Jaguar E-Type

motoryzacja : Jaguar E-Type
MEM

zamieściła fotkę , 1600x1200 - 328 kB w kategorii motoryzacja, transport. Tagi: #Jaguar #samochód #malowanie

3 komentarze

 
 • VeryBadBoy

  Auto ma swój niepowtarzalny charakter, ale też malowanie (albo to przyklejana grafika, nie wiem) średnio mi się podoba, albo powiem dosadniej, jest zbyt kiczowate, jak na mój gust. Na stare lata kupię sobie coś podobnego. Stary pryk w starzejącym się jak wino cudzie.

 • MEM

  @VeryBadBoy "ale też malowanie (albo to przyklejana grafika, nie wiem) średnio mi się podoba, albo powiem dosadniej, jest zbyt kiczowate, jak na mój gust."

  I masz rację (choć to kwestia gustu, może komuś się jednak podoba), auto lepiej wyglądałoby, mając normalny lakier. Natomiast to nie zmienia tego (IMO), że samo wykonanie malunku/grafiki, jako takie – w oderwaniu od umieszczenia tego na samochodzie, jest ładne.
  No a tak czy inaczej, jest nietypowe. :)

  "Na stare lata kupię sobie coś podobnego. Stary pryk w starzejącym się jak wino cudzie."

  :)

 • lewin

  Jaguar E-type jest jednym z najpiękniejszych samochodów w historii motoryzacji i w pełni zasługuje na miano kultowego.

 • MEM

  @lewin "Jaguar E-type jest jednym z najpiękniejszych samochodów w historii motoryzacji i w pełni zasługuje na miano kultowego."

  Czy kultowy, to się nie wypowiem, bo się nie znam. Ale za to pewnie dokonam jakiegoś bluźnierstwa, wykazując się bezguściem, ;) bo tak w sumie, samo to auto średnio mi się podoba (fani Jaguara, nie bijcie ;)). Ale malunek na karoserii jest świetny (i tu dobrze, że to auto ma tak długą maskę, bo było gdzie malować).

 • lewin

  @MEM  Rzeczywiście jestem miłośnikiem wszystkiego co ma cztery koła, a w szczególności samochodów z tego okresu, co pokazany Jaguar. Ale oczywiście nie podniosę na Ciebie ręki, lub choćby się skrzywię dlatego, że ten samochód niespecjalnie Ci się podoba.  :lol2:  
  Co prawda nie pochwalam "oszpecania" malunkami takiego pięknego samochodu, ale muszę przyznać, że wykonawca wykazał się dużą pomysłowością i umiejętnościami.

 • MEM

  @lewin  

  :)

 • Milf

  Wooo, ładny malunek :bravo:

 • MEM

  @Milf "Wooo, ładny malunek"  

  :cheers: