Tęcza

polityka : Tęcza«»

"Tęcza": to pismo dla dzieci reklamowane przez ultrakatolicką "Niedzielę". Pedalska tęcza!

MrHyde

zamieścił fotkę , 735x511 - 119 kB w kategorii polityka i dzieciaki.

1 komentarz

 
 • AnonimS

  Nudzi Ci się ?  :P to.nie chodzi p tęczę tylko o tych co ją zawłaszczyli i co chodząc z nią promują. Zestaw na tak  :)

 • MrHyde

  @AnonimS Nudzi. Wyjątkowo napiszę brzydko: o chodzących promujących pier...pisz. Bo chyba nie masz na myśli kryptogejów z gazety "Niedziela", którzy na tym samej stronie ww, na której promują "Tęczę", "promują" też wymyśloną przez siebie "ideologię lgbt", opatrując tekst o "brutalnych atakach na kościół" - babam! - tęczą. Spasibo za zestaw. ;)

 • MrHyde

  @AnonimS Zresztą, widzę i wieszczę, jak pięciolatek patriotyczny w piaskownicy napier-dzieła pięciolatkę katolicką za tę "Tęczę". Zaorzecie się własnym pługiem, nac-kibol-klerycy.

 • AnonimS

  @MrHyde nie przesadzasz? Dzieci się uczy tolerancji. Z tego co widzę wokoło nikt nie nastawia dzieci . Ci co chodzą w marszach i ci co w kontrmarszach mówię o agresywnych zachowaniach to extrema. Po wyborach powinno ucichnąć. W mojej ocenie ( subiektywnej ) LGTB nie powinno profanować symboli w które ludzie wierzą. A ci co rzucają kamieniami i koktajlami Mołotowa to nie chrześcijanie . Mogą nosić krzyże, różańce ale to nie ma nic wspólnego z nauką Biblii i Jezusa.

 • MrHyde

  @AnonimS nie przesadzam, tylko przepowiadam. Nie mów, że nie wierzysz przepowiedniom ;) Możesz zrobić eksperyment. Załóż koszulę w kolorowe paski i nieświadom chryji wokół tęczy (tej z Pl. Zbawiciela) przejdź się po mieście, koło stadionu Legii na przykład albo Wisły, jeślibyś się przechadzał po Krakowie. ;)

 • MrHyde

  @AnonimS Czy kawalerowie (stan cywilny) w koloratkach mówiący jak pan biskup białostocki Wojda bezpośrednio przed Marszem Równości: "Non possumus, nie możemy się na to zgodzić! Nie możemy pozwolić, aby wyśmiewano wartości dla nas najświętsze i bezkarnie obrażano nasze uczucia religijne", wiedząc do kogo mówi - do krypto- i niekryptonacjonalistów, zwolenników PiSu i in. narodowej prawicy/lewicy (tego kontyngentu nie brakuje w kościele), ma coś wspólnego z waszym Jezusem?

 • MrHyde

  @AnonimS Przesadzam? A słyszałeś o Waszym katolickim przykazaniu/zakazie: nie oczerniaj (w bardziej oficjalnym, nieco archaicznym tłumaczeniu "Nie będziesz mówił fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu twemu". A może się niepotrzebnie czepiam, jeżeli geje i lesbijki nie są "bliźnimi" prawdziwych Polaków-katolików?

 • AnonimS

  @MrHyde każdy jest bliżnim Ty też.😃. Ważne jak to się interpretuje. Można się sprzeciwiać ideologii LGTB ( bo to nie chodzi o związek dwojga ludzi) ale o próbę zmiany systemu wartości społecznych i rodzinnych ale od tego są pokojowe manifestacje jeśli ktoś musi to robić na ulicy . Albo poprzez głosowanie. Najciekawsze żądanie to temat adopcji. Nikt nie zabrania gejom czy lesbijkom wychowywać własne dzieci . Ale po co rodzić jak można wziąć już urodzone.

 • MrHyde

  @AnonimS Możesz mi wyjaśnić, co to jest ta ideologia lgbt?  Jest na rynku jakis podręcznik albo monorgafia kogoś z twórców tej ideologii? Jakiś artykuł z tezami?

 • MrHyde

  @AnonimS Jedziesz po bandzie. Znam inną grupę społeczną rozmnażającą się bynajmniej nie płciowo. To księża. Po co rodzić, jak można zbałamucić już urodzone?

 • AnonimS

  @MrHyde nie jadę. Ksieza pedofile dla mnie są nie do przyjęcia.  Powoinni wylatywac po udowodnieniu winy z kapłaństwa a jako ludzie pelniacy funkcję zaufania spolecznego podlegać szvzegolnie surowej karze zgodnie z paragrafami KK. Tak samo jak rodzice, nauczyciele czy inne osoby dopuszczajace się przestepstw wobec dzieci.

 • AnonimS

  @MrHyde profesor Jan Hartman tak to definiuje. "Hartmana nie pozostawiają wątpliwości. To "uniwersalność płciowa", wychowywanie dzieci przez pary homoseksualne czy publiczne "manifestowanie miłości".

  "Nie istnieje jeden uniwersalny model bycia mężczyzną ani bycia kobietą. Występują tu różnice historyczne i kulturowe, a także różnice w obrębie tego samego społeczeństwa"
  "Potrzeba życia w prawnie usankcjonowanym związku oraz pragnienie posiadania i wychowywania dzieci nie zależy od orientacji seksualnej, która nie powinna stanowić tu przeszkody"
  Większość heteroseksualna nie doznaje żadnego uszczerbku ani straty, gdy prawa do zawierania małżeństw przyznawane są także osobom żyjącym w parach jednopłciowych. Za oparte na uprzedzeniach uważamy też twierdzenie, że dzieci wychowywane przez pary jednopłciowe są przez ten fakt pokrzywdzone.
  Domagamy się, aby szkolnictwo publiczne wzięło na siebie zadanie kształtowania postaw tolerancji i szacunku dla różnorodności i odmienności w różnych obszarach kultury i obyczajów. Konieczne jest w tym kontekście również upowszechnianie wiedzy o różnorodności postaw i preferencji w zakresie życia płciowego i tożsamości płciowej, gdyż tylko wiedza pozwala skutecznie zabezpieczyć młodzież przed podatnością na kłamliwą, w tym homofobiczną propagandę
  - pisze Hartman.
  "Osobom odczuwającym pragnienie, aby dokonać zmiany płci nie tylko w sferze symbolicznej, takiej jak imię, ubiór czy uczesanie, lecz ponadto w większym lub mniejszym stopniu odmienić swoje ciało, by bardziej odpowiadało wyglądem płci, z którą się identyfikują, powinno się zapewnić warunki prawne i organizacyjne ułatwiające dokonywanie pożądanych przez nie zmian"
  "Nie wolno odmawiać osobom homoseksualnym bądź w inny sposób odmiennym pod względem orientacji seksualnej i identyfikacji płciowej niż większość prawa do publicznego manifestowania swojej miłości i swojego szczęścia. Zdecydowanie odrzucamy koncept „zgorszenia” jako argument na rzecz spychania nieheteronormatywnej miłości w sferę wyłącznie prywatną."

 • MrHyde

  @AnonimS ja nie o pedofilii, tylko o tym, skąd się biorą księża. Nie rodzą się, tylko powstają w drodze indoktrynacji. Indoktrynacji od najmłodszych lat - w szkole i kościele. W wyniku zwiedzenia kolorowymi obrazkami, zabawami i głaskaniem po główce. (Instytucjonalna pedofilia?)

 • AnonimS

  @MrHyde to byla odpowiedż na ten.post " MrHyde 10 godz. temu

  @AnonimS Możesz mi wyjaśnić, co to jest ta ideologia lgbt?  Jest na rynku jakis podręcznik albo monorgafia kogoś z twórców tej ideologii? Jakiś artykuł z tezami?  To masz pana Hartmana. Takich ideologicznych tejstow jest duzo wiecej

 • MrHyde

  @AnonimS Dziękuję za cytaty z Hartmana. Pozwolę sobie od dziś tabliczkę mnożenia nazywać ideologią algebra. ;)

 • AnonimS

  @MrHyde to jednak.nie to samo co tabliczka mnozenia. :) "Ideologia – powstała na bazie danej kultury wspólnota światopoglądów, u podstaw której tkwi świadome dążenie do realizacji określonego interesu klasowego lub grupowego albo narodowego.
  Mianem ideologii określa się każdy zbiór uporządkowanych poglądów – religijnych, politycznych, prawnych, przyrodniczych, artystycznych, filozoficznych – służących ludziom o tożsamych poglądach do objaśniania otaczającego ich świata. Społeczną funkcją ideologii jest artykulacja celów aktywności i dopuszczalnych sposobów ich osiągania oraz motywacja ich zasadności względami uznawanymi za wyższe niż jednostkowy interes (wizja rzeczywistości + system wartości + dyrektywy praktycznego działania[" chyba widać ze to tez pasuje do LGTB

 • MrHyde

  @AnonimS tabliczka mnożenia - powstała na bazie algebry liniowej wspólnota liczb, u podstaw której  tkwi świadome dążenie do realizacji określonego interesu grupy osób stosujących monoid liczb naturalnych w zakresie od 1 do 100. Interesem tym jest mnemonizacja wyników działań mnożenia lub uwolnienie się od konieczności żmudnego zapamiętywania tychże wyników lub każdorazowego ich obliczania. Stanowi więc cel ekonomiczny ww grupy osób kierujących się systemem wartości (nieliczbowych) dyktującym dyrektywę praktycznego działania.