się mentalnie nic nie zmieniło od czasów rewolucji październikowej. Jeśli pozwolimy im na wygraną, skończymy w taki sam sposób jak np. Polacy na terenach zajętych w 1939 przez ZSRR. I trzeba zrobić wszystko, żeby to nie miało miejsca. A w takim układzie to, co się z nimi stanie, nie jest nawet najmniejszym zmartwieniem. Dlatego powtórzę: jak dla mnie mogą wyzdychać. I trzeba cisnąć w każdy możliwy sposób, by to się stało jak najszybciej, oraz zrobić wszystko, by się to państwo rozpadło, bo tylko wtedy przestanie być zagrożeniem.

  PS. Poza tym podobno miałeś się do mnie nie odzywać (sam chciałeś), nie? To spadaj.

 • MrHyde

  Jak mówi poeta, każdy zegar pokazuje 12 dwa razy na dobę. ;)

 • MEM

  @MrHyde "Jak mówi poeta, każdy zegar pokazuje 12 dwa razy na dobę."

  True. :) Ale, że się takie coś kaczej TV zdarza raz na x lat, to trzeba to zaznaczyć w kalendarzu. ;)