Co to jest?

polityka : Co to jest?
MrHyde

zamieścił fotkę , 227x187 - 7 kB w kategorii polityka i technologia.

2 komentarze

 
 • agnes1709

  Nowa konstytucja RP?:lol2: A zrośnięte paluchy wiadomo, czemu ;)

 • MEM

  Nie wiem, co to jest, ale wygląda, jakby facet miał dwa palce zrośnięte (czyżby zdjęcie Kopacz w Moskwie, które Anonim w ślad za propagandą wrzucał, było jednak manipulowane?).

 • MrHyde

  @MEM Zgadza się. Internety znęcają się nad zdjęciem z filiżanką, to ja sobie zerkłem na zdjęcie ze zwłokiem w czarnym worze.

  Że to fejki, to jasne od pierwszego spojrzenia. Pani Kopacz jeżeli jest lekarką, to wie, do czego służą rękawiczki ochronne i najpóźniej na etapie zajęć w prosektorium na pierwszym roku studiów wyrobiła nieoduczalny nawyk zdejmowania rękawiczek, kiedy przestają być potrzebne. Nie mówię już o podstawowej zasadzie BHP, że zarazków ze skażonego pomieszczenia/stołu (tam, gdzie trzeba było założyć rękawiczki) nie wynosi się na korytarz.

  No, chyba że w polskich szpitalach obowiązują inne zasady BHP. Jak słyszę czasami prorządowych i antyrządowych (tych szurów od Pospieszalskiego) lekarzy, zaczynam podejrzewać, że tak jest w istocie. Że maseczek i rękawiczek nie zakładają przed operacją, tylko po, jeśli w ogóle. I zaczynam rozumieć, skąd się mogą brać tajemnicze szpitalne zakażenia wirusem zapalenia wątroby. Ale że pani Kopacz jednak nie jest z PiSu, nie mam odwagi dopuścić myśli, żeby była aż taką ignorantką, jak ją pokazują fejkowe focie TVP. ;)

 • MrHyde

  @MEM Pytanie "co to jest" dotyczy białego przedmiotu. Czy to jakiś fikuśny laptop, czy plik kartek w jakimś celu przyciętych wzdłuż jednego boku?

 • MEM

  @MrHyde  

  To też jest niezłe: ;)
  facebook. com/GSatyra/photos/a.289453401423263/1371531483215444/

 • MEM

  @MrHyde "Pytanie "co to jest" dotyczy białego przedmiotu. Czy to jakiś fikuśny laptop, czy plik kartek w jakimś celu przyciętych wzdłuż jednego boku?"

  Nie mam pojęcia. Wygląda mi na tekturowe teczki, ale głowy bym sobie za to nie dała uciąć.

 • MrHyde

  @MEM  
  ww  w.facebook.  
  com/GSatyra/photos/p.1371928289842430/1371928289842430/?type=3

 • MEM

  @MrHyde  

  "Ciemny lud" nie takie rzeczy kupował. ;)