Już niedługo?

polityka : Już niedługo?
MEM

zamieściła fotkę , 1024x932 - 200 kB w kategorii polityka. Tagi: #TV #telewizja #TVPiS #PiS #prezes

3 komentarze

 
 • agnes1709

  Amen! :D

 • MEM

  @agnes1709  

  ;)

 • MrHyde

  „To wątek bardzo osobisty, ale jako wspólnota Kościoła żyjąca nauką Chrystusa mamy prawo, by dziękować za to życie śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego i prezesa Jarosława Kaczyńskiego w kategoriach ludu Bożego, który cieszy się, że w nim od tylu lat żyją takie osoby. To nasz obowiązek dziękować Panu Bogu za nich” [19.6.2021. cytat z księdza arcybiskupa profesora, tego od plagiatu primaaprilisowego artykułu o kronice Śmiechomira i cycatych żonach Mieszka I]

 • MEM

  @MrHyde  

  Ale wspólnota kościoła niech sobie dziękuje za obu kaczorów i błogosławione łono, które Adriana wydaliło (czy jakoś tak ;)) do woli. Gorzej, że cały naród też będzie musiał odklęczeć swoje.

 • merlin

  Kto wie czy to nie nasza NARODOWA przyszłość. :devil:

 • MEM

  @merlin "Kto wie czy to nie nasza NARODOWA przyszłość."

  Się śmiej... A potem trzeba będzie jak u Kima przed plutonem pod ścianą stanąć, za to, co się po cichu oglądało przemycone przez granicę na płytkach.  

  Anyway. Dopóki mi nie zabiorą internetu i książek (ostatnio sobie kupiłam dwa kartony, aż się kurier zasapał, a ja nie wiem, kiedy to przeczytam... no ale musiałam :)) a do czeskiej granicy jest blisko, to mi mogą nagwizdać. ;) Telewizora nie mam od tak dawna, że zaczynam zapominać, od kiedy. Niech się modli, buląc abonament, ;) "ciemny lud, który wszystko kupi".