Krótko i dosadnie: "WYPIERDALAĆ!"

napis, reklama : Krótko i dosadnie: "WYPIERDALAĆ!"

4 komentarze

 
 • masakra

  Nawołujecie do przemocy, w końcu ktoś zginie. Chcecie zmienić władzę od tego są wybory.

 • MEM

  @masakra "Nawołujecie do przemocy, w końcu ktoś zginie."

  Kto sieje wiatr, burzę zbiera...
  Trzeba było o tym myśleć wcześniej, a nie teraz źlamdać, udając takiego zatroskanego. I z pretensjami o ten stan rzeczy to do kaczej kliki i kościoła.

  A to jest samoobrona. Bo ujmując rzecz w skrócie: wolę, by zginął jakiś zaślepiony nawiedzony wyznawca kaczyzmu, niż ja albo np. inna kobieta przez "prawo" z piekła rodem, czy ktokolwiek inny, kto z innych przyczyn przez kaczyzm ucierpi. I mam głęboko gdzieś, ilu tych nawiedzonych po drodze padnie. Pałka się przegięła. Proste? No widzisz. Więc to by było na tyle naszej dyskusji.

 • masakra

  @MEM czyli chcesz wyrżnąć 10 000 000 milionów Polaków którzy głosowali na PIS? I pamiętaj Ty też jesteś tykalny.

 • MEM

  @masakra "czyli chcesz wyrżnąć 10 000 000 milionów Polaków którzy głosowali na PIS?"

  Primo. Nie 10 milionów, bo spora część przejrzała na oczy, co widać po sondażach, a nie każdy z głosujących w wyborach był zatwardziałym sekciarzem kaczyzmu.

  Secundo. Co do reszty PiS-owskiego betonu, to może i to okrutniejsze dla nich niż śmierć, ale tak właściwie chyba najbardziej odpowiadającą mi opcją byłoby wydzielenie jednego województwa i zasiedlenie go wyłącznie wyznawcami kaczej sekty wraz z ich guru na kaczych łapach, jego przydupasami i klerem, żeby nimi rządził jak Kim w Korei Północnej. Potem to szczelnie ogrodzić (i żadnemu nigdy nie dać nawet łba wystawić poza to ogrodzenie) i niech się kaczym rajem najedzą do woli...

  Ale żyjemy w niedoskonałym świecie i niestety mało ta wizja realna. Szkoda...

  Natomiast kto sieje wiatr, burzę zbiera. Nie spędzi mi to snu z powiek, że się jakiemuś sekciarzowi coś przytrafi za jego własną głupotę (trzeba było z mózgu korzystać). Jak to mówił jeden z fragmentów pewnej piosenki: "for God [no, to akurat mnie nie dotyczy - przyp.] and Country I'll end your life". I w ostateczności nie ma co mieć skrupułów wobec z jakiejś bandyckiej sekty i jej wyznawców. Dla własnego i wspólnego dobra. Proste, prawda?

  "I pamiętaj Ty też jesteś tykalny."

  To mi też nie spędza snu z powiek.

  PS.  
  1. Pogadaj sobie z Bobywolfem, znajdziecie wspólny język. Ja nie mam ochoty się przerzucać błotem z nawiedzonymi fanatykami kaczyzmu, bo to strata czasu.

  2. Warto zauważyć, że po miastach impreza się rozkręca. Niedawno się tu w komentarzach jeden aż się zapluł od szczekania, gdzie to kobiety "mogą sobie wsadzić parasolki" i jak to "siła ma rację" a my jesteśmy "bezbronne". Na Pomorzu już się do protestu przyłączyli rolnicy. Wraz ze sprzętem. Ciekawe, który kulson teraz podskoczy na kaczy prikaz, jak zobaczy naprzeciwko siebie rozpędzony ciągnik z wkur****ym do białego kierowcą... Nie mówiąc już o tym, że rolnicy strajkują już od jakiegoś czasu, a kacza władza potulnie ogon podkuliła na te strajki tak mocno, że nawet nie pisnęła do swoich reżimowych kohort z "nowego ZOMO", by choć wylegitymowała wkurzonych rolników biorących udział w tych strajkach.  

  To się dopiero zaczyna... Za całe te 6 lat cyrków i demolki kraju, a zwłaszcza za ten gówniany pseudo-wyrok nielegalnego kaczego TK. Założymy się, kto wygra?

  Bez odbioru.

 • masakra

  @MEM Co wygra, wybory? Uważasz że inny rząd nie będzie miał nas w dupie?
  I Tobie naprawdę blisko do NSDAP - po trupach do celu.

 • MEM

  @masakra  

  B-E-Z  O-D-B-I-O-R-U. (następny ma kłopot z literowaniem...)

 • masakra

  @MEM To po co nadajesz? To "bez odbioru" tyczy się Ciebie a nie mnie (następny co ma problem ze zrozumieniem co sam pisze)

 • Bobywolf

  Ludzie nie dajmy się skłócać. Dla mnie to że kobiety  są zmuszane rodzić niepełnosprawne dzieci to tez przegięcie pały ale aborcja nie może być też na życzenie do 9 miesiąca ciąży. Trzeba znaleźć jakąś granicę

 • MEM

  @Bobywolf "Ludzie nie dajmy się skłócać."  

  Komu te głodne kawałki...

  PS. Teraz to "ludzie", a nie "gorszy sorcie", "elemencie animalny", i tak dalej, jak od x lat? Co? Strach przed stratą władzy, rozliczeniem, i końcem bezkarności dla rozmaitych grupek "typu ONR" w oczy zajrzał?  
  A paszoł won.

  "ale aborcja nie może być też na życzenie do 9 miesiąca ciąży."

  Nawet gdyby w jakimś skrajnym przypadku była, to jest to decyzja indywidualna danej kobiety, a nie twoja i twojego kato-bolszewicko-faszystowskiego guru na kaczych łapach (którą zresztą z wyjątkowo skrajnie sku***syńskim wyrachowaniem kaczor podjął, byle tylko się utrzymać u władzy dzięki poparciu kościoła i nawiedzonych jak Godek). I nic ci do tego. Zwłaszcza, że nikt z tym nie czeka do takiego momentu, a na wszelki wypadek wystarczy ustalić prawnie limit czasu na podjęcie decyzji.

  "Trzeba znaleźć jakąś granicę"

  Granica była. Nie trzeba było jej ruszać. A jej przekroczenie po raz kolejny udowadnia, z czym mamy do czynienia w przypadku "PiS-lamu". Nie ma przeproś..., oni muszą zostać obaleni (a potem postawieni pod sąd; albo faktycznie naród z rozpędu ich powywiesza w trakcie – czysty zysk), żeby tu nie była jakaś nawiedzona religijnie wersja Korei Północnej tylko dlatego, że się im popuściło.

 • Bobywolf

  @MEM dziewczyno jaki strach przed utrata władzy? Ja jestem zwykłym szarym cLowiekiem patrzę na to wszystko trochę z boku ale obchodzi mnie Polska bo to moja ojczyzna.  No po prostu zrozum że nie możecie  narzucać swojego zdania większości.  Prawie każda kobieta wie że podczas sexu może zajść w ciążę( ty chyba nie)  najlepiej by było gdyby nie rodziły się dzieci z  upośledzeniami. A jak się urodzą to co Żninie zrobić?

 • Bobywolf

  @MEM i nie wściekają się tak  tylko pisz normalnie

 • MEM

  @Bobywolf  

  Pisałam ci, żebyś się odwalił. Znów kłopoty ze składaniem literek?

  "No po prostu zrozum że nie możecie narzucać swojego zdania większości."

  Z liczeniem oczywiście też masz kłopot... Około 90% jest przeciwko kaczym zmianom ustawy (do tego pomimo fałszowania przez kacze pomioty ostatnich wyborów prezydenckich i gigantycznych nakładów na PiS-owską propagandę, kandydat opozycyjny niemal wygrał te wybory), a notowania kaczej partii walą na pysk i nikt tego już nie powstrzyma, to jaka "większość", półgłówku?


  Aha, i przy okazji, tyle się naszczekałeś, o tym, że "siła ma rację". No to jej próbki (bo to dopiero początek, i względnie pokojowo póki co - kiedyś na protestach kreda i świeczki teraz już pirotechnika..., zgadnij, co pojawi się następne?) widzisz na ulicach. Zastosuj się może do tego swojego poglądziku i dziób w kubeł, bo przecież "siła ma rację"... Zresztą, rura już zmiękła, co? Stąd brunatne hasełka raz dwa zmieniły się płaczliwe nawoływanie: "Ludzie nie dajmy się skłócać.", jak się okazało, że teraz przyjdzie wypić nawarzone latami piwo (bo nie tylko sama wierchuszka PiS-u będzie je piła, tacy nawiedzeni kościelno-faszystowscy pseudo-patrioci, jak ty, także, niech się tylko jeszcze ludzie bardziej wpienią... to jest krawędź wojny domowej, dociera?).

  PS. I nie opowiadaj mi głodnych kawałków tym, że obchodzi cię Polska, bo to twoja ojczyzna.
  Albo inaczej, jak faktycznie obchodzi, to baranka w ścianę. Wyrządzisz krajowi przysługę.  

  I bez odbioru. Szkoda czasu na nawiedzonego durnia.

 • Bobywolf

  @MEM  chciałem dobrze, pokojowi to powiem ci innaczej.  Takie jak ty należy utylizować też bez odbioru . Os jesteś y silniejsi

 • MEM

  @Bobywolf "Takie jak ty należy utylizować też bez odbioru ."

  Go ahead, make my day...  :lol2:

 • Bobywolf

  @MEM ok  to możemy się spodjac na ulicy. Nie żebym popierał PiS ale zarjan ci mordę bo z dużo pyszczysz

 • Bobywolf

  @MEM skuje

 • Bobywolf

  @MEM odblokuj  ptiv kozo

 • MEM

  @Bobywolf "to możemy się spodjac na ulicy. Nie żebym popierał PiS ale zarjan ci mordę bo z dużo pyszczysz"

  He, he... się znalazł gieroj zza klawiatury... :rotfl:  

  Ale kto wie, zapoczątkowana przez kaczora szopka się dopiero rozkręca, może się zdarzyć i taka okazja. Tylko, żebyś później nie płakał, że mamusia podlewać roślinkę będzie musiała.

  "odblokuj  ptiv kozo"

  Nie ja go zablokowałam. :p Masz na dowód swojego kłamstwa lub aż takiego dna umysłowego, że nawet tego nie ogarniasz:
  s6. ifotos. pl/img/Clipboard_qqnqxnh.jpg

  A poza tym i tak nie mam ci nic więcej do powiedzenia, spadaj.

 • Bobywolf

  Jak to panowie i panie nawołujecie  do obalenia demokratycznie wybranego parlamentu, rządu?!!! Do ignorowania  wyroku Trybunału Konstytucyjnego?!!! O tempora o mores. Gdzie wasze poszanowanie Konstytucji? Przecież  nawet Lech Wałęsa nosi koszulkę z napisem KONSTYTUCJA!.  Wspomnijcie na naszego bohatera, nie czyńcie tumultow.

 • MEM

  @Bobywolf  
  "Jak to panowie i panie nawołujecie  do obalenia demokratycznie wybranego parlamentu, rządu?!!!"

  1. Przynajmniej ostatnie wybory prezydenckie zostały sfałszowane.

  2. "Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu." (art. 4 punkt 1 Konstytucji RP). "Suwerenowi" – w zdecydowanej większości; sondaże mówią że od 75% do ponad 90% społeczeństwa jest przeciwnych wczorajszym kaczym wymysłom, reszty tego, co wyprawiał, już nawet nie biorąc pod uwagę – nie podobają się kacze władze, więc, przynajmniej teoretycznie, "Suweren" może je zmienić w każdej chwili, nie tylko podczas wyborów. Ba, może nawet uznać, że przy okazji w trybie doraźnym należy się byłym władzom czapa, i to także to będzie zgodne z prawem.  

  "Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio" (art. 4 punkt 2 Konstytucji RP).

  To czego nie rozumiesz?

  "Do ignorowania wyroku Trybunału Konstytucyjnego?!!!"

  To nie jest Trybunał Konstytucyjny. To jest kaczy twór z posadzonymi nielegalnie "sędziami", na czele z kwoką, która za kucharzowanie karakanowi posadę dostała (bo w normalnym systemie ledwo przepchnęła się przez studia prawnicze i niemal nikt jej nie chciał przyjąć do pracy w zawodzie – zabłysnęła dopiero teraz, za "wierną służbę kaczej partii" ).

  "Gdzie wasze poszanowanie Konstytucji?"

  Konstytucja jest w porządku. To jej interpretacja przez kaczych przydupasów w tworze nazwanym przez PiS "Trybunałem Konstytucyjnym" jest do dupy (no ale jaka może być, skoro ogłosiły ją miernoty najzwyczajniej w świecie kurwiące się na polityczne polecenie...).

 • Bobywolf

  @MEM  podaj dowody  na fałszerstwo wyborów. Wybory były obserwowane przez międzynarodowych obserwatorów co oni stwierdzili? I tak protekcjonalnie " czego nie rozumiesz" to możesz się zwracać do takich jak ty albo do rodziny nie do mnie. Resztę pominęłm bo to co piszesz to bełkot  Po z bolem dupy, nawet lewica zachowuje się godniej od was. Demokracja jest wtedy gdy to tobie pasuje,? Przegraliscie,? Ile procent głosowało na po czy ko? Policz to , zaakceptuj wynik wyborów i się nie burz.

 • MrHyde

  @Bobywolf Jak to, panowie i panie, nazywacie ostatnie głosowania (nieodbyte i odbyte) wyborami? Szajkę przebierańców pieszczotliwie zwanych dublerami nazywacie Trybunałem Konstytucyjnym a ich radosną twórczość orzeczeniami? O tempores, o more!

 • Bobywolf

  @MrHyde kto wygrał wybory parlamentarne i prezydenckie,?

 • MrHyde

  @Bobywolf w 2015 roku PiS i pan dr Duda. W 2019 PiS (Sejm) i KO (Senat). Od tamtej pory wyborów parlamentarnych i prezydenckich w Polsce nie było. Odbyło się tylko głosowanie zorganizowane w niekonstytucyjnym trybie, niezgodnie z orzeczeniem TK nr K9/11, czyli farsa. W farsie wygrał już nie pan lecz cham Duda.

 • Bobywolf

  @MrHyde jasne  jak wy nie wygrywacie to się i razacie ale dopiero po grze. W ostatnich wyborach Trzaskowski, ten id porażek  i zatruwania😁 wiskyfejskia u bram udział! Brak!! Więc jeśli ostatnie wybory były przekręcone to Trzaskowski brak udział w przestępstwie

 • MEM

  @Bobywolf "podaj dowody na fałszerstwo wyborów."

  Po pierwsze, kampanię kaczego długopisu sponsorował rząd z budżetu (m. in. 2 mld na propagandę, w dodatku kłamliwą, w TVP, przy nierównomiernym czasie antenowym, na korzyść długopisu, udostępnianym poszczególnym kandydatom). Co jest zabronione i ewidentnie wpływa na wynik wyborów.

  Po drugie, rząd zaangażowany bezpośrednio w kampanię wyborczą, czego mu robić nie wolno.

  Po trzecie, wykorzystanie sytuacji związanej z pandemią do tego, by część obywateli polskich przebywających za granicą nie mogła zagłosować w miejscu swojego zamieszkania (a przypomnę, że wybory mają być powszechne i bezpośrednie, żeby ich wynik był uznany za wiążący, już samo to je dyskwalifikuje).

  Po czwarte, przynajmniej część z obywateli polskich, którzy wybierali się do kraju na wybory, nie dostała na czas zaświadczeń, upoważniających do głosowania w dowolnej komisji, przez co nie mogła zagłosować (a wybory mają być przecież powszechne i bezpośrednie).  

  Po piąte, szereg wypadków fałszowania (bezkarnego) głosów np. w domach opieki i hospicjach kierowanych przez kościół i zakonnice, gdzie pojedyncza osoba w danym przybytku głosowała za podopiecznych.  

  Biorąc pod uwagę to, że różnica ilości głosów była minimalna, to mogło i pewnie zaważyło na wyniku. Natomiast jak by nie patrzeć, bezpośrednie fałszerstwa (pominąwszy na moment te zawoalowane w formie kaczej propagandy w TVP czy na rządowych wiecach) miały miejsce.

  A reszty sobie sam poszukaj, wyszukiwarkę przecież masz. Miejmy nadzieję, że umiesz z niej korzystać.

  "I tak protekcjonalnie " czego nie rozumiesz" to możesz się zwracać do takich jak ty albo do rodziny nie do mnie."  

  Gówno mnie obchodzi, że zabolało. Ma boleć.  

  "Resztę pominęłm bo to co piszesz to bełkot"

  A co? Za trudne do zrozumienia było? Czy może nawet do Ciebie dotarło tyle, że okazało się niewygodne?

  Anyway, w obu przypadkach to nie jest mój problem. :)  

  "Demokracja jest wtedy gdy to tobie pasuje,?"

  Aaaa..., czyli jednak nie przeczytałeś ze zrozumieniem... Cóż, bywa. Świat nie jest sprawiedliwy i niektórych niestety skrzywdził, nie obdarzając ich tą umiejętnością.

  Aczkolwiek, pochylając się mimo wszystko nad przedstawicielem pokrzywdzonych w ten sposób, masz drukowanymi, może łatwiej będzie pojąć: T-O  C-O  M-A-S-Z  T-E-R-A-Z  N-A  U-L-I-C-A-C-H,  T-O  T-A-K-Ż-E  J-E-S-T  D-E-M-O-K-R-A-C-J-A.  W  M-Y-Ś-L  P-R-Z-Y-T-A-C-Z-A-N-E-G-O  J-U-Ż  W-Y-Ż-E-J  A-R-T-Y-K-U-Ł-U 4 K-O-N-S-T-Y-T-U-C-J-I.

  I co? Przestało pasować, że wkurzony suweren korzysta właśnie w tym momencie z demokracji i swej władzy zwierzchniej w RP wyrażając niezadowolenie i być może też lada chwila "wymieni swoich przedstawicieli"?

  A jak nadal nie rozumiesz to cóż... albo pogódź się z losem, albo może literuj do skutku.

 • MrHyde

  @Bobywolf Ha, ha. Kowalski ukradł czy Kowalskiemu, to obojętne. Grunt, że Kowalski brał udział w kradzieży. Tak, ogólnonarodowo, w liczbie 20 mln z hakiem, wzięliśmy udział w farsie.  Coś w tym dziwnego?

 • MEM

  @MrHyde  "Jak to, panowie i panie, nazywacie ostatnie głosowania (nieodbyte i odbyte) wyborami? Szajkę przebierańców pieszczotliwie zwanych dublerami nazywacie Trybunałem Konstytucyjnym a ich radosną twórczość orzeczeniami?"

  Otóż to.

 • Bobywolf

  @MEM co ? " Gówno cię zabolało że mnie boli"? To odpowiem ci w twoim stylu.  Gówno mnie boli że ci coś nie pasuje więc zamknij ryj. Przerzneliscie kolejne wybory   nieudacznicy przegrywy ifrajerzy. Jesteście nieudacznikami.   Gardzę tobą  jesteś słaba rzucasz się jak wszą na łańcuchu. Sile rację ma większość chcesz obalić rząd? Ile macie broni? Paraski? Hahaha niech parasolkę wsadzić sobie w dupę ten trans  lempart

 • Bobywolf

  @MrHyde nie rozumiem

 • MrHyde

  @Bobywolf Współczuję.  

  Może to pomoże: httqp://isap.sejm.gov. pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20111490889

 • Bobywolf

  @MrHyde mem wzywa do morderstwa pasuje ci to! Tolerujesz to?

 • MEM

  @Bobywolf "To odpowiem ci w twoim stylu.  Gówno mnie boli że ci coś nie pasuje więc zamknij ryj."

  Nie Ty mi będziesz mówił, co mam robić. Porządzić sobie możesz własnymi gatkami, a i to pod warunkiem, że ich mamusia nie opiera. ;)
  (A widać boli, zważywszy na to jak pełne "merytoryki" są Twoje komentarze :p)

  "Przerzneliscie kolejne wybory   nieudacznicy przegrywy ifrajerzy."

  Nie "my", bo ja w nich nie kandydowałam, ani też nie brałam udziału w jakiejkolwiek innej formie poza głosowaniem (a i to na tzw. mniejsze zło). :p A to, że masz na ten temat jakieś urojenia, wynikłe ze ślepej wiary w wodza na kaczych łapach, nie jest moim problemem. To Twoje zmartwienie, i ewentualnie psychologa czy psychiatry, jeśli się do jakiegoś wybierzesz. Natomiast jak już może kiedyś dojrzejesz do tego, żeby rozumieć pewne rzeczy (albo wspomniani specjaliści pomogą Ci wyjść na prostą), to może pojmiesz też m.in. to, że wygranie wyborów nie oznacza samowolki wygrywającego wybory (i że już za to, co wyprawiała kacza hołota w 2015, powinni pójść siedzieć. Ale to jest wina wojska, które zamiast "stać na straży Konstytucji" wsadziło łeb w piasek. I ja ich nawet po części rozumiem, bo wiem z bezpośredniego źródła na bardzo wysokim szczeblu w hierarchii armii, dlaczego tak postąpili, ale z pewnych przyczyn, m. in. tego, że na podstawie naszej rozmowy mam jak na dłoni, kim jesteś, Ci tego powodu nie zdradzę. I pójdą siedzieć, to tylko kwestia czasu, albo prędzej czy później na skutek swych beznadziejnych autorytarnych rządów doprowadzą do "powtórki z rozwiązania problemu komunistycznego reżimu w Rumunii", aluzję pojął?).

  "Gardzę tobą"

  Oj, spać po nocach z przejęcia nie będę mogła.  :rotfl:  

  "Sile rację ma większość"

  Może gdzieś w III Rzeszy lub czymś podobnym. Ale to znów kwestia Twoich urojeń na temat realiów świata w jakim najwyraźniej chciałbyś żyć.

  "jesteś słaba rzucasz się jak wszą na łańcuchu."

  A co Ty możesz o tym wiedzieć...  :lol2:  
  Poza tym z doświadczenia wiem, że takie chłoptasie o mentalności tych z Odebrało Nam Rozum to chojraki są tylko w grupie albo przez internet, więc mogę się tylko na widok tego, jak się rzucasz, najwyżej uśmiechnąć z politowaniem.

 • MEM

  @Bobywolf "mem wzywa do morderstwa pasuje ci to! Tolerujesz to?"

  Nie wzywa do morderstwa, tylko wyraża swoją opinię (owszem dosadną, bo się należy) na dany temat. A tę mieć może, bo przynajmniej póki co obowiązuje wolność słowa.

 • MrHyde

  @Bobywolf zamachowcy stanu z pseudo-TK nie tylko wzywają do morderstw, ale też terroryzują lekarzy groźbą więzienia i utraty prawa do wykonywania zawodu, gdyby lekarze tych morderstw nie dokonali. Sorry, z terrorystami się negocjuje, ale tylko po to, żeby zminimalizować straty. Odstrzelenie terrorysty nie jest niczym nagannym. Więc toleruję, co pisze MEM tym razem. Nawet więcej niż toleruję. Miejscami użyłbym innych słów, ale co do treści zgadzam się z nią absolutnie i dziwię się tobie, że masz jakieś inne zdanie.

 • MEM

  @MrHyde  
  "zamachowcy stanu z pseudo-TK nie tylko wzywają do morderstw,"  

  Oni nie tylko wzywają do morderstw (bo zakaz i tak nie nie da, zwiększy się tylko podziemie aborcyjne i co więcej, decyzje o aborcji będą podejmowane chętniej), oni tym prawem dokonali – gdy się z tego nie wycofają i faktycznie wejdzie w życie – tysięcy może nawet dziesiątek tysięcy morderstw. Bo kobiety będą tracić zdrowie i umierać z powodu komplikacji. A przede wszystkim będą, nieraz w strasznych męczarniach, umierać te zmuszone do przyjścia na świat dzieci. Kaczor, PiS, ta skończona idiotka Godek i ten debil Kukiz, który albo już ma gąbkę zamiast mózgu od chlania na koncertach, albo aż tak zgłupiał przy korycie, mają głęboko w dupie te ofiary. Dla nich liczy się materialny i polityczny biznes na tym zbity. Dla takich nie ma przeproś i faktycznie zostaje żałować, że jak już ich sądzić będą, to, że odeszliśmy od kary śmierci (a choćby profilaktycznej, żeby się nigdy więcej jakimś zbiegiem okoliczności do władzy znów nie dorwali). Ale kto wie. Ludzie są coraz bardziej wkurzeni, to kiedyś się to PiS-owi może źle skończyć (i tak, ucieszyłabym się; musi być jakaś wymierna kara za to wszystko, co wyprawiają od 2015 roku). Ceaușescu był na tyle pewny siebie, że wygłaszał przemówienia do Rumunów niemal do dnia, w którym go obalono, też pewnie myślał, że będzie rządził wiecznie. A potem wszystko poszło z górki, ani się obejrzał, a też się uważał za "ojca narodu". Nawiasem mówiąc, w Rumunii za jego rządów również był zakaz aborcji, dodatkowo zaostrzony w latach 80-tych, ofiary tego były (oficjalnie) liczone w tysiącach.

  "Sorry, z terrorystami się negocjuje, ale tylko po to, żeby zminimalizować straty. Odstrzelenie terrorysty nie jest niczym nagannym."  

  Amen.

 • MrHyde

  @MEM "oni tym prawem dokonali – gdy się z tego nie wycofają i faktycznie wejdzie w życie – tysięcy może nawet dziesiątek tysięcy morderstw. Bo kobiety będą tracić zdrowie i umierać z powodu komplikacji" - dokadnie to mam na myśli, mówiąc, że zmuszają lekarzy do popełniania morderstw. Zabraniają udzielać pomocy lekarskiej w okolicznościach zagrożenia życia (Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że każdy poród jest taką sytuacją, a rodzenie trupa czy półtrupa z przerośniętą czaszką na przykład tym bardziej) - to jest zbrodnia sądowa, abstrahując od tego, że w tym składzie to nie sąd.

 • MEM

  @MrHyde "to jest zbrodnia sądowa, abstrahując od tego, że w tym składzie to nie sąd."

  Dokładnie tak.

 • Bobywolf

  @MEM nie pisz już więcej. Uczestniczyła w wyborach, to musisz  zaakceptować ich wynik a nie obrażać się jak dziecko

 • Bobywolf

  @MrHyde a kto będzie decydował  kto jest terrorysta do odstrzelenia? Pewnie ty:)

 • MEM

  @Bobywolf "nie pisz już więcej."

  Bujaj się.  :fuckyou:  

  A robić będę, co będę tylko miała ochotę, i żaden nawiedzony faszysta mi nie zabroni, bo się mu to szybko i nieprzyjemnie skończy.  

  "Uczestniczyła w wyborach, to musisz  zaakceptować ich wynik"

  Nic nie muszę, najwyżej mogę, a władza nie jest dana na wieczność i w każdej chwili można ją "wolą ludu" (Literuj nadal ten artykuł 4 Konstytucji... Do skutku. :p) stracić.

 • MrHyde

  @Bobywolf Terrorysta sam się ustawia poza prawem. Nie bój się,  za duży cykor jestem, żeby brać kogoś na muszkę. Z mojej ręki ci gnoje i gnojówy nie zginą.

 • Bobywolf

  @MEM dlaczego  nazwaalas mnie faszystą?  Wiesz chociaż co to faszyzm? Fascio?   Kobieto myśl. I nie będziesz robić wszystko na co będziesz miała ochotę tylko to na co pozwala ci prawo. Zgadzasz się z tym czy nie!?

 • Bobywolf

  @MrHyde no ale to ktoś kto nie zgadza się z tobą może uznać cię też za terrorystę. To co? My Polacy mamy do siebie dtrzsc bo jakaś panienka nie pomyśli żeby się zabezpieczyć?

 • MEM

  @Bobywolf "dlaczego nazwaalas mnie faszystą?"

  No zgadnij...

  "Wiesz chociaż co to faszyzm? Fascio?"

  Nawet lepiej od Ciebie. Przy czym zastanawiałam się nad określeniem: "neonazista", ale doszłam do wniosku, że mimo wszystko na to jeszcze mam za mało danych na Twój temat. Choć tak coś mi się wydaje, że i na to zapracujesz.

  BTW, patrząc na poglądy, określenie "kato-bolszewia" też pasuje.

  "I nie będziesz robić wszystko na co będziesz miała ochotę tylko to na co pozwala ci prawo."

  Skąd ta pewność... :p  
  Ja mam swój własny kodeks. I żaden szmaciarz nie będzie mi jakimś "kaczym prawem" życia ustawiał.

  "Zgadzasz się z tym czy nie!?"  

  Nie.

 • Bobywolf

  @MEM hmm więc jestem  dla ciebie i faszystą i nazista i bolszewikiem  i " katolem"   nie wiem jak ty to łączysz . Mogę być mi to obojętnie ale dlaczego uważasz że ty możesz być ponad prawem? Może ja też tak będę postępował?  Mam nadzieję że  "szmaciarz " nie było do mnie bo nie uprawiam tego zawodu

 • MrHyde

  @Bobywolf "bo jakaś panienka nie pomyśli żeby się zabezpieczyć?" Jak umiesz się zabezpieczać od wad genetycznych i rozwojowych płodu, to się zabezpieczaj. A teraz wybacz: z durniami nie rozmawiam.

 • MEM

  @Bobywolf "ale dlaczego uważasz że ty możesz być ponad prawem?"

  A co ci do tego?
    
  PS. Poza tym, w tym konkretnym przypadku to nie jest prawo, bo to jest pseudo-wyrok nielegalnej grupki kolesi z kaczego nadania.

 • MEM

  @MrHyde "A teraz wybacz: z durniami nie rozmawiam."

  Rozsądnie.
  I nawet dyplomatycznie. ;)

 • Bobywolf

  @MrHyde zabraklo  argumentów więc inwektywy?   Pluje na ciebie też ..wybacz:)

 • MEM

  Całą tę kaczą bandę skurwysynów powinno się pozamykać za wszystko, co wyrabiali do tej pory, ale za to, co zrobili wczoraj, to się ich powinno powywieszać.

 • 123

  @MEM  nadawałbyś się do SS lub do talibów

 • MrHyde

  @MEM abortować eugenicznie ***córy i ***synów. Amen.

 • MEM

  @123 "nadawałbyś się do SS lub do talibów"  

  Nie. Natomiast zawsze uważałam, że z **ujami trzeba postępować po **ujowemu. Nie może być dla takich pobłażania (i mam gdzieś, co się z nimi skutkiem tego stanie), po to, żeby reszta mogła żyć normalnie a nie w jakiejś kaczej odmianie III Rzeszy. Nie ma sensu protestowanie, ich trzeba po prostu obalić i wybrać normalne władze. Póki jeszcze jest czas.

 • MEM

  @MrHyde "abortować eugenicznie ***córy i ***synów. Amen."

  Amen.

 • Bobywolf

  @MEM  słyszałaś o antykoncepcji? Gumki, wkładki, tabletki? Bo chyba to żeby pomyśleć zanim rozliczysz nogi cię przerasta

 • MEM

  @Bobywolf "słyszałaś o antykoncepcji? Gumki, wkładki, tabletki? Bo chyba to żeby pomyśleć zanim rozliczysz nogi cię przerasta"

  Szkoda, że twoi starzy nie pomyśleli –  jednego imbecyla byłoby mniej... Bo i tego, nawiedzony i ogłupiony kaczą propagandą pajacu, nie rozumiesz, że nie chodzi o aborcje na życzenie, a o aborcje w przypadkach, w których okazuje się, że płód ma letalne, lub przynoszące przez całe życie niewyobrażalne nieraz cierpienie, wady genetyczne. I co w takich sytuacjach "geniuszu" z kaczej łaski? Ludzie mają nie mieć dzieci w ogóle, by nie ryzykować tego, czego nie da się przewidzieć, dopóki ciąża nie zaistnieje i płód się nie rozwinie na tyle, by te wady wykryć? Ćwoku śmierdzący, ty nawet nie masz bladego pojęcia, o czym pieprzysz bezmyślnie. To jest gorsze w skutkach "prawo", niż nazistowskie eksperymenty w obozach koncentracyjnych, ogarnia to ta twoja zakuta pała? (w zasadzie pytanie retoryczne) Przejdź się do przybytków, w których dogorywają takie dzieci i pogadaj z ludźmi, którzy tam pracują. A póki co..., widzisz, co jest napisane na transparencie na zdjęciu powyżej? Przeliteruj i pojmij aluzję pod swoim własnym adresem.

 • Bobywolf

  @MEM a jak ja ciebie uznam za jakiś tam*** synów czy córkę do eliminacji?

 • MEM

  @Bobywolf "a jak ja ciebie uznam za jakiś tam*** synów czy córkę do eliminacji?"

  Musiałbyś jeszcze dać rady. Nawet śmierdzące kacze prawo uwzględnia tzw. obronę konieczną, w której wszystko mi wolno. Najprawdopodobniej nie byłoby co z ciebie w takiej sytuacji zbierać.

  I to nie ma nic do rzeczy. Bo w przeciwieństwie do takiego przypadku, o jakim piszesz, to nie jest uznaniowe.

 • Bobywolf

  @MEM a co z dziećmi z  zespołem Dauna? Domyślam się że nie chcesz(^^) żeby chodziły do szkoły że zdrowymi dziećmi. To jest konsekwencją twojego myślenia

 • Bobywolf

  @MEM grozisz mi? Ile masz w bicie? O klatę nie pytań bo pewnie płaska feministka

 • MEM

  @Bobywolf "a co z dziećmi z  zespołem Dauna?"

  Dzieci z zespołem Downa to także jest kwestia nieodpowiedzialnego wyboru ich rodziców, którzy sami skazują je na takie życie z niepełnosprawnością umysłową i to z własnych (tych rodziców) samolubnych powodów. Nie myśląc nie tylko o tym, jakie życie ma to dziecko, ale (i może przede wszystkim) o tym, jakie będzie miało, gdy ich zabraknie i nie będzie miał kto się tymi dziećmi zająć.

  A co do szkoły, to one mają osobne szkoły i to jest właściwe. Nie z powodu dyskryminacji, a z powodu wymogów specjalistycznej opieki dla dzieci tym dotkniętych i tego, że dzieci zdrowe także muszą mieć możliwość edukacji i rozwoju na swoich poziomach umysłowych, bez ograniczenia poziomu nauczania (i bez poświęcania dodatkowego czasu lekcji przez nauczyciela dla jednego ucznia kosztem reszty klasy) więc wspólna klasa dla jednych i drugich jest głupotą.  

  Natomiast – i tu cię to pewnie zaskoczy – gdy byłam dzieckiem, na moim osiedlu były osoby z zespołem Downa. Jedno dziecko i jeden dorosły. Nie były traktowane przez nas gorzej niż "normalne" osoby. Ale to jest podwórko, a nie placówka edukacyjna, która ma po prostu wyznaczone inne cele.

  "grozisz mi?"

  To po prostu stwierdzenie faktu. :p Znów musiałbyś tamto zdanie literować do skutku, by pojąć treść, a już przecież wiadomo, że to w twoim wypadku beznadziejny wysiłek.

  "Ile masz w bicie?"

  "Bicie"? :lol2: "Bit" to jednostka informacji, matole.  
  No ale nic dziwnego, że tego też nie wiesz..., z "taaaakim" mózgiem... :p  

  Dlatego też nie wiesz i tego, że nie wystarczą mięśnie, jak we łbie pusto.

  Anyway, weź się w końcu odczep i idź w... cholerę. Nie wiem, hantelkami pomachaj, by mieć więcej w "bicie", może z kumplami-naziolami jakieś książki popal tańcząc wokół ogniska, albo co. MrHyde ma rację – z idiotą rozmowa jest bezsensowna. A z nawiedzonym durniem, to tym bardziej.

 • Bobywolf

  @MEM coś cię boli

 • merlin

  @MEM  :przytul:  :bravo:

 • MEM

  @merlin  

  ;)

  Ale wiesz, mimo wszystko niesmak po takiej "dyskusji" – choć mu się należało – człowiekowi pozostaje.

 • merlin

  @MEM "Przekonanych" nie przekonasz. :lol2:

 • MEM

  @merlin ""Przekonanych" nie przekonasz."

  Oj, tak. ;)

 • masakra

  @MEM uważaj bo Ciebie ktoś powiesi

 • MEM

  @masakra "uważaj bo Ciebie ktoś powiesi"

  Oj, bo się jeszcze wystraszę... :rotfl:

 • masakra

  @MEM kto sieje wiatr...

 • Lampart Babochłop

  @MEM wypier......

 • MEM

  @Lampart Babochłop "wypier......"

  :fuckyou: