
Kobiety - str 81
Ach te kobiety, kobiety

A jak się wam podobają takie buty i spódniczka? Nie są przesadzone?

Czy lubicie kozaczki?

Czy w tej "małej białej" mi do twarzy?

Urocza kobieta 530

Czy to właściwy strój na werandę?

Nogi wyżej !

Przepiękne Kobiety 405

Śliczne dupencje

Przepiękne Kobiety 401

Dagmarka

Przepiękne Kobiety 397

Urocze dziewczę 451

Już zimno. Trzeba zakładać płaszczyk

Przepiękne Kobiety 395

Ada G.

Ładna pupcia 401

Przepiękne Kobiety 393



