Na bieżni

polityka : Na bieżni

W czwartek rząd zdecydował o zamknięciu siłowni, klubów fitness i basenów. Od soboty w Warszawie trwają protesty spowodowane tą decyzją. Tymczasem jedna z krakowskich siłowni ogłosiła, że zmienia się w "Kościół Zdrowego Ciała", w którym można odpłatnie testować sprzęt.

1 komentarz

 
 • MEM

  "Tymczasem jedna z krakowskich siłowni ogłosiła, że zmienia się w "Kościół Zdrowego Ciała", w którym można odpłatnie testować sprzęt."

  Jak u Barei. :lol2: Do tego jeszcze jakaś domowa ekspresowa pielgrzymka ileś tam kilometrów wokół stołu w pokoju biegusiem i do lata naród kondycję będzie miał jak ta lala... Polakom wystarczy czegoś zakazać i zaraz się zaczyna kombinowanie, jak to obejść, a zakazana rzecz staje się narodowym hobby. ;)

 • Indragor

  @MEM No tak, lata praktyki w obchodzeniu różnych bzdurnych przepisów. Szczególnie tak się dzieje, gdy ludzie nie widzą sensu w zarządzeniu lub gdy nie mają śladu zaufania, do tych, co przepisy wydają. I tu rodzi się pytanie, czy możemy ufać naszemu rządowi?

 • MEM

  @Indragor "No tak, lata praktyki w obchodzeniu różnych bzdurnych przepisów."

  Ale za to jaka piękna, wielopokoleniowa, tradycja. ;)  

  "I tu rodzi się pytanie, czy możemy ufać naszemu rządowi?"

  Ufać (jakiemukolwiek, a już zwłaszcza kaczemu) rządowi? Prędzej uwierzę w to, że deszcz jest suchy i pada z dołu do góry. W końcu jak suchar mawiał: gdy rząd ludziom powiedział: "chcemy waszego dobra", to ludzie zaczęli chować swoje dobra. ;)